Koşu stilini seç, sana özel kombin önerimizi kap! Senin koşu stilin hangisi?

Kızlar koşuyoruz; artık bunu bilmeyen yok! Ama koşarken de tarzımızdan ödün vermiyor, stilimizle nefes kesmeye devam ediyoruz. Hemen kendine en uygun şıkkı seç; sana özel kombin önerimizi kap! Koşu stili önerilerini de koşarak yorumlara bırakmayı unutma. 😉
  • Koşu stilini seç, sana özel kombin önerimizi kap! Senin koşu stilin hangisi?Enerjimi yansıtan rengarenk, cıvıl cıvıl bir kombin
    A seç
  • Koşu stilini seç, sana özel kombin önerimizi kap! Senin koşu stilin hangisi?Doğa koşularına bayıldığımı her halimle belli eden rahat bir kombin
    B seç
  • Koşu stilini seç, sana özel kombin önerimizi kap! Senin koşu stilin hangisi?Siyahın cazibesinden koşu yaparken de vazgeçemediğimi gösteren şık bir kombin
    C seç
  • Koşu stilini seç, sana özel kombin önerimizi kap! Senin koşu stilin hangisi?Beyazın şıklığını renkli birkaç detayla taçlandırdığım sade ve modern bir kombin
    D seç
  • Koşu stilini seç, sana özel kombin önerimizi kap! Senin koşu stilin hangisi?Bulutların üstünde koşuyor hissimi pembeye boyayan tatlı bir kombin
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|5
222249

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 222

• Siyahın cazibesinden koşu yaparken de vazgeçemediğimi gösteren şık bir kombin.

1|5
    0|1
  • Şahsen ben hep yaptığım işi ciddiye almayı ve başkalarınca da ciddiye alınmasını severim. Koşarken de öyle. Hırslarım ile birlikte, azim ile koşmakta hoşlanırım.

0|0
    0|0
  • Benim koşu stilim daha rahat çok rahat tarzda olmalı. Ayakkabım hafif olduğu kadar kıyafetlerim de bol olmamalı ki rahat edebileyim. :)

0|3
    0|0
  • Egzersiz veya kosu yaparken hem rahat olmak hemde fit görünmek isterim bunu spor şıklığıyla tamamlayacak tek renk siyah ♥♥♥♥♥

0|0
    0|0
  • Ben yenı spor yapmaya basladım o yuzden spor yapmaya bayılıyorum ve cıvıl cıvıl bir insanım sıkıcı bir sekılde zorla yapıyormuş gibi gozukmektense keyif aldığımı yansıtmak daha mantıklı 💪💪💪💪suan da spor yapıyorum ewımde

0|0
    0|0
  • Pembe genelde en çok sevdiğim renktir, enerji verir. O nedenle bulutların üstünde koşuyor gibi hissettirsin benim seçeneğim :)

0|1
    0|0
  • Sade ve rahat kıyafetler tercih ederim. Özellikle bol üstüm ve beli rahat bir taytım olursa beni kimse durduramaz.

0|1
    0|0
  • Allah Allaaah erkekler hep rengarenk cıvıl cıvılmı seçermiş?😮
    Ben siyah giyen kadın!😌

0|0
    0|0
  • Benim içimdeki heyecanı dışarıya yansıtmasından dolayı kombini seçtim.

0|0
    0|0
  • Rengarek ama o kadar da rengarek degil yani gokkusagi misali 😅

0|0
    0|0
  • Spor ve yerine göre şık olmak önceliğim. Rahatlıktan vazgeçmeemm 😌

0|0
    0|0
  • siyahhh harikaa offf Şu an neden yerimde duramiyorum ben ya deli gibi kosmak ziplamak istiyorumm sanli ama belim ve basim yaralandi morardi kalkamiyorum

0|0
    0|0
  • genelde koyu renklerle rahatlığıma onem verıyorum soğuk hava ve doğada koştugm zaman yorulmuyorum dızlerımın bagı cozuluyo

0|0
    0|0
  • Sadeliği çok seviyorum nedense. Beyaz sanki bana özgürlükmüş gibi geliyor. Özgür olduğumu hissettiğimde rahatlıyorum :)

0|0
    0|0
  • Enerjimi yansıtan rengarenk bir kombin tam benlik 😍

1|2
    0|0
  • A) enerjimi yansıtan rengarenk cıvıl cıvıl bir kombin

0|0
    0|0
  • Siyahın cazibesinden koşu yaparken de vazgeçemediğimi gösteren şık bir kombin.

0|0
    0|0
  • Sevgili nike. Bana su reklamdaki lacivert ayakkabini hediye ediversen. Ince sari ve pembe detaylinolandan. 39 numara adreside yazabilirm

0|0
    0|0
  • tabii ki de içime açıcak açık renkli beyaz tonlar <3

0|0
    0|0
  • Siyahtan kastim bu değildi yanlış anlaşıldım 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    202

Erkekler Ne Diyor 249

• Abi koşarken bile rahat olacaksın. bir tane filmde gördüm adam spor yapiyo sözde yanında 2yaveri biri bir kolunda diğeri öbür kolunda adamla koşuyorlar. 😂😂😂Benim rahat kombinime çok yakın örnekti ama bu değil 😂😜😜

0|0
    0|0
  • Aga full siyah mat siyah böyle beyaz kalın ortepedik tabanlı esnek ayakkabı rahat rahat esnek bir şort sağlam vücudumu kavrayan bir uzun kollu penye kısa bir nefes egzersizinden sonra 10 km tempolu koşarım soluk alışım değişmez

0|0
    0|0
  • Çünkü siyahın kendime yakıştığını düşünüyorum rahatlık bakımından değil ama siyah giyince kendimi daha rahat ve daha çekici buluyorum hoşuma. Gidiyor işte

0|0
    0|0
  • .

Genel ahlaka uygun,

Mümkün olduğu kadar hafif ve hissetmediğim kıyafetler.

Asla fazlası lazım değil.

.

0|0
    0|0
  • doğal ve enerjik şekilde koşmak güzel benim için...

0|0
    0|0
  • Işık hızında koşmayı severirim

#AkrofobikSuperman gideceği her yere koşarak gider

0|0
    0|0
  • Doğayla bütünleşmeye ihtiyacımız var da o yüzden doğal olanı seçtim.

0|0
    0|0
  • Karar veremedim rahat olsun mutlu olayım aynı zamanda şık olsun bilemedim bilmiyorum işte

0|0
    0|0
  • Siyah her renge uygun bir renk ayrıca ayakkabılarda çok hoş duruyor.

0|0
    0|0
  • Ben beyaz tercih ediyorum. Siyah özellikle güneşli havada koşuyu konforsuz hale getiriyor. Beyaz seçiyorum, alabildiğine özgürüm...

0|0
    1|0
  • Enerjimi yansıtan cıvil cıvil kıyafetler tam benlik. Günlük yaşantımda da civil civil kıyafetler giyerim.

0|0
    0|0
  • Enerjik olmak kadar enerjik gözülmekte önemli bence. Hazır yazda geldi sayılır o yüzden cıvıl cıvıl olmakta fayda var :D

0|0
    0|0
  • Siyahın cazibesinden koşu yaparken de vazgeçemediğimi gösteren şık bir kombin benim tarzım :))

0|0
    0|0
  • Nefes alan ve terletmeyen koşu atleti benim için en iyisi.. :D Ben siyah olanı seçtim... :)

0|0
    0|0
  • Tarzdan ziyade nasıl rahat hissediyorsanız kendinizi öyle olması gerekir bence

0|0
    0|0
  • Beyazı seviyorum sporda ferah bir his veriyor
    😀😃😄😁😊😜😜😜
    😅😅😅😂😂😂
    👍❤️❤️❤️👍

0|0
    0|0
  • Ortopedik 42 numara kauçuk ve pamuklu Kumaş olsun. Hava sıcaklığı azalacak ama içi kolay terlemeyecek bir ayakkabı olmalı.

0|0
    0|0
  • Siyah her zaman daha karizmatik ve cool gösteriyor hep siyahı yaa da koyu giysi seçerim ama ayyakabida tam tersine 😃😎

0|0
    0|0
  • Siyah insana karizma katar özgürlüğünün en uç noktasını gösteren renk bence siyah.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun rahatlığımdan ödün veremem. Bu nedenle giyimimde de buna dikkat ediyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    229
Yükleniyor...