Kalp sağlığı ile ilgili bilgisi olanlar bi bakabilir mi?

+5Xper
Gizli Üye
Ailemi endişelendirmek istemiyorum, gidebileceğim en kısa sürede hastaneye gideceğim, şimdilik bilen varsa durumumun ne olabileceğini öğrenmek istiyorum. Bi ara kalbimde çok ağrı vardı, sanki göğüs kafesim birbirine girmiş kaskatı olmuş birbirine kenetlenmiş de beni sıkıştırıyor. Ağrı artık geçti, ama şunu fark ettim sol kolumu kaldıramıyorum, kolumu birazcık kaldırayım desem sanki kalbimin içinden ve kalbimin üzerinden bir şey gerdiriyor ve buna engel oluyor, iğne batmış gibi hissediyorum, kolum hep aşağıda durmalı, yoksa gerdirme oluyor sanki damarım, ve bunun acısı da hemen geçmiyor. Sizce ne gibi bi durum olabilir? Babaannem kalp hastasıydı, bypass oldu ama yine de vefat etti, babam da kalp damar tıkanıklığı vardı o da bypass oldu çok şükür sağlam. Bi de bu kalp ameliyatlarıyla ilgili korkunç şeyler duyuyorum, doktorların, hasta ihtiyaç duymasa bile sırf ameliyat ödeneği almak için ille de ameliyat dediklerini vs, durumum ameliyatlık falansa ailem illaki ol diye baskı yapar, ben doktorlara asla güvenemem iyice araştırsam bile, sonrasında Allah korusun daha kötü olmak var. 20 yaşındayım, kalbime yanlış kişileri koymaktan yanlış insanlardan beklentilerden, çok düşünmekten, stresten sanki 90 gibi hissediyorum.
Kalp sağlığı ile ilgili bilgisi olanlar bi bakabilir mi?
2
3
Görüşünü yaz