Gözyaşının Gücü: Ağlamanın Göz, Beden ve Zihin Sağlığına Katkıları!

Ağlamanın 12 Faydası: 1. Gözlerin Temizlenmesi Gözyaşları, gözlerinizi temizler ve mikropları uzaklaştırır. Bu, gözlerinizi koruyarak...
4 4

Yeterli Miktarda Su İçmediğimiz Zaman Bedenimiz Nasıl Etkileniyor Açıklıyorum!

Yetersiz su içtiğimiz zaman sayısız sorunlar yaşıyoruz hem de fark etmeden. Özellikle eklemlere etki ediyor, sağlık açısından çok...
4 14

Çok Yorulmanın Zararları

Öncelikle çok yorulmak derken geceli gündüzlü yorulmaktan bahsediyorum. Ve bunlar şahsi fikirlerim 💁❤️ 1. Erken gidersiniz,...
0 5

Uykusuzluğun Psikosomatiği

Uykusuzluk sadece uykuya dalamamak değil, aynı zamanda kişinin geceleri korku, kaygı, depresyon, zihinsel stres, aşırı sorumluluk,...
1 6

Boyunuzun Uzaması İçin Gerekenler!

Bir Bencede daha hoş geldiniz🎉 Bugünkü konumuz boyun uzaması😁: Bunun için Genetik faktörler haricinde iki temel faktör ve iki tane...
3 3

Nasıl Kilo Alabilirim?

Elbette kilo vermek kadar kilo almak isteyenlerimizde var aramızda. Bugün bu konuya değinmek istedim naçizane bilgim yettiğince. 1....
1 2

Öksürmekten sesim kısıldı. Nasıl geçer?

Sabahtan beri çay iciyorum ballı limonlu, su da içiyorum aynı şekilde. Ama geçmiyor :((
2 9

Yemek yemekten soğumak, nefret etmek istiyorum?

Geçen sene 76 kiloydum bu yıl 98 kilo oldum. Kendimi full yemeğe verdim spor yok bir şey yok.. yemek yemekten nefret etmek istiyorum...
4 4

Antidepresan ve ani ruh değişimi?

merhaba antidepresana basladim 1 ayi tamamlamak üzereyim gün içinde ani ruh değişimleri yaşıyorum bir sebep olmadan kendimi ağlarken...
2 7

İftardan sonra size de ağırlık çöküyor mu?

Ağırlık çökmemesi için ne yapmam lazım
0 4

1 ay ömrüm kaldı?

Mukormikoz" hastalığımın adı.. 3 aydır tedavi görüyorum.. Dayanamıyodum Her gece ağlıyorum, derim tahriş oldu kansızlıktan ölücek...
3 7

🍏 Diyet yaparken kalori sayıyor musunuz?

Var mı bunu yapan hatta hassas terazi kullanan
2 8

Oruç yeme bozukluğumu tetikliyor. Bir süre tutmasam günah olur mu?

Bulimia hastasıydım. Sürekli sık sık atıştırıyordum ve kendimi kusturuyordum. 1.5 aydır bu alışkanlığımı tamamen bıraktım. Yalnız son...
1 3

Diyetteyim ama aldığım kalorinin çoğunu tatlılardan alıyorum kilo verir miyim?

Örneğin bugün toplam 685 kalori aldım ama tatlı olarak 2 tane hurma, yarım dilim ağlayan krk bir parça da güllaç yedim. Genellikle de...
0 4

Zombi salgını sizce gerçekleşmesi mümkün olan bir şey mi?

Covid sonrası geleceği söylenen insanların beynine saldıran virüs şekli olan ve Dizilere konu olan zombi virüsü olasımı?
2 2

1 yıl içerisinde çıkardıkları COVİD-19 aşısı için ne düşünüyorsunuz?

Malumunuz ki 2019 sonlarında başlayan Covid 19 için 1 sene içerisinde aşı hazırladılar. Ve şu an aşı olan çoğu kişinin ani kalp krizi,...
2 5

Mental yorgunluğunuz varsa, sebebi nedir?

Konsantrasyon sorunu yaşıyorsanız, sebebi sizce nedir?
22 13

Boyle sirti olan var mi napabilirim?

Bu sirt duzelir mi
4 12

Hasta olunca ne yaparsın?

5 3

Nöro psikiyatri üzerine ilim dağıtıyorum almak istersen gel içeri, yoksa kaydır aşağılarda bir busenin aşk zırvalarını oku?

Öfke haz verir. Ortalama 15-20 dakika sürer. Amigdala devreye girince kişiyi harekete geçirecek olan fiziksel ve duygusal hormonlar...
1 1

MMetanol 1 litre?

Metanol zehirlenmesinde 1 litre doz nobetten sonra komaya mi sokar yoksa önce stupor sonra mi koma baslar bilen var mı acil?
1 6

Sevgilinizin HIV virüsü taşıdığını öğrenseniz tepkiniz ne olurdu?

Uzun süreli ilişkiniz veya Yeni sevgili olacağınız partnerin Hiv virüsü taşıdığını öğrendiniz (lakin ilaç tedavi oluyor bulaştirici...
5 19

Öne Çıkanlar

Rexapin 5 mg ne işe yarıyor? Rexapin 5 mg kullananların yorumu nasıl?

Doktorum neyim olduğunu da söylemiyor, kafasına göre ilaç yazıyor. Bu ilaç ne için kullanılıyor genelde bilen var mı? Rexapin 5 mg...
4 5

Cec 1000 mg kullanıcı yorumları nasıl?

Cec 1000 mg kullanıcı yorumları nasıl? Bu ilacı daha önce kullanan var mı, nasıl geldi?
1 4

Depreks 20 mg kullananların yorumları nasıl?

Depresyon tedavisi görüyorumm depreks isimli antidepresan etkilimi acaba 1 aydır içiyorumm acaba ne zaman etki gösterir? Depreks 20 mg...
5 3

Uyumaya çalışırken kendi kalp atışını duymak normal midir?

Arkadaşlar nefes almakta güçlük çekiyorum kalbimin atma sesini duyuyorum sürekli uyuyamıyorum ne olabilir sizce panik atak belirtileri...
5 9

Majezik duo ve Majezik arasındaki fark nedir?

Soru gayet açık arkadaşlar Majezik duo ve Majezik arasındaki fark nedir?
4 9

Pen-Os 1000 antibiyotik kullananlar memnun musunuz?

Bademcik iltihabı için kullanan faydasını gören var mı?
3 4

Desmont 5/10 mg kullananlar yorumlarınız nedir?

Desmont adlı ilacı yazdı doktorum. İlk dozumu aldım bu gün. Uyku problemi çekende biriyim. İlacın yan etkilerinde ve internetten...
2 1

Tamamlayıcı sağlık sigortası olan var mı?

Özel sağlık kurumlarında fazladan ödeme yapmanıza gerek bırakmayan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran var mı? Maliyeti nasıl? Hangi...
4 11

Huzursuz bacak sendromu nasıl bir şey?

Çok kötüyüm ya psikiyatriye gitsem hangi ilactan verir bi fikri olan var mi
9 11

M-Furo Losyon kullanan var mı, etki ediyor mu?

M-Furo krem yeni kullanmaya başladım , kullanan var mı aranızda? Bildikleriniz varsa söylerseniz sevinirim. M-furo krem kullananlar...
1 1
YÜKLENİYOR...