Corona aşı sıram geldi ama ben korkudan bekliyorum. Siz sıranız gelince hemen yaptıracak mısınız?

Depresif-_-Polyanna
Yaptrmazsan başkasına yaparızzzz😂
Bir kere bizi yendin 2. De alırız anahtarını polii😂
Aklımda delii sorularrrrr💃💃😂
Güncellemeler
+1 yıl
Pazartesi akşamı ölüp ölmediğimi bildirirm aldım randevuyu😂😂
Güncellemeler
+1 yıl
Covid19 1. doz aşınız 14-06-2021 17:30 tarihinde ———kurumunda uygulanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Oldum vallahi 😂 Soruyla çok ilgilendiniz o sebeple bilgilendiriyorum effenimmm🤗
Corona aşı sıram geldi ama ben korkudan bekliyorum. Siz sıranız gelince hemen yaptıracak mısınız?