Sizce annem mi haklı ben mi?

Gizli Üye
Annem hasta kaç gündür ona bakıyordum grip belirtileri öksürük hepsi var dedim bak omicron olabilir olmasa bile gripse bile anne tehlikeli benim için çünkü şimdiye kadar hiç hastalanmadim dikkat ettim maske taktım elimi sürekli dezenfekte ettim yıkadım kurslarda ve sınava hazırlanıyorum bir günüm bir haftam bile aksarsa yani beni etkiler. Ayri odalardan cikmadigimiz birbirimizi gormedigimiz kadın ders çalışırken gelip sarılıyor bana yüz kere dedim bak anne çıkma diye uzaklaşmaya çalışıyorum hep dedim en son anne azcik bilinçli ol bak cidden bünyem zayıf zaten bir hastalandim mi kalkamiyorum. şimdi de hastayım dün dedim anne içim titriyor yutkunamiyorum beni kursa yolladı zorla bir sürü lafla akşam birde kurs bitince yürüyerek geldim soğukta. bugün de gecenin bir köründe uyandım heryerim ağrıyor yuruycek halim yok iki katlı battaniye yorganın içinde titriyorum boğazım yani resmen yutkunurken ikiye ayrılacak su bile içemedim tuvalete zangir zangir titreye titreye gittim. Sizce ahali annem mi suçlu ben mi?
Sizce annem mi haklı ben mi?
5
4
Görüşünü yaz