Adetliyken ilişkiye girilse hamile kalınır mı?

Ben bayağı bir araştırdım kalma ihtimali normale göre daha düşük ama riski varmış.. Kesinlikle kalmazsın diye bişey yok heralde siz ne düşünüyorsunuz? Adetliyken eşimle birlikte olduk içime boşaldı onun dışında normalde içime boşalmıyor geri çekiyor kendini.. Bende hamile kalma olasılığımı merak ettim çünkü geciktim ama olanak vermiyorum.. Bu yüzden de henüz test yapmadım.. Belki stresten falan olmamışımdır diye düşünüyorum.. Bu arada evliyim yanlış anlaşılmasın sorum.. Yardım istiyorum sadece..

2|0
42116

En İyi Erkek Görüşleri

• olasılık her zaman vardır. özellikle son günlerinde. biliyorsunuz adetli iken vajina korumasızdır. klojen denilen nemlenme adetli iken olmaz. bu nem bartholin bezlerinden salgılanarak vajinayı korur. içeriğinde asit ve antibiotik maddeler vardır. ortalama 200 milyon sperm vajinaya boşalır ve klojenden ancak ya bir ya iki sperm rahime ölmeden ulaşır. adetli iken böyle bir koruma olmadığından spermler sağlam olarak rahme gelir . burada da rahim dokusu kanama halinde değişim olduğundan spermin yakalanması zor olur. adetin son günlerinde doku değişimi tamamlanmak üzere olduğundan risk fazladır.

lafı çok uzattım kısacası risk var.

1|0
    0|0
    • Adet dönemindeyken çeşitli sebeplerden dolayı yumurta üretimide görülebiliyor. Özellikle psikolojik durum hormonlara etki eder ve düzensiz yumurta üretimi meydana gelebilir.

• yok canım olur mu içine de bosalsa yumurtlama dönemi adetin sonrası 14.gün sanırım

0|0
    0|0
    • anlıyorum biliyorum da ne gün oldugunu ama ihtimal oldugu için soruyorum..

• onun boşalma anını yaşamak istedim.. korununca hissetmiyorum. bebek sahibi olmaya karar verince yaşayabilirdim bunu en fazla o zamanı da beklemek zorundayım.. doğum kontrol hapından da uzak duruyorum. en yakın ihtimal bitek hastayken yapmaktı bizde yaptık..

• ama yine ihtimali var peki içine bosalmasi nasıl bir duyguydu ?

En İyi Kız Görüşleri

• Adetliyken yumurtayı atıyor zaten rahim. Adet bittikten sonra üretmeye başlıyor.14. gün yumurtanın döllenebilme ihtimalinin en fazla olduğu gün. Ortalama adetten sonra ki 12-16. günler arası cinsel ilişki sonrası hamile kalma olasılığı yüksek olur. Unutma döllenmeyen yumurta adetle atılır

0|0
    0|0
  • Teorik olarak adet döneminde girilen cinsel ilişki sonucunda hamilelik olma ihtimali çok düşüktür ancak imkansız denilemez. Bazen başka tür kanamalar adet kanaması sanılabilir ve bu kanama esnasında girilen ilişkide kadın kendisini adetli sandığı için korunmayabilir ve sonuçta yumurtlama yakın zamanda gerçekleşmişse hamilelik oluşabilir, bu düşük de olsa bir ihtimaldir. Bu nedenle korunmadan girilen her ilişkide adet döneminde bile olsa gebelik ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır, gerekirse gebelik testi ve doktor kontrolü ile tedbir elden bırakılmamalıdır.

4|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 114

• Hayır adet döneminde kesinlikle hamile kalınmaz... Bir kere döllenecek yumurta olmadığı gibi döl yatağı kendini hep temizleme safhasındadır.. Tek riskli tarafı temizlik şartları uygun değil ise hastalık ve mikrobik bir durum olur o kadar..

0|0
    0|0
  • risk var ama günümüzde hamile bırakabilecek erkek yok gibi bir şeydir. eskiden erkekler 100 milyon sperm yollarmış şimdi zar zor 10 milyon yolluyorlarmış. sebebi ise haraketsizlik spor yapmama fast food aburcuburlar sigara alkol ve gdo ile hormonlu besinler.

0|0
    0|0
  • bayansın bu kadar sekse ilgin var kadın hastalıkları ile ilgili araştır. adet olduğun dönemden sonra kaç günde yumurtlamaya başlıyorsun google amca aracılığı ile öğren. adet dediğin olgunlaşmış yumurtalarını dışarı atman ;) bu durumda hamile kalma ihtimalin yok değil ama çok az %1 gibi filan genç bir yumurtan içeride kaldıysa :D

0|0
    0|0
  • cok azda olabilir cünkü spermler rahimde 8 güne kadar yasayabiliyor o yüzden bu sizin adet süresine spermlerin ömrüne ve ne kadar içine girdigine baglı ama içiniz rahat olsun diyorsanız ilişkinin üsütnden 5 gün geçmediyse hemen bir ertesi gün hapı alın bu rada sanırım korunmuyorsunuz size tavsiyem ertesi gün hapı alın rahat yasayın derim veya aylık 3 aylık igneler var onlardan kullanın

0|0
    0|0
  • Yok ne alaka mk ya. Adet ne demek !!! Kullanilmamis yunurtanin vucuttan uzaklastirilmasi. Eski yumurta uzaklasacak en az iki gun sonra yeni yumurta olusacak en az bes gun. Bir sperm en fazla 72 saat canli kalabildigine gore?

1|0
    0|0
  • reglin son gününde eski yumurtanın son pıhtılarıatılırken yeni yumurtanın oluşumunun tmmlnma sürecidir bazı kadınlarda ve yaş durumu vede regl olma yaşına göre bu dahada olgun yumurta demektir. yani 13 yaşında regl başlamışsa ve üzerinden 10 yıl geçmişse risk vardır

0|0
    0|0
    • herkes anatomi bşilmeden kalmazsın demiş oysa ipuçları var gebeliğin

• bacaklarım uzanık bitişikti yazmıştın? nası olduğunu bile tarif edemiyorsun bari pozisyonunu çekte gönder tkp attım işte

• Hamile kalinabilir. Ayrıca adetliyken ilişkiye girmek birincisi haram ikincisi rahim açık olduğundan en ufak mikropta hastalık kapma riskin çok fazla. Önce kendi sağlığın için vazgeçin bu işten.

0|2
    1|0
  • Keşke adetli iken yapmasaymışsınız. Sağlık açısından çok zararlı. İşin günah boyutuna girmek bile istemiyorum. Ama sorunun cevabına gelince hamile kalmanız mümkün değil gibi bir şey. İstisnalar var mı bilmiyorum...

0|0
    0|0
    • aynen söyledimde dinletemedm çok uzun sürmedi zaten bir daha yapçağını zanntmiyorum açıklamasını yaptım

• Anlıyorum sizi. Bir daha dikkatli olursunuz...

• Adetliyken prezervatifsiz ilişkiye girdiniz haaaaaaaa ? kocanda ne mide varmış beeeeee

1|1
    0|0
  • Ortalık kan revan olmuştu ağlıyordu çocuk ne olur yapmayalım diye kız ısrar ediyordu yapacağız azdım diye.

Nasıl bir mideniz var?

0|0
    0|0
  • Adetliyken ilişkiye giriyorsunuz? pes yani birde içine boşalıyor ! evlisin adetli ilişkiye girmesini biliyorsun ve hala bu sorunun cevabını bilmiyorsun.
    PESSSSS :(

0|0
    0|0
  • Adetliyken ilişkiye girmeyin. Sonra çikolota kisti oluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Ovulasyon dönemi en uygun yani 14 15 gün. Hocamız öyle demişti en yüksek ihtimal o zaman. Detaylı bilgi istersen ya da sorun olursa mesaj atabilirsin

0|0
    0|0
  • yani dediğin gibi başka ne dememizi bekliyorsun, sanki bildiklerini teyit ettirmeye ihtiyacın var gibi

0|0
    0|0
  • siz nasıl insansınız mk yaa

2 gün daha bekleyemediniz mi?

0|3
    0|0
  • deneyin bol bol deneyin yani adetliyken sakin deneme cunku bu cok zararli onun haricinde sabah aksam deneyin olur

0|0
    0|0
  • Beklicez ve hep beraber görcez işi sansa bırakmısız :) ne abaza kocan varmış bekleyememiş mi 2-3 gün gunah gunah

0|0
    0|0
  • Millet normalde tutturamıyor sen adetliyken tutturursan heykelini dikerler

1|0
    0|0
    • Demek istediğiniz adetliyken hamile kalma riski dahamı azdır acaba?

• bildigim kadarıyla adet olduysan gebelik olasılığı yok adetin bittikten sonra tekrar ilişkiye girmeniz lazim

0|0
    0|0
  • Ådetin başladığı günden itibaren on gün say, bu sürede içinede boşalsa hamile kalınmaz.

0|0
    0|0
  • böyle yaparak erkeğe de mikrop kaptırırsın.

umarım kalınmaz

0|0
    0|0
  • belli olmaz ama genellikle adetinin baslangıç gününden 15 ci 16 günü yumurtlama olduğu için gebe kalırsın

0|0
    0|0
  • %99 kalınmaz ama kocan ne midesiz bişi yaw adetliyken yapılırmı o iş

0|0
    0|0
  • Adetin bitimine yakın mıydı yoksa başlarında mı oldu?

0|0
    0|0
  • Ovulasyon donemine en uzak zaman mumkun degil gebe kalman

0|0
    0|0
  • olabilir ama adetleyken nasıl yapıyorsunuz bunu kocanda hiç mide yokmuş

0|0
    0|0
  • Hayırrrrrrr, cehalette sınır tanımayanlar dernegıne uyemısınız nesınız?

0|0
    0|0
  • yok değil sin içine boşalsa bile adetliyken dışarı atar spermleri yani

1|0
    0|0
  • Son gunnunde akinti yok oyuzden sikikntili durum ilac kullan ya da test yap

0|0
    0|0
  • Allah akil fikir versin adetli halinde iken nasil yapiyorsun

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    84

Kızlar Ne Diyor 40

• bence yüklüsün bacım inşallah istemiyorsan değilsindir eğer değilsen mutlaka beni de haberdar et olurmu ben bu şekilde kaldım bitimi günü yani normalde olmaması gereken bir şey çünkü

1|0
    0|0
  • Ben de biyerden duydum adetliyken yapılması günah ne kadar ısrar etsede lütfen 1 hafta dayansın ya o kadar bile değil sonucu size patlar burdaki KS üyelerine değil lütfen dikkatli olun Allah gönlünüze göre versin

0|0
    0|0
  • Adetten sonraki ilk bir hafta bildiğim kadarıyla Yüksek gebelik ihtimalı oluyor.

0|0
    0|0
  • Midesiz olunca insan adetliyken hamile kalinir mi diye de soruyo. Mantik yok ki mantik olsa adetliyken yapmaZ

0|0
    0|0
    • Yaparken basladi isimizi yarim birakmayalim dedik

• Adetin başındaysa düşük ama sonlarına doğruysa yeni yumurtalar oluştuğu için bebek olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • çok çok düşük ihtimal ama var denir. kesin diye bişey söz konusu değil.

0|0
    0|1
  • adetliyken ilişkiye girilmesini kasdetiyorsanız çok yüksek

0|0
    0|0
    • Evet tam adet döneminde önce veya sonrasında değil.

• yüksek ewet eminim aslında haram zaman ama. bildiğim kadarıyla kadının yumurtladığı zaman diye biliyorum

• Çok az bir ihtimal. Yumurtalıklar boş oluyor ve kanama meniyi dışarı atar.

0|0
    0|0
    • Herkes farklı birşey söylüyor. Kesin bir cevap hiç bir yerde bulamadım. Ertesi gün hapı işe yararmı peki.

• Yarın da kullanabilir.

• Çok teşekkür ederim 😊

• Regl iken sevişmekte risk aldınız... enfeksiyon kapanilirsiniz...

0|0
    0|0
  • hayır.
    adetin ilk gununden ıtıbaren saymaya basla.14-15-16. gunler hamılelık ıcın uygun gunlerdır.

0|0
    0|0
  • vardir çok yüksek değil ve sağlıksız diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Asla ama asla kalınmaz ayrıca adetliyken ilişkiye girmek 😡haram

0|0
    0|0
  • Olabilirde olmaya bilirde.

şüphelerın ve kuşkuların varsa bır doktora görün.

0|0
    0|0
  • İmkansıza yakın ama ihtimal var

0|0
    0|0
  • Evet kalınır

0|0
    0|0
  • Hayir yok

0|2
    0|0
  • Tam zamanı yumurtlama dönemi.

0|1
    0|0
  • hem kan hem sperm miden hangi marka

0|1
    0|0
    • Channel canisi senin aklin hangi marka?

• Çüşşşş

0|0
    0|0
  • Kalinmaz

0|0
    0|0
  • kalırsın tabikide

0|0
    0|0
  • Kalınmaz

0|0
    0|0
  • Bırak leylekler getirsin

0|0
    0|0
  • Çok az bir ihtimal.

0|0
    0|0
  • Yok kalmazsın

0|0
    0|0
  • Yokdur

0|0
    0|0
  • evet sanılanın aksine böyle bir ihtimal var ama çok çok az..

0|0
    0|0
  • Yok..

0|0
    0|0
  • Kalinmaz canım

0|0
    0|0
  • Kalınır

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam