Kafayı yicem psikolojim bozuldu nolur yardım edin?

Lütfen dalga geçmeyin cok canım yanıor. Benim abim var eski mahalleden oyun oynuordu free fire diye bir oyun orda bir cocukla surekli oynuormus bana gisterdi oyunu falan indir sende oyna diye indirdim hep beraber oynarken abim benim hakkimda coxuga bisiler anlatmis banada onunla ilgili biseyler anlatti iste o cok iyi bir cocuk falan oyundan tanistirdi bizi ona demis kizin yanina gel taniş et falan ben istemedim ilk basta korktum 3 ay sonra abim dedi diye kabul ettim yanima geldi sonra ben ona aşık oldum ama baska sehirden geldi. Biz 1 yildur beraberiz ben onu cok seviordum bazi anlasilmazliklardan dolayi bana kufurler etti birsuru bende ona ettim derken ayrildim falan o ara beni annem duymus annem bana yeni soyluor o cocukla ayrilcaksin diye ama Şu an benim onunla aram cok iyi onu deli gibi seviyorum oda beni seviyor bunu biliyorum calismiyor askere gidick 1 ay sonra oyuzden hic bir isyeri almio sigortasi yok diye oncesinde sigortali iate caliamis annem o fakir dior ama ben onu parasi icin sevmedimki napicam allahiniz askina yardim edin annem cok uzerime gelior kafayi yedim artk kendime vuruorum zarar veriyorum istemior onu ama cok seviyorum nolur dalga gecmeyin😭
Kafayı yicem psikolojim bozuldu nolur yardım edin?
1
3
Görüşünü yaz