1 ayda kaç kilo verilir ve nasıl?

başlıkltada oldugu gibi soru açık 1 ayda ne kadar kilo verilir ve nasıl önerilerr ?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşleri

• Spor yapark haftada 1.5 kilo rahat verirsin diyetle. 2 , 3 kiloda verirsin ama 1 saat kosman ve aksamlari spor gitmek sartiyla bir kac yere cevap yazdim oku istersen yardima ihtiyacin olursa yaz. Kadinlarda vucud en son bacaklardaki yagi yakar erkeklerde ise göbekteki.( ek bilgi;))

0|0
    0|0
  • 16 kilo vereni duymuştum ama baya diyet spor yapıyordu =/ kilo derdim olmadığı için bilemiyeceğim

0|0
    0|0
    • benımde kılo sorunum yok suanda normalim ama ben ince olmak ıstıyorum olay bu

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

56
  • Lahana çorbası diyeti!

Hedef: 1 haftada 6-7 kilo.

Günlük kalori: 800 Kcal

Diyet boyunca kesinlikle ekmek, alkol, soda ve me?rubat alınmamalı. ?stenildi?i kadar çorba içilebilir. 7 günden fazla uygulamayın.Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu diyet tekrarlanmamalıdır.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı olanı 1 ayda 2-3 kilo civarı diye düşünüyorum.Tabi ki sporla.Sen 1 ayda 10 kilo da verirsin zorlasan ama iğrenç bir vücudun olur sarkık deri falan.Spor ve hafif bir diyet uygulayarak 2 3 kilo vermeyi dene derim :)

0|0
    0|0
    • zaten 3 versem yeter

• Spor salonuna yazıl o halde.3 kilo vererek fitleşirsin sıkı kalça,ince bel,gergin cildin olur sana tavsiyem

• canım o insandan insana ve baslangıç kilona gore değişir 120 kiloluk bir insanda haftada 2 kıloyken 60 kıloluk bir insan haftada 1 kilo verir kılonu ve boyunu belirmelisin

0|0
    0|0
  • Bir yerde meyve ile 1 ayda 4 kilo verilebileceğini bir rus prof. dan okumuştum.Uygulayanlar da olumlu sonuç aldıklarını resimli olarak belirtmişlerdi.

0|0
    0|0
  • Allah bilir 52 kilo bir şeysindir kilo konusunda çok takıntılısınız !

0|0
    0|0
  • Rahat 5 kilo

0|0
    0|0
  • Yeyip yeyip kilo alamıyorum

0|0
    0|0
  • 4-5 kilo vermenin ideal olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • her gün yuruyus yap 3 kılo rahat

0|0
    0|0
  • Saglikli bir sekilde 3 - 5 arasi

0|0
    0|1
  • boyun kaç kilon kaç ?

0|0
    0|0
    • 1.68 53 işte 3 filan vermek istiyorum