Sigara içmemenin çekiciliği ispatlandı! Sigara içen karşı cinsi çekici buluyor musunuz?

Sigara içmemenin çekiciliği ispatlandı! Sigara içen karşı cinsi çekici buluyor musunuz?Yeni bir çalışmaya göre sigara içenler, karşı cinse daha az çekici geliyor..
Sigara sadece sağlığınızı değil, görünüşünüzü de etkiliyor; bu da karşı cinsin bizi daha az çekici görmesine yol açıyor. Konuyla ilgili araştırmayı İngiltere’deki Bristol Üniversitesi yaptı..

- Kaynak -

Sigara içen karşı cinsi çekici buluyor musunuz?
#Meczup

1|0
2024

En İyi Erkek Görüşü

• leş gibi kokan pis insanlar nasıl çekici geliyor anlaşılır değil

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• şimdi fotodaki gibi sigara içeni bulursam bambaşka düşüncelere gidiyor durum. bu kadın içsin. bu kadın nargilenin dibine vursun benim için hiç sıkıntı değil. şu bir gerçek ki günümüz kadınlarında sigara, açıkçası çekici olmak konusunda alakasız olsa da, daha fazla yaşanmışlıkları olduğu ve bazı konulara daha hakim olduklarını gösterir nitelikte görmek lazım. hadi şimdi ne yazdım burda ayıklayın bakalım.

2|0
    0|0
  • Maalesef bir dönem filmlerin etkisi halen üzerimizde. Oysa ki bağımlılığın asla çekici ya da özenilesi bir tarafı yoktur. Bahsettiğim filmler hakkında genel bilgiye "Thanks For Smoking" adlı filmden ulaşabilirsiniz. Bir dönemin ne kadar sigara özendirmeleriyle boğulduğunu anlamak adına güzel bir filmdir.

0|0
    0|0
  • Sigara için kişi içmeyen kişi için kül tablası ile ilişkide olmakla eş değer..

2|0
    0|0
  • Ben kesinlikle bulmuyorum hatta iğrenç özellikle kadınlarda
    https://youtu.be/tGWHUhvEqNU

0|0
    0|0
  • Çekicinmi bilmem ama. Sevdigimin sigara içmesini istemem. Cunku zararli. Sevdigime zarar veren sigara olsa bile kirarim

1|0
    0|0
  • Paket kullanmıyorum. Sarması güzel oluyor. Manzara izlerken. Çekici geliyordur belki bakmadım hiç manzara dururken. .

1|0
    0|0
  • Arastirmayi yapanlarda icmeyenlerdir zaten:) iciyorum ve cekici buldugum birisi zaten var , ilgimi cekmedi bu arastirma:)

1|0
    0|0
  • sigara içen karşı cinsi cekici bulmuyorum..
    sigara kokusundan haz etmem ben

1|0
    0|0
  • Sigara ile çekici olan izmarit yere düşünce ne olacak🤔

1|0
    0|0
  • Ya abi kadın dediğin güzel kokacak kokusunu hissettiğinde ürpereceksin koku önemli yanii

2|0
    0|0
  • İçmese daha iyi ben kullanmıyorum kullanmayı da düşünmüyorum sağlıklı yaşam varken.

0|0
    0|0
  • Çekici bulmuyorum. Leş gibi kokuyorlar.

1|0
    0|0
  • Genelde kötü kokuyorlar hoş değil.

1|0
    0|0
  • İtici geliyor.

1|0
    0|0
  • bayanlara daha çok yakışıyor sanırım

1|0
    0|0
  • Yook

1|0
    0|0
  • Ne sevcem sigarayı

1|0
    0|0
  • Hayır cekici bulmuyorum

1|0
    0|0
  • her zaman değil..

1|0
    0|0
  • hayır ititci buluyorum çünkü çok pis kokuyorlar.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 19

• Bence sigara itici :-)

0|0
    0|0
  • Pis kokan ve dişleri sarartan bir şeyin ne gibi bir çekiciliği olabilir. Bunu söyleyenler neyin kafasındaysa.

1|0
    0|0
  • Görüntüyü etkilediği kesin. Sararmış dişler delik deşik yüz leş gibi koku. Dur bir düşüneyim: Hiç çekici gelmedi! Bu araştırma ergenler üzerinde yapılmış belli.

1|1
    0|0
  • Valla ne yalan söyleyeyim sigara içen bazı adamlar aşırı çekici geliyor, mesela Brad Pitt fight clup filmin de sigara içimi efsanedir çok çekiciydi herkese de yakışmıyor o var tabi 😊

0|0
    0|0
  • Hayır çekici olacak bir tarafı yok , aksine çok kötü kokuyorlar , itici...

2|0
    0|2
  • Hayır. Sigara içişine bayıldığım tek adam babam, sigarasının kokusunu bile sevebildiğim tek adam da eski sevgilimdi.
    ⭐️Gecen bol olsun.💫
    🌟🌙

0|0
    0|0
  • Ben kullanmıyorum kullananı da sevmiyorum kokuyorlar😒

1|0
    2|0
  • Kontes şapkamla içiyorum çekici bulmayana işkence yaparım

0|0
    0|0
  • Bence de içen itici

1|0