Zinde kalmak için neler yapıyorsunuz?

Şu aralar enerji 0 çok yorgun hissediyorum. Sürekli uyumak istiyorum. Bana tavsiyeleriniz neler?

#Uuubeybii

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Açık havada spor yapın. Çünkü bağışıklık sistemi, oksijenli bir ortamda güçlenir. Birçok bakteri ve virüs, asidik ortamı sever ve sağlıklı ortamda yaşayamaz. Pozitif olun. Mutlu, pozitif, Gün boyunca kahkaha atın. Brokoli, kivi, Enginar , yoğurt, domates, havuç bağışıklık sisteminin en iyi dostlarını oluşturuyor.
    Soya fasulyesinin içeriğinde bulunan isoflavanlar kemik erimesi ve kalp damar hastalıkları riskini azaltıyor. Meyan kökünde bulunan glikozidler alerji ve iltihabı azaltıyor. Yeşil çay, nar, semizotu, pancar, pazı ve tarçın antioksidan özellik taşıyor.

Ekinezya, soğuk algınlığında bağışıklık sistemini güçlendiriyor, fakat çok uzun süre kullanıldığında vücutta bağışıklık kazanıp etkisiz hale gelebiliyor

Sarımsakta bulunan kükürtlü bileşikler, kalp damar hastalıkları riskini düşürüyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Daldan dala atlayıp durursan olacağı bu dua ette uyuduğun uykudan uyanabiliyorsun ya bir de hiç uyanamazsan?

1|0
    0|0
  • aksam uykusunu iyi almak gerekiyor

1|0
    0|0
  • Spor kanks

1|0
    0|0
  • kahve tüketiyorum tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Sabahları yulaf yumurta ve peynir. Akşamları pekmezli yoğurt ye. Bide o gün nasıl geçicek bak bakalım :)

1|0
    0|0
  • spor yap vur kırbacı

1|0
    0|0
  • duvara kafa at

1|0
    0|0
  • Meyve ye iyi gelir

1|0
    0|0
  • @Robotikbitki sen canlandıracak bir kaç enerji verici biliyorum ama kullanırsan erkeklere ilgin artar. cinsel duygularını da arttırır

1|0
    0|0
  • beybi bende senin gibiyim yarın dershaneye gidicem dönüşte gene aynısı olucak

1|0
    0|0
  • Spor yapmak
    Meyve suyu içmek

1|0
    0|0
  • Basit uyumalısın

1|0
    0|0
  • cuara içiyok

1|0
    0|0
  • Hayata pozitif bakarsan eğer zinde her daim kalkarsın ben genellikle güleryüzlü ve gülmeyi sevdiğim için zinde kalkıyorum enerji %100

1|0
    0|0
  • spor ve akabinde duş. ama sıcak su değil ılık su vucudunu uyaracak derecede ılık
    not: duşun sonunda yani durulanma aşamsında dizden aşağı her iki ayağada soğuk su ile durulama yap bu seni zinde tutacaktır kan akışının hızlandığını hissedeceksin...

1|0
    0|0
  • Seni takip ediyorum ;)
    #Uuubeybii

1|0
    0|0
  • Depresyonda mısın?

1|0
    0|0
  • spor

1|0
    0|0
  • Nescafe

1|0
    0|0
  • uyuyorum ben. Tavsiyem sen de biraz kırbaçlamaktan yoruldun dinlen bence yani
    uuuubeybi

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor... ;