Sivilcelerim geçmiyor, ne yapmalıyım?

Burnumun üstünde 3 tane sivilce bir çok büyük bir türlü geçmiyor ne ilaçlar ne mendiller bir türlü geçmiyor ne yapmalıyım

0|0
91

En İyi Kız Görüşü

• pudra ve gül suyunu karıstırıyorsun krem halıne gelınce yuzune sürüyorsun ve kurulasıp katılasınca yıkıyorsun..bunu haftada 4 kere yap 1 haftaya sıvılce kalmaz ben denedım tenım puruzsuz beyaz şu an..:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Elma sirkesini deneyeblirsin bitkisel en azından bi zararı yok ilaçlar gibi şahsen ben denedim çok memnunum :)

0|0
    0|0
  • Elma sirkesini her sabah bir bardak suya bir yemek kaşığı olacak şekilde karıştır akşam yatmadan önce bir pamuğa azıcık dökerek sivilcene sür bunu her gün yap ama elma sirkesi kaliteli olsun en fazla 2 ayda geçer ben deniyorum şu an 4. hafta yani 1 ay oldu ve alnımdaki sivilceler neredeyse geçti

0|0
    0|0
  • hİÇ bişi kullanma sadece yüzünü temiz tut sabah akşam geçicek emin ol.

0|0
    0|0
  • limon sür hatta yüzünede sür cilde çok iyi geliyor sivilcelerede

0|0
    0|0
  • Yaşından dolayı.

0|0
    0|0
    • yaşımdan dolayı ama yani 6 ay oldu bu kadar mı kalır bide sadece burnumun üstünde

• burun çevresi yağlı o yüzden.

• rahat bırakırsan geçer hiç dokunmadan

0|0
    0|0
  • onu öyle 6 ay bekletirsen geçmez o yağ belli bir süreden sonra geçmiyorsa lastik şeklinde donar ve çıkmaz o sivilce çıktıktan 3 gün sonra temiz bir eldivenle patlatmalısın ki içindeki mikrop çıksın sonrada üzerine peeling veya yüz maskesini yapmalısın üzgünüm 6 ay çok bekltmişsin en azından cilt doktoruna gidebilrdin

0|0
    0|0
  • elleme sabır sabır bende geçtim bi hafta önce o yoldan da:)geçer sonra ben sabun almıştım sivilce için ayrıca yoğurt limon deneyebilirsin karıştırıp::)

0|0
    0|0
    • ilginç deneyebilirim :D

• bi kaç gün dene ama o kurutur:)yoğur içine bi kaç damla limon

Erkekler Ne Diyor 1

• bekleyeceksin dostum elleme patlatma izi kalır yoksa

elma sirkesi dene veya kükürtlü sabun kurutuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;