Senin için koşmanın nasıl bir his olduğunu tarif etmeni istesek?

Koşuya başladığın anda neler hissediyorsun? Sen de hemen bu baharı koşarak karşılamak isteyen KScanlar’a katıl; nasıl hissettiğini bizimle paylaşmayı da unutma!
  • Senin için koşmanın nasıl bir his olduğunu tarif etmeni istesek?Koştukça enerjim artıyor, yerimde duramıyorum
    A seç
  • Senin için koşmanın nasıl bir his olduğunu tarif etmeni istesek?Hızımın arttığını hissettikçe dünyanın en mutlu insanı oluyorum!
    B seç
  • Senin için koşmanın nasıl bir his olduğunu tarif etmeni istesek?Esnekliğim artıyor, fırlamaya hazır bir yay gibi enerji depoluyorum
    C seç
  • Senin için koşmanın nasıl bir his olduğunu tarif etmeni istesek?Harekete geçtiğim anda eğlenmeye başlıyorum!
    D seç
  • Senin için koşmanın nasıl bir his olduğunu tarif etmeni istesek?Kendimi dünyayı tersine döndürecek kadar güçlü hissediyorum!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|3
221318

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 221

• ben tarif edeyim siz reklamda kullanın para para yoook :D
    şimdi ben desem ki koşmak bedenin her adımda ayaklarının yeren kesilmesi ve uçmanın kısa bir provasıdır. aşkta öyle değilmi kesmez mi ayağımızı yerden peki yere bastığını bile farketmeyeceğin bir ayakkabı var desek bu ayakkabı aşkı yollarda kendini dinlerken yaşatacak desek az mı olur. Nike Epic React Flyknit ile sende yolda özgürce uçmaya hazır ol...

para peki para yooook :D reklamcılık okumak istiyordumda olmadı naapayım :D

0|0
    0|0
  • Koşamıyorum ve zıplayamıyorum bile. Kıymetini bilin bunun bile. Bakıyorum koşanlara diyorum ki ya nasıl yapıyo acaba neyim eksik neden olmuyor. Cevap tıpta mevcut AŞİL TENDOM. Ama ben yinede anlamıyorum olmalı ya dans etmek koşmak zıplamak ne güzel şeyler

0|0
    0|0
  • Koşma çok iyidir, ilk başta evet çok zor geliyor, ama sonradan o kadar alışıyorsun, bacaklarına ve kalçalarına çok iyi gelir (tam sizin istediginiz), bacaklar gelişir, akciğer, yürek ve kasları geliştiriyor, yüzünüze çok etkiside var, yüzüne kan vurunca, güzelleşiyor, kan damarlari yoğunlaşıyor, yagni koşmak çok iyidir kız için olsun veya erkekler farketmez

0|1
    0|0
  • Koştuğum zaman içimdeki tüm negatif enerjiler gidiyor kendimi huzurlu hissediyorum etrafımdaki her şey her yer cennet gibi geliyor bana koşmak bana yorgunluklarını unutturuyor insanın içi enerji ile doluyor

1|2
    0|0
  • "Koşmak" imm bence koşmak özgürlük gibi bişi kuşların uçması gibi..
    🍃💕Rüzgarı teninde hissedip mis gibi kırlarda koşmak kadar güzeli yok bana göree 🍃

0|0
    0|0
  • Kendimi dünyayı tersine döndürecek kadar güçlü hissediyorum! :D

0|4
    3|1
  • Atletizimle ilgilenmiştim. 3'ü altın 4 madalyam 1 tane de kupam mevcut.

Koşmak benim için bir tutku diyebilirim. Hele ki o rekabet, o azim ve birinci olma hissi paha biçilemez.

Ben koşarken, herşeyin arkada kalması hoşuma gidiyor. Yerimde duramıyorum bir nevi. Rakibinle burun buruna olupta son hamleyle kırmızı şeriti göğüslersin ya, işte başarı hissi!

Koşmayı özledim...

0|0
    0|0
  • Koşmayı seviyorum. Kendimi flash gibi hissediyorum 😂😂😂😂 Ama şu son 5 seneden beri eskisi gibi koşamıyorum rahatsızlıktan dolayı. 😕

0|0
    0|0
  • Kendimi dünyayı tersine döndürecek kadar güçlü hissediyorum!

3|1
    8|2
  • Yoruluyorum o yüzden koşmam sadece tempolu yürürüm. Yaptığım şeylerle mutlu olmak istiyorum yorulunca da pek mutlu olduğum söylenemez. Tempolu yürümek daha zevkli

0|0
    0|0
  • Koştukça enerjim tavan yapıyor. Zaman geçtikçe kendimi daha güçlü hissedip daha çok koşma isteği geliyor. Bir de doğru ayakkabıyı bulduysam beni kimse tutamaz.

0|0
    2|1
  • Koşmayı çok severim, keşke deniz kenarı bir şehirde yaşasam da sahilde koşabilsem diye düşünürüm hep 😅 Koşmak hayat stresimi atmamı sağlıyor, beni daha mutlu yapıyor ve özgür hissetmemi sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Ayakkabı çok güzel bu arada. Koşmak - irade, özgürlük, bol oksijen, arındrıma, dayanıklık, ucuz bir spor, yaşı yoktur.

1|0
    0|0
  • Koşarken kafamdaki butun dusunceleri bir kenara birakiyorm muzigimi dinleyip zihnimi bosaltiyorm hem bedenen hem beynen dinlenmis ve daha guclu hissediyorm

0|0
    0|0
  • Tüm kinimi öfkemi bu şekilde atıyorum. bir şekil terapi.

0|0
    0|0
  • Bir anlığına da olsa tüm sıkıntılardan kurtulup , uzay boşluğunda süzulmek gibi.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum kostukca kurtulcakmisim gibi geliyor sanki kosunca hersey yok olucak biraz olsun rahatlicakmisim gibi

0|0
    0|0
  • içimde kalan bir spor... kalp rahatsızlığım yüzünden lisedeki son yarışmayı yarıda bırakıp hastaneye kaldırılmıştım... koşmak özgürlüktür vucudunu hissetmektir...

0|0
    0|0
  • İster Nike olsun ister Adidas ben koşamaz arkadaş yoruluyorum 😂 ama normal spor ayakkabılarım Nike’tır her zaman 😉

0|0
    0|0
  • Koşunca sinir olduğum beni mutsuz eden herkesin ağzını burnunu kırmış gibi hissediyorum. Koşmayı seviyorum!!

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    201

Erkekler Ne Diyor 318

• "Kendimi dünyayı tersine döndürecek kadar güçlü hissediyorum!" demeyi çok isterdim ama malesef koşmayı sevmiyorum. Bu sporu sevmediğim için değil, sadece çok sigara tükettiğim için nefes sorunumun olmasıdır. Birilerinin beni spora teşfik etmesi gerekir :)

0|0
    0|0
  • eskiden ilkokuldayken driblingi cok severdim ani hızlanmayıda oyle sonra liseye geldim tempollu yuruyusleri sever oldum simdide tekrar eskilere goz kırpıuyorum ama hantallaştım ara verdim cunku bakalım simdi nereye evrilecez meraklıyım

0|0
    0|0
  • Spor Akademisine hazırlanırken 800M koşmuştum, idmanlarımız çok ağırdı, kusuyorduk. Sen bir önce onu koş ondan sonra anlarsın koşmanın nasıl birşey olduğunu :D

0|0
    0|0
  • Koştukça kalbim sıkışıyor yoruluyorum
    Bu kadar basit
    Koşmak isle dünyayı tersine nasıl çeviriyorsunuz anlamıyorum siz kinetik enerji üreten fareler misiniz bir dairenin içinde ya da üzerinde dünyayı tersine çevirecek enerjiyi biliyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ben hızlı konuşan biriyim ama bir kız ile konuşun ca çok yavaş ve sakin konuşuyorum erkek arkadaş larim ile hızlı konuşuyorum anlamıyorlar normal de kız ile konuşun ca heyecan yapıp hızlı konuş mam gerekiyor ken cok sakin oluyorum tam tersi oluyo yani

0|0
    0|0
  • Koşmayı sevmiyorum, tempolu yürüyüş bnce daha sağlıklı, yürüyüse cıktımmı 1__1.5 saat tempolu durmadan yuruyorum yurudukce kendimi daha zinde ve mutlu hissediyorum, Belki inanmayanlar olucaktır ama Tempolu yuruyus cinsel istegi gücü daha da arttırıyor kendi vucudumda bunun farkına vardım 👍

0|0
    0|0
  • Koşmak kimine göre spor, kimine göre stres atma yöntemi olarak kullanılsada ben herzaman hayatı kovalamak gibi gördüm ve baktımki koştukça hayatın bana sunduğu gülellikler çoğalıyor unutmak istediğim herşeyin yanından koşarak geçmek beni mutlu ediyor
    Hayattan kaçmıyorum onu kovalıyorum...

0|0
    0|0
  • Koştukça kendimi özgür hissediyorum. İnsanı kendini dinlemeye, kendini keşfetmeye vakti oluyor. Ama öyle spor salonunda filan değil ha ormanda koşacaksın ağaçlarla dertleşeceksin kuş sesleri eşliğinde özgürlüğe koşacaksın

0|0
    0|0
  • kessinlile E ya koştuğum günler özellikle sabah sporu olarak yapıorsam saat 7 ile 8 arasında kendimi harika ve ful enerji dolu hissediyorum. Tabi ilk günler oof Allah ım yine mi diye geçiyor ama alışınca huhu baby :))

0|0
    0|0
  • Konfor ve rahatlık insana mutluluk verir, bir kamyon bile 3-4 ayda bir tekerlek değiştirirken normal şartlarda bizler 6-12 belkide daha uzun süre kullandığımız ayakkabı neden kaliteli ve konforlu olmasın, bir kere al evet piyasaya göre oldukça pahalı ama puan çok daha dayanıklı parasını sonuna kadar hak ediyor. İnsanların sağlığı konusunda ayakların etkisini düşününce ayak sağlığını korumanın duyguları, vücut sağlığını , duruşu vs korumak olduğunu bildiğinizde o zaman rahatlık için ödeyeceğiniz para içinizi acıtmayacak tam aksine içinizi rahatlatacak ve dışarda ayaklarınızda kaliteli ayakkabılar ile yürürken aynı zamanda toplum içinde size bir özgüven vereceğinden hiç kuşkunuz olmasın.. sanırım Nike ten bir ayakkabı hakkettim; not: sevgili Nike ekibi hediye kabul edilir. Espri bir yana gerçekten kalitenin tadını aldığınızda bir daha vazgeçmezsiniz; en basitinden almazsanız bile mağazaya girip bir kere deneyin görün..

0|0
    0|0
  • Koştukça yağ yakmış hissederek mutlu oluyorum ve kendimi kaslı erkekler gibi hissediyorum. Öyle oldukça da güçlü hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Koşarken rüzgarın sesini hissettiğin anda o rüzgardan daha hızlı olmayı istemek ve o anda bütün herşeyi yapabileceğine dünyayı tersine sadece koşarak döndürebileceğine bile inanırsın.
    Dipnot: 100 metre derecem 10,2 sn

0|0
    0|0
  • Çünkü koşmak insanın içindeki enerjiyi harekete geçirir her an atılgan olursun

0|0
    0|0
  • Koştuğum zaman daha iyi ve sağlıklı nefes alabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Her ne kadar kalbimin duracağını hissetsem bile koşmak bana huzur veriyor.

2|0
    0|0
  • Hafta da 3 gün fitness yapıyorum. Açık hava sporu gibi olmasa da koşu bandında koşmak bana iyi geliyor.:)

0|0
    0|0
  • Her sabah koşarım ve akşamlarıda yürütüş yaparım yıllardır böyle, eksik hissederim kendimi yapmazsam.

0|0
    0|0
  • Maşallah sitedeki herkes Usain bolt ya. Gerçekte 20 sn koşsa nefessiz kalır, sanalda da dünyayı tersine döndürür

1|0
    0|0
  • Koşmak, bisiklet sürmek, paraşütle atlamak gibi sporlar hep insanın ruhunu özgürleştiren ve özgüvenini sadeleştiren eylemlerdir. Yaşamı tabiki sağlıkla tercih ederim..

0|0
    0|0
  • Komando olduğum için sürekli sporla iç içeyim heleki koşu olsun mutluluk verici kondisyon kazandırıyor sanki bir boşlukla süzülüyor gibi oluyorum rahat bir şekilde 😊😊

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    298

Benzer Benceler

Yükleniyor...