1 ayda göbek nasıl eritilir? 30 günde göbeğinizden kurtulsanız nasıl hissederdiniz?

En etkili göbek eritme hareketleri ile göbek yağlarından kurtulmak 30 gün gibi kısa bir sürede gerçekleşir mi sizce?

Hiç süphesiz beslenme düzeninizi de ona göre ayarlamalısınız.
Bu göbek eritme diyeti işe yarar mı?

• Çok etkili olur
    A seç
  • Etkili olur
    B seç
  • Sanmıyorum
    C seç
  • Olmaz
    D seç
  • Etkili olmaz
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
57

En İyi Kız Görüşü

• 10 günde 3 kilo verdim ama sankı 3 değil 6 kilo gibiydi çünkü göbeğim sinmeye baslamisti. Dengeli beslendim leslie 4 mil yaptim ip atladim 75 ile baslayarak her gun artirdim gunde 500 kez ip atlamaya baslamistim ve karin egzersizleri yapiyodum yarim saat inanilmaz etkisi olmustu gercekten ve ben bununda etkisinin olacagini dusunuyorum. 7 aylik bebegim vardi o zaman benim karnimda catlaklar icinde ve 6 aylik hamile gibiydim isteyince hersey olur yeterki hakkini vein 💪

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• benm önce çikolata yemeyi kesmem lazım ha bir de pizza bir de kola bir de hamburger

0|2
    0|0
  • 30 gün çok kısa, erimiş gibi görünebilir ama bir boşlandığı an şişer

0|1
    0|0
  • gobek bu :) ne demek vermek sahsa aıt :)

0|1
    1|0
  • İşe yarar denemek lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha önce bir paylaşımına daha denk geldim tamamen saçmalık.
    Öncelikle diyet öyle kafaya göre olmaz önce bir doktora gidilir bağırsaklarda vücutta sorun var mı bakılır. Sorun varsa istediğini yapsın gene sonuç alamaz. Önce sağlık olarak gereken müdahale yapılır ondan sonra diyetisyen uzmanı eşliğinde bir diyet listesi yazılır. Öyle kafana göre 5 köfte bir şundan olmaz. Yapacağı egzersizler de kafaya göre yazılmaz tecrübeli ve bilgili bir antrenör eşliğinde olmalı bakacak neyi fazla neyi eksik gibi. Video da adam da bacak yok bacaklar gidik Squat yapmaya uğraşıyor :D
    30 günde göbekten kurtulma olsaydı Mr. Olympialar niye o diyeti aylarca yapsın demi :D Yok öyle bir dünya spor bilginden şüpheliyim ki zaten de öyle milleti yanlış yönlendiriyorsun. Yok 1 ayda şu kadar kilo kas vs. o dediğini müsabıklar yapamıyor burada kiler nasıl yapsın admaların hormonla yapamadıklarını.

0|0
    0|0
    • 6.51 deki yazıyı okumamışsınız. "Doktor önerisi olmadan hiç bir diyeti uygulamayınız."

• Göbeğim yok ki

0|1
    0|0
  • oyle bir dunya yok :)

0|1
    0|0
  • Yarar mı bilemedim doğrusu ama teşekkürler
    Ahhh
    Unuttum bende göbek yokki
    Nihahahahahha

0|1
    0|0
  • Bu sayfayı kim yönetiyor çok merak ediyorum, her gün boş video ve gereksiz sorularla insanların kafası bulanıyor sadece :D

Video da gereksiz ve boş, ezbere işler yapmayı bırakın.

0|0
    0|0
  • Bu video daha başından yanlıştı.
    Öncelikle kilo verme ve vücut geliştirmekteki işin %70lik kısmı beslenme %30luk kısmı sadece spordur.
    Adamın bacakları çöp gibi gitmiş ağırlıklı squat yapmaya çalışıyor. Milleti yanlış yönlendirmeyin.

0|0
    0|0
    • Maalesef yanlış %50 Beslenme % 30 spor %20 stres ve ruhsal durum. Videoyu iyi seyretmemişsiniz.

• Abicim ben spor salonuna gitmeden 65 kilo verdim ve üstüne vücudumu guclendirdim. Canli ornegim ben. Insanlar spor salonuna gidip nasil bacaklarini boyle zayif birakiyorlar anlamıyorum:)

• Bu söylediğinize katılmadığımız anlamına gelecek bir cümle ya da görüntü yok bu videoda.

Yükleniyor... ;