Günümüz toplumunda yaygınlığı giderek artan bir durum olan, tükenmişlik sendromu ile nasıl başa çıkılır?

Tükenmişlik sendromu aniden ortaya çıkan bir durum değildir, aksine yavaş ve sinsice gelişen bir belirtiler yumağıdır..Günümüz toplumunda yaygınlığı giderek artan bir durum olan, tükenmişlik sendromu ile nasıl başa çıkılır?“Tükenmişlik sendromu; yorgunluktan baş ağrısına, uyku ve yeme bozukluklarından mide ve bağırsak rahatsızlıklarına, egzama, kaşıntı ve saç kıran gibi cilt hastalıklarından konsantrasyon bozukluğu hatta depresyona dek birçok soruna yol açabiliyor..

Peki bununla nasıl başa çıkılır? Siz tükenmişlik sendorumuna yakalandınız mı?

#Meczup

1|2
623

En İyi Erkek Görüşü

• Depresyon hapları kullanıyorum şu anda kadam çok rahat umrumda değil dünya tavsiye bu tür durumlarda uzam bir psikiyatriye görünün derim. Haa ben deli değilim ayağına yatarsan o zaman tükene tükene öl derim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bas edemiosn. Hep yorgunsn hep mutsz. Sabah bilgisayari actiginda hic eve gitmemis haftalardr ayni sekilde calisio gbisin nasil toplanp duzelcen? Istifa edip saglam uyuman dinlenmen gerek...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• İçinde ki çocuğu büyütmemek ve her şeye kafa yorup takılmamak elbette.. Sapsız armut, çöpsüz üzüm yok..

1|0
    0|0
  • Sanırım meryem uzerli bu hastalığa yakalanmıştı meczup hatun. Bana gelince ben bu hastalığa yakalanmadım.

1|0
    0|0
  • Düzenli yaşamakla

1|0
    0|0
  • çok basit. sağlıklı ve dengeli beslenme, düzenli spor, düzenli uyku, yaptığın iş önemli tabii, ve güzel müzk dinleyeceksin

0|0
    0|0
  • Kolay aslindada Nyse😉

1|0
    0|0
  • Kölelik sistemi yok olmadığı sürece devam edecek

1|0
    0|0
  • iyilik azim çalışma sabır vs.

1|0
    0|0
  • Tek ilacım var oda @SUSKUNCİCEK

1|0
    0|0
  • akışına bıraktım genelde

0|0
    0|0
  • O kadar değil

0|1
    0|0
  • maddi koşullar iyileşmezse, sendromun dibine dibine vururuz

0|0
    0|0
  • Tükenmişlik sendromuna yakalanan insanların genelde hayır demeyi beceremediği gözlemlenmiş. Aşağı yukarı sorunun nereden çıktığı anlaşılıyor. Kişinin kendine kural koyamadığı anlamına da geliyor.

0|0
    0|0
  • Hiç denk gelmedim. Ama monotonluktan kurtulmak işe yarayabilir.

0|0
    0|0
  • Guru oldum bu sendroma yakalandım

0|0
    0|0
  • Çok şükür iyiyim. Sorun yok. Tükenmedim maşallah. 😎

0|0
    0|0
  • Galiba buldmqq

0|0
    0|0
  • Bulursan banda soyle