Antidepresanlar başka psikolojik hastalıklar yapabilir mi?

Anksiyete problemim için antidepresan kullanıyorum. Ama hastalığımın yanında başka şikayetlerimde oluşmaya başladı. Sizce bırakmalımıyım.

0|1
55

En İyi Kız Görüşü

• Doktorunla görüşmelisin. Antidepresan konusunda kişiye uygun ilacı bulmak biraz deneme yanılma yoluyla oluyor. Doktoruna ilaçları aldıktan sonra yaşadığın sıkıntıları anlatırsan sana ona göre başka bir ilaç yazar. Her antidepresan aynı etkiyi göstermez.

0|1
    0|0
    • Sanırım birden fazla problem var bende. Birkaç doktor değistirdim. Farklı farklı ilaçlar yazdılar. şu an 2 farklı ilac kullanıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Panik atak Anksiyete okb ve Depresyon için
    Avokado: İçerdiği E vitamini kalbe iyi gelir, yüksek potasyum da dinç tutar ve insanı depresyona sokan uyuşukluluk ve rahatlığı üzerinden atar. Vücudun kolesterol oranını ayarlar. Teninizin sürekli hücre yenilemesine neden olur.
    Çikolata:Sütlü çikolataları tercih edin. Çünkü içerdiği kakao yağı, magnezyum, E vitamini beynin kendisini yenilemesine ve psikolojik rahatlık sağlamasına yardımcı olur. Migreni olanlar çikolatadan uzak durmalıdır.
    Patates: Bir patates, bir kişinin bir Gün içinde alması gereken C vitaminini içerir. Beyindeki serotonin adlı kimyasal maddenin kendisini yenilemesini sağlar.

Depresyon için
    sabah uygulanacak ıspanak-maydanoz ,
    akşam uygulanacak ; ıspanak-tere kürü tarifi:

Sabah uygulanacak ıspanak-maydanoz kürü:
    Malzemeler:
    5-6 yaprak taze ıspanak,
    10-12 maydanoz saplarıyla birlikte,
    3 bardak kaynamış su
    Hazırlanışı ve kullanımı: Ispanakları ve maydanozları suyun için atın. 3 Dakika kaynatın. Suyunu için.
    Akşam uygulanacak ıspanak-tere kürü :
    Malzemeler:
    5-6 Yaprak ıspanak,
    8-10 yaprak ter saplarıyla olacak.
    2.5 bardak su
    Hazırlanışı ve kullanımı: Ispanakları ve tereleri kaynayan suyun içine atın.3 dakika kaynattıktan sonra suyunu için
    ÖNEMLİ NOT: Bu kür her gün, günlük olarak hazırlanıp taze içilmelidir. Aksi takdirde bir etkisi olmaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır, sadece yan etki yapar. doktorunla paylaş

0|1
    0|0
  • Sakın aniden birakmayın sonucları iyi olmuyor doktorunuzla görüşün onun azaltmasıyla bırakabilirsiniz ancak uzun süredir mi kullanıyorsunuz?

0|1
    0|0
    • 2 aydır kullanıyorum

• Tamam birakmayın özelden mesaj atabilir misiniz ya da takip isteği atın ben mesaj atayım farketmez

• Mesaja puan yetmiyor takip isteği yolladım.

• Neden antidepresan kullanıyorsun ki? Sorunun ne özelden anlat ben yardımcı olurum psikoloji okuyorum. seni tüm haplardan vazgeçtirip iyileştirebilirim hap felan içme zararlı

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Özelden mesaj yazamadım. Puan yetmiyor galiba.

• Gördüm lakin benimde puanım yetmedi mesaj atmaya. İnstagramınız felan olsaydı iyi olurdu yarsım edebilirdim neyse iyi akşamlar :(

• Neyse sağlık olsun 😌

• Yapar abi kim ne derse dersin geç onları sen o senin beyninin yapısıyla oynuyor tedavinin yarısından fazlası inanç sabır ve çabadır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben iki yıldır içiyorum ruh gibiyim valla

0|1
    0|0
  • Hayır yapamaz

0|1
    0|0
  • birakmamalisin ilaca devam

0|1
    0|0
  • Sorununu bana anlatırmısın özelden? Bildiğim şeyler var.

0|1
    0|0
    • Sağol kardeşim. Ama özelden yazamıyorum puan yetmiyor.

• Peki. Ne zaman bu ilacı kullanmaya başladın? Ne yaşadında bu hale geldin?

• Bende bilmiyorum 2 aydır antidepresan kullanıyorum.

Yükleniyor...