Sabahları Sıcak Su İçmenin Mucizeleri

Doğu öğretilerine göre sonsuz gençliğin anahtarı sabahları sıcak su içmektir. Ancak kaynar su veya ılık su değil, 40-45 derece...
6 5

İşitme Cihazı Alacaklara Tavsiyeler

Merhaba arkadaşlar. 2018 yılından beri cihaz kullanan biri olarak size bu konuda yardımcı olmak istedim. Kullandığım marka widex kulak...
0 2

Renkli Parmaklar Havaya: Bugün 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü!

Merhabalar sevgili KScanlar! 21 Mart Dünya Down Sendromu günü olduğu için farkındalığımızı geliştirmek adına bir bence hazırlamaya karar...
14 29

Gözyaşının Gücü: Ağlamanın Göz, Beden ve Zihin Sağlığına Katkıları!

Ağlamanın 12 Faydası: 1. Gözlerin Temizlenmesi Gözyaşları, gözlerinizi temizler ve mikropları uzaklaştırır. Bu, gözlerinizi koruyarak...
4 4

Yeterli Miktarda Su İçmediğimiz Zaman Bedenimiz Nasıl Etkileniyor Açıklıyorum!

Yetersiz su içtiğimiz zaman sayısız sorunlar yaşıyoruz hem de fark etmeden. Özellikle eklemlere etki ediyor, sağlık açısından çok...
4 14

Çok Yorulmanın Zararları

Öncelikle çok yorulmak derken geceli gündüzlü yorulmaktan bahsediyorum. Ve bunlar şahsi fikirlerim 💁❤️ 1. Erken gidersiniz,...
0 5

Kaynanam kiloluyum diye beni istemiyor normal mi?

Ta 18 saat yol geldiler tanışmak için ailemle şimdi kilomdan dolayı beğenmemiş beni istemiyormuş oğlu zayıfmış bilmem neymiş
32 37

Meme ucum yok? 😂?

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız minnacık bişey yani ilerde çocuğum olsa emziremem neden böyle? Aranızda böyle olan var mı? Bu bir...
2 24

1.5 haftada yemek yemeden sporla kaç kilo verebilirim?

1.5 Hafta sonra erkek arkadaşım buraya gelecek ve ben kilomun fazla olduğunu ve beni beğenmeyeceğini düşünüyorum 1.5 haftada su ve...
2 2

Psikiyatriye gittim?

Neyse anlattım sorunları felan dedim geçmişe takılı kalıyorum bunlar beni sıkıntıya sokuyor baskı görüyorum tarzı şeyler söyledim neyse...
3 1

Her siğil hpv midir?

Bakireyken farketmistim siğil var vajinamin ustunde kasıklarıma doğru yurtta kalıyordum o dönem simdi bakire olmadigim icin doktira...
0 12

Selectra antidepresan?

Sınav takıntısından dolayı selectra 25 mg kullanmaya başladım 5 gün oldu ama takıntımı daha çok arttırdı normal mi yoksa yan etki mi...
2 7

Hangi hastalık çeşidi günümüzde artış gösteriyor?

Selamlar💫 Grip dışında inanılmaz kanser hastalığı günümüzde artış olduğunu görmekteyim. Peki sizce?
4 5

Kalp spazmı veya krizi geçiren birisinin tekrar geçirmemesi için ne yapabilirim?

Annem dün gece kalp krizi veya kalp spazmı geçirdi😔😔😔Onun için herşeyi yapmaya hazırım neler yedirmem gerekiyor onu nasıl mutlu etsem...
2 2

Hangi vitamin eksikliğiniz var?

Sizde ne vitamini eksikliği var? #Edameda 💛
33 44

Terapistin mesaja kalp bırakması doğru mu değil mi?

Terapistim görselde gördüğünüz gibi mesajlarıma bazen kalp atıyor benim de atığım oluyor sizce normal bi durum mu değil mi? Yapay zeka...
4 4

1 yıl içerisinde çıkardıkları COVİD-19 aşısı için ne düşünüyorsunuz?

Malumunuz ki 2019 sonlarında başlayan Covid 19 için 1 sene içerisinde aşı hazırladılar. Ve şu an aşı olan çoğu kişinin ani kalp krizi,...
2 5

Mental yorgunluğunuz varsa, sebebi nedir?

Konsantrasyon sorunu yaşıyorsanız, sebebi sizce nedir?
23 13

Boyle sirti olan var mi napabilirim?

Bu sirt duzelir mi
5 12

Hasta olunca ne yaparsın?

5 3

Zombi salgını sizce gerçekleşmesi mümkün olan bir şey mi?

Covid sonrası geleceği söylenen insanların beynine saldıran virüs şekli olan ve Dizilere konu olan zombi virüsü olasımı?
2 2

Nöro psikiyatri üzerine ilim dağıtıyorum almak istersen gel içeri, yoksa kaydır aşağılarda bir busenin aşk zırvalarını oku?

Öfke haz verir. Ortalama 15-20 dakika sürer. Amigdala devreye girince kişiyi harekete geçirecek olan fiziksel ve duygusal hormonlar...
1 1

Öne Çıkanlar

Rexapin 5 mg ne işe yarıyor? Rexapin 5 mg kullananların yorumu nasıl?

Doktorum neyim olduğunu da söylemiyor, kafasına göre ilaç yazıyor. Bu ilaç ne için kullanılıyor genelde bilen var mı? Rexapin 5 mg...
5 6

Cec 1000 mg kullanıcı yorumları nasıl?

Cec 1000 mg kullanıcı yorumları nasıl? Bu ilacı daha önce kullanan var mı, nasıl geldi?
1 4

Depreks 20 mg kullananların yorumları nasıl?

Depresyon tedavisi görüyorumm depreks isimli antidepresan etkilimi acaba 1 aydır içiyorumm acaba ne zaman etki gösterir? Depreks 20 mg...
5 3

Uyumaya çalışırken kendi kalp atışını duymak normal midir?

Arkadaşlar nefes almakta güçlük çekiyorum kalbimin atma sesini duyuyorum sürekli uyuyamıyorum ne olabilir sizce panik atak belirtileri...
5 9

Majezik duo ve Majezik arasındaki fark nedir?

Soru gayet açık arkadaşlar Majezik duo ve Majezik arasındaki fark nedir?
4 9

Pen-Os 1000 antibiyotik kullananlar memnun musunuz?

Bademcik iltihabı için kullanan faydasını gören var mı?
3 4

Desmont 5/10 mg kullananlar yorumlarınız nedir?

Desmont adlı ilacı yazdı doktorum. İlk dozumu aldım bu gün. Uyku problemi çekende biriyim. İlacın yan etkilerinde ve internetten...
2 1

Tamamlayıcı sağlık sigortası olan var mı?

Özel sağlık kurumlarında fazladan ödeme yapmanıza gerek bırakmayan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran var mı? Maliyeti nasıl? Hangi...
4 11

Huzursuz bacak sendromu nasıl bir şey?

Çok kötüyüm ya psikiyatriye gitsem hangi ilactan verir bi fikri olan var mi
9 11

M-Furo Losyon kullanan var mı, etki ediyor mu?

M-Furo krem yeni kullanmaya başladım , kullanan var mı aranızda? Bildikleriniz varsa söylerseniz sevinirim. M-furo krem kullananlar...
1 1
1 2 3 ...1000
YÜKLENİYOR...