Arkadaşlar sadece diyet yaparak zayıflama sarkmalara sebep oluyor. Spor yapmak şart. Ama her yer virüs dolu ben napıcam şimdi?

Gizli Üye
Evet sadece diyet yaparak zayıflama sarkmalara sebep oluyor. Diyetisyenlerle hep konuştum. Zayıfladığında estetik ameliyat olmak durumda kalıyorsun. Fakat spor olursai salonda spor salonunda kardiyo eşliğinde zayıflamak hem kilo vermene hemde sıkılaşmanı sağlıyor. Zayıfladığında sarkmalar olmuyor. Kilom 132 boyum 1.70 yaşım 29. Bu yaşıma kadar her türlü engel çıktı hep mücade ettim Ama hep sağlık sebepleriden dolayı aksadı. Tam başlamak istedim. Birde tüm dünyada virüs olayları çıktı. Korkumdan salona gidemiyorum. Allah korusun zayıflayalım derken birde virüs olursak daha beter. Şişmanların obezlerin şansı virüs konusunda bağışıklık sistemleri daha dayanıksız Birde kronik hastalık söz konusu. Gerisini siz düşünün. Şimdi ben evde sarkmadan sağlıklı şekilde nasıl kilo verebilirim?
ASIL SORU ŞU:
EVDE SARKMADAN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE NASIL KİLO VEREBİLİRİM?
Arkadaşlar sadece diyet yaparak zayıflama sarkmalara sebep oluyor. Spor yapmak şart. Ama her yer virüs dolu ben napıcam şimdi?
7
1
Görüşünü yaz