1 ay içinde yaklaşık 10 kilo nasıl veririm?

97 kilodan 83 kiloya düştüm ve tıkandım. 70 olmam gerekiyor 1 ayım var lütfen yardım edin boyum 1.63

0|2
2232

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyüş ya da koşunun (Spor, dans) yanında sağlıklı iştah kesme diyeti ile
    1. Karnabaharı ve brokoliyi hafifçe haşlayıp yoğurtla tatlandırın. Bu karışım lif açısından zengin olduğundan sizi uzun süre tok tutar.
    2. Salatalığı iyice yıkayın ve kabuklarıyla birlikte ince dilimler halinde kesip üzerine bol bol dereotu serpin. Bu sebzenin kalorisi yok denilecek kadar az ve oldukça tok tutucudur.
    3. Tatlı olarak 250 gr. mor eriği ya da kurusunu biraz tarçınla haşlayın. Bu meyve früktoz açısından oldukça zengin olmakla birlikte tatlı ihtiyacınızı da karşılayacaktır.
    4. Bir porsiyon yeşil fasulyeyi 20 Dakika suda haşlayıp sirke, karabiber ve biraz tuzla tatlandırın.
    5. Öğünler arasında acıktığınız da kuru Erik yiyin. Kuru erik kan şekerinin düşmesini engeller. Ancak fazla abartmayın. Çünkü bir kuru erikte 8 kalori var.
    6. Haftada iki yumurta yiyin. Çünkü yumurtada bol miktarda triptofan var. Bu da neşenizin yerine gelmesini sağlar.
    7. Enerjisiz kalmamak için 1 demet maydanozu blenderden geçirip sebze suyla karıştırın. Bir-iki damla acı biber sosu ekleyin ve bunu bir güzel için. Bu içeceğin içindeki C vitamini ve bitkisel maddeler yağ
    yakımını kolaylaştırır.

15 Günde 5 Kilo Verdirebilen Maden Sulu Limonlu Form Çayı
    “Yeşil Çay, Maden Suyu, Limon” İle Yağlarınızı Yakın, Zayıflayın

Malzemeler 1 günlük

Yarım litre kaynar su,
    2 Tatlı kaşığı yeşil çay,
    Yarım limon,
    1 Şişe maden suyu

Yapılışı: Yarım litre kaynar suya 2 tatlı kaşığı yeşil çay atıp 10 dakika kadar demlenmesini bekliyoruz.
    Daha sonra yarım limonu sıkarak kabuğu ile birlikte demlenen yeşil çayın içine atıyoruz.
    Ardından maden suyunu da ekleyerek çayımızı hazır hale getiriyoruz.
    Maden sulu, limonlu yeşil çayımızı oda sıcaklığında gün içerisinde öğün aralarında içiyoruz.
    Her gün düzenli olarak yukarıda tarifini verdiğimiz gibi maden sulu limonlu yeşil çay içmek çok fazla yağ yaktırıyor ve zayıflatıyor.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben 96 kilodan 60 kiloya düştüm 9 ay da..
    Sebebi ise. Tiroyid hastası olduğum ortaya cikti3 ilacını aldıkça kilo gitti.. çalışmayan tiroyid kiloyu topluyor. Ben adet bozukluğu olarak gittim tiroyid çıktı hepsini etkiliyor tiroyid...

0|0
    0|0
    • Bende de var işte ilacınızın adı ne?

• İlacınızın ismini sormuştum?

• Kusura bakma, yeni müsait oldum. Ben yurt dışında yaşıyorum o yüzden isim ilaçları aynı olmayabilir. Fakat sana şunu deyim bunu yeme ve içmekle alakası yok eğer tiroyid varsa.
      Eger sende benim gibiysen yani çalışmayan tipten sana önerilerim şunlar ; burda uzman bir doktordan bunlar
      İlacını her sabah ac karnına ve aynı saatte iç
      Bu cok fark ettiriyor
      Ve kilo vermeyi kestiysen bu değerlerin oynadığına işaret yani gramajın artık yetmeyebilir
      Ben burda her 2 ayda bir kan verip kontrol ettiriyorum
      Bu şekilde 0.75 gram ölçüsüne kadar yükseldim
      Ilacin ismi L-tiroxin yazmış olayım
      Sana ne zaman tehsis konuldu?

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Tıkanma diye bir şey yok aldığın calori miktarını düşürmen gerekiyor artık şu an aldığın kalori seni hep 70 kiloda tutar fakat sen çok hızlı kilo veriyorsun bu senin için sıkıntı çıkarabilir

0|0
    0|0
    • 1 aydır veremiyorum ve hormonlarım bozuk

• Tıkanma diye bir şey yoktur diyorum günlük aldığın kaloriyi düşür bak bende kilo almaya çalışıyorum 60 dan 72 çıktım dahada çıkacağım şimdi benimkide yavaşladı ama neden günlük kalori fazlam azaldı benim kilom artınca kilom arttı yediğim kalori hep aynı bu durumda gelişimde yavaşlar aynı şey senin içinde geçerli önceden kalori açığı veriyordun kilo verdin şimdi vucudun aldığın kalori ile dönüyor açık vermiyor tekrar açık yaratman lazım 😊👍

• Valla ben 1 haftada 4 5 veriyorum ama cok zararli ve sagliksiz o yuzden tavsiye etmem ve saglikli bir sekilde 10 kiloyu vermek istiyorsan gunde az ama cok ogun ye aksamlari salata ve bir parca tavuk veya et bir de bol bol spor

0|0
    0|0
  • 1ayda sağlıklı bir şekikde maks 5 kilo verirsin eğer fZlasını vermeye calısırsan o kiloyu daha da hızlı alırsın ilerde zorlama yani kararında ver aylara yay

0|0
    0|0
    • 4 ayda 15 verdim ama bunu acil vermem lazım

• Ama tıkandı vücudum veremiyorum artık

• Yok ya azalttın kardionu sporunu ya da yeme duzenınle oynadın

• Soylicem ama yapmicaksin biliyorum, acikinca ye ama az ye beynine hakim ol yeme isteğini kes yağlı yeme ne yersen ye haa birde ekmek bir dilim ye ama çok çiğne yut

0|0
    0|0
  • Ortama her gün 300 gram vermek demek bu neredeyse imkansız vücudun yagi yakmasi için oluşması gereken koşulları araştır yolunu öyle çiz

0|0
    0|0
  • Sabah, sağlam kahvaltını yap birde her gün aynı saatte egzerzersiz yap. Kesin verirsin.

0|0
    0|0
  • Lahana diyetini arastir 10 kilodanda fazla verirsin ama uzun sure yapma

0|0
    0|0
  • 1 ayda 10 kilo verirsin ama bu sağlıklı olmaz çıkar senden

0|0
    0|0
  • koşacaksın yemeği azaltacaksın. az yiyip çok spor yapacaksın.

0|0
    0|0
  • Bir ayda on kilo verirsen hem onu yirmi kilo olarak geri alırsın hem de hastalanırsın

0|0
    0|0
  • su içme, belli ki yarıyo

0|0
    1|0
  • Balkonu da mutfağa katalımı?

1|0
    0|0
  • Kondisyon lazım sana koşu koşu koşu dewamli koş 👍

0|0
    0|0
  • şok diyetleri dene

0|0
    0|0
  • 15 günde 5 kilo vererek

0|0
    0|0
  • Yeşil elma detoxu

0|0
    0|0
  • o kadar kiloyu nasıl verdin

0|0
    0|0
  • 10 kilo fazla 1 ayda

0|0
    0|0
  • Bu işler aceleye gelmez

0|0
    0|0
  • Spor yap 6 dan sonra hiçbur şey yeme

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 21

• 163 boya 70 kilo bile cok 60 en fazla olman gereken kilo ama diyetisyene gitmelisin daha saglikli olur

0|1
    1|0
    • Sizde sporcusunuz anlaşılan 😊😊😊

• Her insanın vücud yapısı farklıdır kusura bakmayın hormonal dengesizliğim olmasa bende kilolu olmak istemezdim

• Sacmalama canim. yanlis anladin yuzuk cokerse tabiki kotu olur haklisin

• Kabak destoksu yap 3 gün sonra Karatay yap bı on gün sonra tekrar kabak destoksu yap 3 gün sonra Karatay. Sanırım verirsn o kadar. 😊

0|0
    0|0
  • Vücudunda sarkmalar olunca çok pişman olacaksın :/
    Muratabigf 140 kilodan 90a mı ne düşmüştü youtubedaki videosunu izleyebilirsin:)

0|0
    0|0
    • Çatlaklar var ama sarkma olmadı şu an o mide ameliyatıyla oluyor ben yavaş

• Günde bin kalori yakacak spor yaparak verebilirsin hızlıca ben öyle yaptım ve şeker tüketmedim hiç kısa sürede verdim

0|0
    0|0
  • Ekmeği kesmen yeterli 5 ayda istemeden 55 kilodan 49a düştüm ekmek sevmediğim için hamur işlerini de çok yeme🤗

0|0
    0|0
  • Spor yaparak bol sebze ve meyve yiyerek sağlıksız yemeklerden uzak durarak

0|0
    0|0
  • Sıkı diyetten ve spordan baska care olmaz sanrm detox caylari ic

0|0
    0|0
  • Veremezsin versen bile çok sağlıksız bir şekilde zayıflamış olursun

0|0
    0|0
  • Ben 1 ayda 11 kilo verdim ama nasıl oldu bilmiyorum😄

0|0
    0|0
  • Patates diyeti var. Ben de işe yaradı ama açlığa çok dayanamadım bıraktım

0|0
    0|0
    • Nasıl oluyor ama patates çok şekerli

• Kaç patates 3 öğün mü

• Evet 3 öğün internete patates diyeti yazıp bulabilirsin. 3 günde 5 kilo verdiren diyet diğer adı. Bulamazsan link atarım

• Her sabah limonlu su iç spor yap şekerden uzak dur beyaz ekmek yerine kepekli ekmek ye

0|0
    0|0
  • bir ayda olmaz bir ayda 5 kilo ustu zaten zararli yavas yavas vermen gerekiyo kalici olmasi icin

0|0
    0|0
  • Verme boşver

0|0
    0|0
  • Müziği aç oyna

0|0
    0|0
  • Imkansizzz

0|0
    0|0
  • YouTubeda detoks videoları var