Sağlıkçı personel aşağılayıcı hakaretamiz konuştu. düzgün konuş deyince seni şikayet ederim diye tehdit etti. Ne yapabilirim?

Gizli Üye
Amatör Spor yapıyorum. sağlık raporu için hastaneye gittim. Beni EKG bölümüne gönderdiler. Kapı önünde numaratör varmış ama köşedeydi bende görmedim. İçeri girdim evrakları masada oturan bayan görevlinin önüne yavaşça bırakıp EKG için gönderdiler dedim. Bana o koyduğun kağıtları al ordan ve çık dışarı sıra al. Ne biçim odaya giriyorsun dedi. Bende bir terbiyesizlik yapmadım geldim ve talebimi ilettim söyleyecekseniz bile düzgün söyleyin düzgün konuşun dedim. Konuşmayı senden mi öğreneceğim çık dışarı eğer bir şikayet edersem mahkemelerde sürünürsün diye tehdit etti. Ya sabır deyip çıkıp gittim hastaneden. Başka bir hastaneye başvuruda bulundum rapor için. Şimdi benim bu duruma çok canım sıkıldı ve sinirlendim. Şimdi bu durum kapsamında hastane yönetimine şikayet harici ne yapabilirim?
Sağlıkçı personel aşağılayıcı hakaretamiz konuştu. düzgün konuş deyince seni şikayet ederim diye tehdit etti. Ne yapabilirim?
1
1
Görüşünü yaz