Dışarı çıktığımızda annem bana vücudun çok iğrenç, kilo ver diyor. İnsanlar kilo konusunda neden bu kadar kırıcı?

Psişik_Kedicik2834
80 kiloyum evet camış gibiyim ama virüs varken insanlar maskelerini ağız hariç her yerine takıyorken ben nasıl dışarı çıkıp adam akıllı kalori yakayım acaba? neden bu kadar kırıcı olmak zorundalar ya... kendi annem bana bunu diyor :/ başkasından duysam umursamam ama kendi annem :( o bunu dedikten sonra iyice moralim bozuldu zaten b ok gibiydim. kendi vücudumdan iğrenir oldum yine neden bu kadar kırıcı olmak zorundasınız
Dışarı çıktığımızda annem bana vücudun çok iğrenç, kilo ver diyor. İnsanlar kilo konusunda neden bu kadar kırıcı?