Bu diyet menüsüyle kilo verilir mi?

Sabah: yumurta Öğlen: 200 gram mercimekli patlıcan yemeği akşam ise yoğurt bol marullu piyaz ve patlıcan yemeği ara öğün olarak da 30 gr civarı kuruyemiş

0|0
44

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

44
  • Ortalama 1300 kalorilik protein odaklı beslenme listesi. Öyle saçma şeylerle kilo vermeye çalışma. Ben bu listeyle 4 ayda 17 kilo verdim...

h ttps://i. hizliresim. com/GmaQ7N. png [ Harf aralarındaki boşlukları silerek resme ulaşabilirsin. ]

0|0
    0|0
  • Diyet asla tek başına etki etmez sporla kombin yap sonucu ancak öyle alabilirsin

0|0
    0|0
    • 6gün

haftada 3 kere spor yapıyorum

• 6gün

dün de akşam idrarımı yaptıktan sonra tartılmışıştım bugün de aynı şekilde akşam tartıldım ama eşit çıktım yarın sabah da eşit çıkar mıyım keşke kilo vermiş olsam yoksa değişir mi sence

• 6gün

Bak sana bir uygulama söyleyeyim 30 Günde Baklava Dilimi adı, bu programda 3 seviye var birebir uygula ayrıca spordan yarım saat önce sek acı nescafe iç ve yarım tablet bitter çikolata ye senin en büyük sorunun metabolizma yavaş sanırım onu bunlarla hızlandırırsın ayrıca yemeklerinde elinden geldiği kadar pul biber koy

• Bu çok sağlıksız. Kilo verirsin ama sonrasında fazlasıyla alırsın bırakırsan .

0|0
    0|0
  • Karatay diyeti yap
    CanaCanan karatay hoca bu işi en iyi bilendir
    Hiç pişman olmazsin karatay diyetini yaparsan

0|0
    0|0
  • Vucut ipine bagli kilona boyuna zayiflamak adina ac kalıp kekndine eziyet etme , az yiyim zayifliyim diye bisey yok

0|0
    0|0
    • 6gün

dün de akşam idrarımı yaptıktan sonra tartılmışıştım bugün de aynı şekilde akşam tartıldım ama eşit çıktım yarın sabah da eşit çıkar mıyım keşke kilo vermiş olsam yoksa değişir mi sence

• 6gün

ben günde 300 gram veriyorum o yüzden

• 6gün

buna bağlı olarak yorum yapsan bazı günler 400 bile oluyor

• Ben bu kadar yesem kilo alırım.
    Sabah yok
    Öğlen avuç içi büyüklüğünde tavuk göğsü ve ayran
    Akşam çorba ya da yoğurt ya da bir küçük kase ( puding kasesi) mısır gevreği
    Ben böyle yiyorum.
    Ara öğün çok nadir yapıyorum. Elma ya da 10 tane çiğ badem falan

0|0
    0|0
  • Öğle yeme sadece iki öğün ye ve asla un şeker unlu şeyler ve tabiki yağlı şeyler tüketme ben bu şekilde verdim karatay diyeti

0|0
    0|0
    • 6gün

• Boy kilo kac

0|0
    0|0
    • 6gün

165 59

• 6gün

• 6gün

Sen niye kilo vercen ki anlamadim

Benzer Benceler

Yükleniyor...