#KendiniSev
SEVGİLİLER GÜNÜ

Sevgililer Gününde Ne İle Şımaracağımızı ya da En Çok Neye Sevineceğimizi Bizden İyi Kim Bilebilir ki?

Selam KScanlar 🎁

Yaşadığımız her yeni gün ve her an çok güzel ve değerli. Bu gerçeği kabul etsek de bazı günler var ki, daha bir özel. 💜 Bunların başında da Sevgililer Günü geliyor. Aldırmıyor gibi gözüksek de, o günü dolu dolu yaşamak istiyoruz her birimiz. Sürprizler yapılınca seviniyoruz. Ama bu sevgililer gününde bir farklılık yapalım, kimseye bağlı olmadan kendi kendimizi kutlayalım, üstelik bir de güzelce ödüllendirelim. Nasıl mı? Şahsen ben kendimi bu şekilde şımarttım hemde uzun süredir almayı düşündüğüm bir üründü...

Oral-B Vitality 3D White Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Kullandığınızda pişman olmayacağınıza inandığım bir önerim olacak. Ben kullanıp ''daha önce dişimi hiç fırçalamamışım'' diyenlerdenim. Evet, şarj edilebilir diş fırçasından bahsediyorum. Dişi aşındırır mı diye düşündürüyor ilk etapta evet ama kullanınca anladım ki o tarz bir şey asla değil.

Paket içeriği

Sevgililer Gününde Ne İle Şımaracağımızı ya da En Çok Neye Sevineceğimizi Bizden İyi Kim Bilebilir ki?

Fiyatı nedense uçuk gibi geliyor bilmeyenler için. İsmi çok frapan belkide ondandır ☺ Ben söyleyeyim, fiyatı oldukça makul. Ben Rossman'dan 59.99 tl ye aldım. Tabii bu ürünü 70-80 liraya satan yerlerde var.

3 boyutlu temizlik

Sevgililer Gününde Ne İle Şımaracağımızı ya da En Çok Neye Sevineceğimizi Bizden İyi Kim Bilebilir ki?

Dişi kavrayarak tıpkı ismi gibi 3 boyutlu temizliyor. Kılların hepsi aynı anda dönmeye başlıyor ve dişin bütün bir etrafını kaplayarak ulaşılması zor alanlara ulaşıp temizliyor.

Hız ayarı yok. Zaten ne çok sert ne çok nazik. Orta kademede çalışıyor ve bence gayet yerinde ayarı. Diş teli olanlar için önerilmiyor. Malum tellerinizi sökebilir ☺

Ürün şarjı maksimum düzeyde doluyken günde iki kere kullanımla 1 hafta dayanıyor. Tamamen boşalan şarjını, paketten çıkan şarj aparatıyla full olarak 16 saatte şarj edebiliyorsunuz.

Su geçirmeyen gövde ve tek tuşla açıp kapatma

Sevgililer Gününde Ne İle Şımaracağımızı ya da En Çok Neye Sevineceğimizi Bizden İyi Kim Bilebilir ki?

Ürünün gövdesi ve başlığı su geçirmez yapıya sahip. Suyun altında güvenle yıkadım hiçbir problem yaşamadım. Şarj aparatını değil tabii ki de ☺ Onu ıslak mendil veya nemli bir bezle silebilirsiniz.

Cihaz kullanımda süresini 2 dakika olarak belirlediği için 2 dakika sonunda 3 kere art arda kısa titreşimler yaparak fırçalama süresinin dolduğunu bildiriyor. Tek tuşla açıp kapatabilme kolaylığı da sağlıyor.

Gerçekten çok çok çok memnun kaldım. Bu ürünün üst modelleri de var tabii ki. Ben sırf denemek maksatlı aldığım bu ürünü çok beğendim. Fırçalama sonunda ağız içinde temizlik hissi bırakıyor resmen, şahane :) Umarım kullandığınızda çok memnun kalırsınız, kiiii öyle de umuyorum zaten.

Her şeyden önce #KendiniSev 💜

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun ❤


5|3
1326
_UnKNowNLoVe_ KizlarSoruyor'da Fenomen
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

  • Çok süper bir ürün. Dişlerin arasını iyi temizliyor. Normal diş fırçalarında iş yok! bu ürünü alacaksın ve dişlerin her yanını tertemiz yapıyor.

    1|0
    0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 25

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...