Yardım lazım zayıflama konusunda?

YorgunsaVaçı
Merhaba lütfen yardımcı olun...
Artık napacagimi bilmiyorum kendime zarar vermeyi bile düşünmeye başladım. 1.75 boyunda 75 kilodayım.. Ve bu canımı sıkmaya başladı etrafımdaki herkesin 3 cümlesinden 2'si kilo versen cok guzel olursun... Bende farkındayım lanet olsun ki farkındayım. Aranızda diyetisyen olup hayrına yardımcı olacak biri yok mu:( 5 ay içinde kilo vermem lazım... İdeal kilom 65 10 kilo vermem lazım 5 ay içerisinde.. ve benim psikolojim çok bozuldu. Ağzıma birşey girdiği an kilo aldığımı hissediyorum ağlamaya başlıyorum çubuk krakerden 1 tane ağzıma atsam sanki 2 Adana dürüm yemiş gibi oluyorum çok stres oluyorum... Ailem neredeyse 2 günde bir mangal yakiyor ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin artık özgüvenli olmak istiyorum M beden olup herşeyden rahat bulmak istiyorum şu an L bedenim.. ortama girdiğimde rahat konuşamıyorum çünkü zayıf noktamdan vuruyorlar psikolojim çok bozuldu:( su bile içerken kilo alacağım diyorum kendimi olduresim geliyor lütfen yardımcı olun 5 ay içinde 10 kilo gitmesi lazım...
Yardım lazım zayıflama konusunda?
4
4
Görüşünü yaz