😞😞😞😞😞yardım edin?

Əliyeva
Mereba. Ben Azerbaycandan. Azərbaycandan salamlar qardaşlar. 22 yaşım var. Benim problemim var. Sizinle bölüşmek istedim. Sizin fikirlerinize ihtiyacım var. Ben Şubat ayın 26-da bir fotografla karşılaşdım. Fotografda son günlerini yaşıyorsun başlıkdada azrail yazılmışdı. Ben o fotonu görünce çok korktum. Elim ayağım buz kesdi. O fotografdan önceki günlerde geceler hep birden uyanıyorsum rüyadan kalp çarpıntısıyla elim ayağım esiyordu ölecekmoş gibo hiss ediyordum. O fotograf da onin için belki beni o kadar çok etkiledi. Ve o günden hayatım çok degisti. Öleceğim aklımdan çıkmıyor. Sanki yakınlarda ölecekmiş gibiyim. Her şeyden soyudum. Kendim öyretmenim. Dersleri bile iptal etdim. Kimseye ders geçemiyoruç. Ve en kötüsü her şey bana işaret gibi geliyor. Nereye gidiyorum ölüm yazısı çıkıyor karşıma. Nereye gidiyprum ölümden konuşulan sphbetlere denk geliyorum. Ağlıyorum diyorum neden böyle sürekli karşıma ölüm yazısı çıkıypr. Ölecekmiyimmi deye işaretmi bu? Çok kötüyüm (((( hayatım alt üst oldu
😞😞😞😞😞yardım edin?
7
4
Görüşünü yaz