Kapat

Nasıl bir ayakkabı seni koşuya başlatır?

Seni hemen şimdi harekete geçirecek ayakkabı hangisi? “İşte hayalimdeki koşu ayakkabısı!” dediğin şıkkı seç; roket hızıyla yorumlarda buluşalım. 🏃‍♀️
  • Nasıl bir ayakkabı seni koşuya başlatır?O kadar hafif olmalı ki ayağımda yokmuş gibi hissettirmeli
    A seç
  • Nasıl bir ayakkabı seni koşuya başlatır?Bir yay kadar esnek olmalı, hareketlerimi kısıtlamamalı
    B seç
  • Nasıl bir ayakkabı seni koşuya başlatır?Çok kısa sürede roket hızına ulaşmamı sağlamalı
    C seç
  • Nasıl bir ayakkabı seni koşuya başlatır?Süper dayanıklı olmalı, iki gün sonra beni yarı yolda bırakmamalı
    D seç
  • Nasıl bir ayakkabı seni koşuya başlatır?Tüm özelliklerinin yanı sıra görüntüsüyle de kalbimi kazanmalı
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|10
367483

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 367

• Hafifliği ve konforlu olması. 😍

0|2
    0|0
  • Görselliği benim için ilk standart oluyor ama hareketlerimi de kisitlamasini istemiyorum. Nike çok iyi bir markasın... Bralarim, ayakkabilarim ve taytlarimda oncelikli seçtiğim bir markasın stokta kalmayan ürünler dişinda hiç bir şikayetim olmadi. Aldığım ürünleri senelerce kullandim. Spora şıkır şıkır gitmek motivasyon açısındanda çok iyi geliyor. :)

2|3
    2|1
  • Spor ve egzersiz hayatımın merkezinde. Aktif spor yapan ve yaptıran biri olarak en önemli şeyin rahat ve hafif bir ayakkabı olduğunu söyleyebilirim:)

4|4
    5|2
    • spor ayakkabısı görüntüsü versin yeter dışarı hiç bir önemi yok markanın spor yapmak için

• Hiç bir ayakkabı veya ayakkabı markası beni koşuya başlatamaz😁😂😁😁
    Başlamak istesem pazardaki spor ayakkabıyla başlarım k kadar parayı k ayakkabıya vererek ayaklarımın altında heba edemem 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😁

0|0
    0|0
  • Hafif olmalı ve gün boyu ayağımdan çıkarmasam bile diğer ayakkabılar gibi ağrı ve terletmemeli :)
    Eee bu kadar özellik varken şık bir tasarımı olmalı :)

0|3
    1|0
  • Ayakkabilarim da rahatliga ve markaya onem veriyorum. Goruntusu ve estetik olusu cok fazla etkilemiyor beni. Saglikli bir yapisi olsun, ayaklarimi cok sikmasin, ozellikle sert olmasin ki ayagimi vurmasin.
    Nike markasinin bu modelini bilmiyordum, dusunebilirim.

0|0
    0|0
  • Valla 60 liraya aldim giyom iyi mrmnunum ben o cok pahalilari almayi tavsiye bile etmiom arkadas 350 tl verdi ayakkabida ayagi dondu kac gun alcida kaldi sans bu isler ama bir ayakkabiya o kadar para verilmez

0|0
    0|0
  • Martla birlikte koşuya başlıycam. Ayakkabımı capslerim. Seni seviyoruz Nike. Bu arada tenis şortların 5 senedir eskimedi. Yenisini gönderirsen giyerim o ayrı.

0|1
    0|0
  • Hem antrenmanlarımda hem de yarışta giyebilmeliyim, iki gün sonra ayağıma iyi gelmeyecek ayakkabıyla yola çıkmak istemem...

2|0
    2|0
  • Bu tarz ayakkabılar rahat oluyo genelde de işim gereği ayakta durduğum ve sürekli koşuşturma icinde olduğum için tercihim yumusak ve hafif ayakkabilar

0|0
    0|0
  • Harbi epikmiş ayakkabı. Yani fiyatı. Öğrenciyiz be, günde 7-8 km koşuyorum. Siz nineler sabah sporunda giysin diye mi üretiyorsunuz anlamıyorum. Alamıyorum yahu öğrenciyim işte. Ayakkabım ayağımdan eridi aktı.

0|0
    0|0
  • Saglam olmali iki gun sonra ayakkabi kendini imha etmemeli 🙄
    Ayrica yay gibi esneklik hisside vermeli biraz hobbidik hobbidik olunca 🙂

0|0
    0|0
  • Gün boyu hastanedeyim ve görsellik kadar rahatlığın ve dayanıklılığında olmasını isterim. Çünkü ayakkabıları seviyorum!

1|1
    1|0
  • Tamda sahilde koşuya çıkmıştım, cafede otururken bu bence karşıma çıktı. Yay gibi esnek olması ve hava şartlarına uygun olmalı en önemlisi!

0|2
    0|0
  • Kesinlikle hafif bir ayakkabı. Özellikle koşu yapacaksam ayağımda hissetmemem lazım.

0|1
    0|0
  • Eğer kafayı kırıp bir ayakkabıya 500 lira vermek istersem bu ayakkabıyı alırım söz ✌
    Tamam tamam nike tek geçiyorum

0|2
    0|0
  • Spor yapmak benim yaşam stilim. Bu nedenle buna uygun parçalar tercih ediyorum. Bir ayakkabıda aradığım en önemli şey hafif olması. Ayağımda bir şey yokmuş gibi hissetmek beni mutlu ediyor. :)

1|0
    1|0
  • Kosu sporuna bayılıyorum yay gibi esnek ayakkabılar da çok hoşuma gidiyor fakat Nike bir güzellik yapıp indirsen şu ayakkabı fiyatlarını 150 olsa diyorum mesela :D

0|0
    0|0
  • Bir ayakkabı da 2 şeye önem veririm. Biri, rahatlık. Bir diğeri ise, görüntü.

0|0
    0|0
  • Hafif ve rahat olması ilk tercihim. Yoksa rahat edemem.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    347

Erkekler Ne Diyor 483

• Tabii ki ayak sağlığı diğerleri gibi çok önemlidir. Zira tüm yükümüzü ayaklarımız çekiyor. Bunca eziyete rağmen bize katlanan bu gözde organlarımız rahat ettirmek hem onun dolayısı ile bizim görevimiz.

Bu yüzden de öncelikle rahat ve sağlam olan, sonrasında ise göze hitap eden ve bütün tüm özellikleri üzerinde toplayan ayakkabıyı kullanmak şart diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Yol tutuşu çok iyi benim basmada uyguladığım torku yere direk aktarmalı fitnesste 30p kg leg press yaparken ezilmemeli 150 kg kalf çalışırken bükülmeli ayak bileklerimin arkasını yememeli ve en önemlisi çok hafif olmalı ki depar atarken ayaklarım savrulmayıp maksimum hüce ulaşabiliyim

0|0
    0|0
  • Spor yaparken tek istediğim rahat olmak. Nike ayakkabılarıyla zaten bunu sağlıyor bana. Bu modeli ilgimi çekti doğrusu. Mağazasına gidip denemem şart.

2|0
    0|0
  • Fabrikasyon değil de özel üretim olmalı. Plastiği özenle sülfirik aside batırılmış elastiklik oranı arttırılmış olmalı. Ergonomik ve ortopedik olmalı. Kalıbı tam ayağımın şeklinde olmalı.

0|0
    0|0
  • Lise çağlarındayken ayağımda, çok hafif spor ayakkabısı giyerdim , ve şunu tecrübe edindim , mahalle aralarında köpekten kaçmaya bire bir di. Kuş gibi hissederdim kendimi , ve saniyeler içinde uzaklaşırdım ve yanımdaki arkadaşlarıma da fark atardım.

0|0
    0|0
  • Krampon seçimim nike mercurial oldukça memnunum.2 yildir haftada ortalama 2 maç yapmama ragmen herhangi bir yipranma yok. bilenler hali sahada ne kadar darbe alindigini bilir. hem goze hitap ediyor hem de oldukca hafif. ustelik kivraklik acisindan artılari var. kanat oyuncilarina tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Hafif olması yeterli değildir. Aynı zamanda; içi sert malzeme ile kaplı, esnek ve rahat değilse! Eklem ve kaslarımızı sert darbe ve şoklara karşı koruyucu bir şok emme özelliğinden yoksun kalması demek olur ki bu da; ciddi risk ve yaralanmamaları beraber getirebilir!

0|0
    0|0
  • Runnerler ayak basış şekline göre tercihini yapar. İçe basanlar ya da dışa basanlar İçin modelleri olması açısında Nike profesyonel koşucuların gönlünü fethetmiştir. Ar-Ge çalışmalarınıza sonuna kadar destek veriyorum.

0|0
    0|0
  • Tabikide hafiflik, dayanıklık vesaire falan çok önemli ama asıl akla gelen ne kadar parlak ne kadar güzel olduğudur. Botla koşuya başlarsan o senin tercihin ama görüntüsü olmadıktan sonra özellikleri neye yararki koşarken bile her düşündüğünde gaza gelmelisin spordan yanısıra başka şeylerdede avantaj sağlayabilir ;)

0|0
    0|0
  • Bazı ayakkabılar ayakta kütük gibi duruyor. Bu sebeple koşmak için elverişli olmuyor. Bundan mütevellit rahat, esnek, kolay kıvrımlı olması en mantıklısı ve ideali :)

0|0
    0|0
  • Valla ben gezmeyi severim dağlara çıkmayı ormanlara falan . Yani hem sportip hem de dayanıklı olması lazım. O yüzden Decatlion mağzasında alırım genelde

0|0
    0|0
  • ayakkabisiz kostugum icin, extra bir motivasyona gerek duymuyorum...

0|0
    0|0
  • O kadar hafif olmalı ki ayağımda yokmuş gibi hissettirmeli

0|0
    0|0
  • sağlamlık önemlidir bana normalde ayakkabı dayanmaz

0|0
    0|0
  • Çamur olmuş ayakkabıyı çamaşır makinasına atıp 30 derecede yıkadığımda makinanın tamburu son sürat dönse bile ayakkabının dikişleri sökülmemeli ve yapıştırıcıları ayrılmamalı. İşte tamolarak böyle. Yapabilirseniz yapın böyle bir ayakkabıyıda görelim.

0|0
    0|0
  • Hafifliği, esnekliği, konforu, sağlamlığı ve görüntüsü ile kendisini bir organım gibi hissettirmeli ayağımın bir parçası olmalı.

0|0
    0|0
  • Nike en sevdiğim ve beğenerek kullandığım spor ürünleri markası. Yakında Abd'de bizzat Oregon eyaletinde fabrikalarını ve varsa eğer fabrika satış noktalarını ziyaret edeceğim. Bekle beni Abd!

0|0
    0|0
  • Koşu Bir Spordur Spor Branşıdır Dolayısıyla Teknik Gerektiren Bir Spor Teknik İse Rahat Hiçbir Engel Zorluk %1 Bile Olsa Olumsuzluk Gösterir Bu Yüzden Zaten Esnek Olan Bir Ayakkabıda Gereken Konfor Rahatlık&Hafifliği Görüceksiniz.

0|0
    0|0
  • Koş gelecek seni bekler
    Koş geçmiş seni kovalar
    Koş yarınlar bizim olacak
    Koş NIKE bize yeter 😊

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    463
Yükleniyor...