Ritalin kullanan varmi?

elinizde varsa ve satmak istiyosaniz paketine eczanedeki fiyatin 2 katini veriirm bendede konsantrasyon eksikligi var ve ygsye hazirlaniyorum anlarsiniz halimden arkadaslar elinde olan varsa satin almak istiyorum doktora gittim fakat form falan verdi bende ugrasamadim

• uzhiansj
    A seç
  • nsjsnsi
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Bendedr dikkat eksikliği var ama çok hafif o yüzden doktorum nootropil önerdi ritalin ve concerta biraz daha ağır derecede olanlara verilir dedi sınava hazırlanırken nootropil kullanıyodum sınavdan sonra kullanmadım elimde 2 paket kaldı istersen kargoyla gönderirim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Elimde 1.5 paket var kullanmadım sınavdan sınra kaldı

0|0
    0|0
  • benim tanıdığım bir psikiyatri doktoıruı var çok sıkıntı çıkarmııyo ritalin konusunda hemen yazıyo.. öyle fazla para vermene gerek yok.. sadece özel muayenehanesi var.. ancak ilk reçetede hastayı görmeden yazmıyo.. ilaç ezaneden ücretli alınıyo ve kırmızı reçete veriyo muayenehanesinde ama sgk yok, avantajı sgk işlenmiyo.. sekreterinin telefonu: vereyim: 05558805330 02163255330

0|0
    0|0
  • Yok kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;