Bana diyet yazın?

77kgyum 1temmuza kadar yani 2.5 ayda 64kg olmak istiyorum 2.5 ayda arada ramazanda var 13-14kg verebilirim ama ne yapacaımı bilmiyorum klasik şekeri kes abrcubur yeme demeyin onu biliyorum zaten öğünlerim nasıl olmalı onu yazın

0|1
16

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

16
  • Normal sağlıklı öğünlerinizi aksatmadan sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz
    20 kiloya kadar verdirebilen haşlanmış limon tarifi nasıl yapılır?
    Haşlanmış limon tarifi için gerekli malzemeler:
    Haşlanmış limon vücudun yağ yakımını hızlandırır ve gün içinde fazla efor sarf etmediğiniz anlarda bile yağ
    yakımını devam ettirir. Vücudu temizleme etkisi ile zehirli toksinlerin atılmasını sağlar.

İhtiyacımız olan malzemeler ise;
    •2-3 cm lik zencefil parçası
    •5 adet limon
    •4-5 diş sarımsak
    •2 litre su

Hazırlanışı
    Haşlanmış limon içeceği için ilk yapmanız gereken limonların kabuklarını soyun ve suyunu sıkın. Posasını ve kabuklarını atmayın daha sonra içine ekleyeceğiz. Ardından blendır ile sarımsakları, zencefili iyice parçalıyoruz. Limon suyunu, ve blendırdan geçirdiğimiz malzemeleri bir tencereye ekleyip iyice karıştırıyoruz.
    Ayrı bir tencerede ise 2 litre suyumuzu, ilk başta arta kalan limon kabuklarını ve posasını ekleyip kaynatıyoruz. Su fokurdamaya başladığında üzerine blendır ve limon suyundan elde edilen karışımı ekliyoruz. Karıştırmaya devam ediyoruz. 5-10 dakika bu şekilde devam ettikten sonra kapağını kapatıp soğumaya bırakıyoruz.
    Tarifimiz hazır.

Haşlanmış limonu her sabah aç karnına bir fincan içerek vücudunuzun safra kesesini uyarılmasını sağlarısınız.
    Bu da bütün gastrointestinal sistemin uyarılmasını sağlar. Limonda bulunan mineraller de midenizi rahatlatır, sindirim sistemini güçlendirir. Hızlı ve doğal olarak kilo vermenizi sağlar. Her gün bu içeceği hazırlayın ve hiçbir diyet yapmadan 20 kiloya kadar olan vücut fazlalığınızın gittiğini göreceksiniz.

0|0
    0|0

• Ana SayfaDiyet

77 Kiloyum Acil 10 Kilo Vermem Gerekiyor Ne Yapmalıyım?
    Ağustos 19, 2013 - 12:11 PM

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

Sağlıklı ve Hızlı Kilo Verme
    Hızlı Kilo Vermenin Yolları
    Hızlı Kilo Verdiren Diyetler
    3 Haftada 5 Kilo Verdiren Yaz Diyeti
    Gelin Diyeti
    Haftada 1,5 Kilo Verdiren Yaz Diyeti
    Dukan Diyeti 10 Günde 15 Kilo

Sizden gelen soru:

[box type=”success” ] 77 kiloyum bu durum beni rahatsız ediyor ne önerirsiniz acil 10 kilo vermem lazım? [/box]

Cevap:

Öncelikle 10 kilo vermenizin mümkün olduğunu ancak bunu çok hızlı bir şekilde vermenin sağlığınıza zararlı olabileceğini bilmesiniz. Bu yüzden hızlı kilo verirken sağlıklı bir şekilde de kilo vermeye özen gösterin. Şimdi hızlı ve sağlıklı bir şekilde nasıl kilo vereceğinizi aşağıda anlatmaya çalışacağız.
    Sponsorlu Bağlantılar
    Sağlıklı ve Hızlı Kilo Verme

Çok fazla sayıda, çeşit çeşit diyet listeleri vardır ve bu hızlı kilo verdiren diyetler ile hızlı kilo verme mümkün olmaktadır.

Bu diyetlerden bazıları 3 gün diyeti, 7 gün diyeti, 1100 kalorilik diyet, domates diyeti, lahana diyeti…

Bu diyet listeleri gerçekten işe yarıyor mu ve sağlıklı mı?

Öncelikle bir diyet listesi herkeste aynı etkiyi göstermez. Bırakın tam bir diyet listesini, mesela sadece ekmek yemeyerek ayda 10-15 kilo verebilen insanlar olduğu gibi, sadece çorba ve salata yiyerek bir ay içinde sadece 1-2 kilo verip sonunda hasta olanlar da var.
    Sponsorlu Bağlantılar

kilo, zayıflama,

Hızlı kilo verme, hem sağlıklı olmalı hem de verilen kiloların fazlası ile geri alınmasına yol açmamalıdır.

Doktorlar özellikle çocukluk yaş grubunda olanların hızlı kilo vermesini yanlış buluyorlar. Büyümekte olan bir kimsenin karbohidrat, kalsiyum, vitamin ve mineral gibi besinleri alması gerektiğini, kısa yoldan kilo kaybetmesinin hatalı olduğunu belirtiyorlar. Gelişmekte olan bir gencin haftada 1 kilodan fazla vermesi sakıncalıdır. Ayrıca kiloyu kaybetme şekli de çok önemlidir. Çünkü büyümekte olan çocukların temel be

0|0
    0|0
  • Ortalama 1300 kalorilik protein odaklı beslenme listesi. Öyle saçma şeylerle kilo vermeye çalışma. Ben bu listeyle 4 ayda 17 kilo verdim.

h ttps://i. hizliresim. com/GmaQ7N. png [ Harf aralarındaki boşlukları silerek resme ulaşabilirsin ]

0|0
    0|0
  • Kayısı çayı

0|0
    0|0
  • Diyet

0|0
    0|0
  • diyet

0|0
    0|0
  • Yas kac