Kilolu insanların, kilo almalarındaki sebeplerden biri anneleri olabilir mi?

Günler sonra annemin yanına geldim. Yemek vakti gelince "Anne diyetteyim az olsun" dedim. "Tamam oğlum zaten azıcık" dedi. Ben bunu 3 günde yiyorum 😂

Kilolu insanların, kilo almalarındaki sebeplerden biri anneleri olabilir mi?

2|1

En İyi Kız Görüşü

• Muhtemelen anne olunca ben de böyle olacağım.
    Her ne kadar kalori hesap cetveli alsam da, yine de insan çocuğu olunca en bolundan yedirmek istiyor.
    Şu an bile oğluşum her türlü vitamini alsın diye, nefret ettiğim yemekleri bile içim almaya almaya yiyorum. :)

Ama bu konuda otoriter olmak daha makul gibi, ileride kilo problemi yeme kaynaklı olursa, düzelmesi çok zahmetli olur. Bunu düşünerek her şeyden ye ama az ye felsefesini benimseteceğim. :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim annem beni 113 kiloya çıkarmıştı, sağolsun hepsi aynı anaların :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 39

• Afiyet olsun, annelerin hepsi aynı :D

0|1
    0|0
  • Anne yüreği işte dayanmıyor az yemene :D

0|1
    0|0
  • Evet 😂

0|1
    0|0
  • Çok güzel yaaa ben bir kaşık alsam doyuyorum bunu yiyen 1 öğünü aynı anda alıyor

0|1
    0|0
  • sana ilk defa katılıyorum

0|1
    0|0
  • Anneannem bana kilo aldırır di.

0|2
    0|0
  • Bunu bilerek aksam yemeklerini yemiyorum. Vicik vicik yag

0|1
    0|0
  • bence kilo almamızın sebebi hayır demeyi bilmememiz ve gözümüzün aç olması. bilinçsizce tüketiyoruz karnımız doysa bile gözümüz aç...

0|1
    0|0
  • Anne olmaları da olabilir

0|1
    0|0
  • Senin diyete noldu abi :ddd

0|1
    0|0
  • 3 günmü bu bana 1 saat gider anca :))

0|1
    0|0
  • Annem çok güzel yemek yapar, ayrıca beni küçüklükten hızlı yemeye alıştırmış, bu yüzden kiloluydum küçükken, sonra diyeti öğrendim ve zayıflamaya başladım 😂

0|1
    0|0
  • Aynende öyle. Çok yemegi bırak annem müthiş yapıyor yemekleri dillere destan gelde yeme :))

0|2
    0|0
  • Anneler hem az ye kilo aliyorsun der hemde onune yemegi doldururlar.
    bir tv kanalinda kilolu insanlar programi var orda bile oyle

0|1
    0|0
  • bir şey olmaz bunlardan be
    annenin ellerinden opuyoruummm
    Allah başımızdan eksik etmesin onları.

0|1
    0|0
  • Hahahaha afiyet olsun😂😂

0|1
    0|0
  • Sağdaki tabaktan bizde de var dlldkfk

0|1
    0|0
  • Biraz katılıyorum çünkü ben anneme yalandan yarım kepçe koy derim bilirim ki o 1.5 olur😀

0|1
    0|0
  • Halaları da olabilir👌🏻😄

0|1
    0|0
  • Hahahaha ben bugün anneme hepsini bana koy dedimde 2 kaşık koymuş 😂 milletin annesine bak ya 😊

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 12

• Metabolizmalarının yavaş çalışması, spora meyilli olmamaları diyelim anneler candır :D

0|1
    0|0
  • anne candır..
    Allah başından eksik etmesin..
    cevaba gelecek olursak ne zaman annemde kalsam, kilo alıyorum =))

0|1
    0|0
  • Afiyet olsun

0|1
    0|0
  • Karnıyarığı salla gerisini ye

0|1
    0|0
  • :) anne şefkati böyle bir şey işte afiyet olsun. Annenin eline sağlık, ellerinden öperim :)

0|1
    0|0
  • aynı tepsiden bizde de var. Benim klilolu olma sebebim annem değildir, keyfimdir. Çok düşkünüm keyfime

0|1
    0|0
  • Annemin gobegim uzerinde hummali bir calismasi vardi zamaninda ve buyuk katkilari var sag olsun. :)

0|1
    0|0
  • olabilir😃

0|1
    0|0
  • Babaannem de öyledir. Ya sen yersin yersin diye diye bütün tencereyi bitirtir.

0|1
    0|0
  • annemde bana az ye der ama tabağımı da o biçim doldurur

0|1
    0|0
  • Bence kilo almak kişinin yaşam tarzıyla alakalıdır yedikleriyle degil? siz az hareket edin spor yapmayın sonra bol yaglı karbonhidratlı şeyleri tıka basa yiyin sonrada annemin yüzünden diyin? yok öyle yagma!!! düzenli uyu dengeli we lifli beslen bol su tüket monoton hareketsiz bir yaşamdan kaçın ondan sonra çöp gibi olmuyomusun görelim bakalım !!!

0|1
    0|0
  • Anneler baş tacı

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;