Midede gaz bulanti yanma ve agri?

Midemde hic gecmeyen azalmayan ama zamn zamn cok artan gaz ve bulanti var yanma ve agri biraz daha hafif bunun yaninda istahsizlik. Bagirsaklarda gaz nadiren agri ve yanma oluyor gunde 3 4 kez wc ye gitmek zorunda hissediyorum pazartesi doktora gidecegim nedeni ne olabilir ve kan tahllili vs isterler mi bir on bilgi almak istedim

0|0
23

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • 7 senedir çekiyorm endoskopi kolonoskopi hepsine girdim bir ton ilaç kullandım. Doktorlar ilgisiz hepsi basit bir gastrit diyerek geçiyorlar. Ama ben hayatımı midem üstüne kurdum hep ağrı çekiyorum. İlaç verip geçicekler

1|0
    0|0
    • 3gün

Bnde yillardir mide den sikintiliyim iki kez gittim hepsi gecicci cozumler. Ama bu kez cok artti yine gitmem gerek

• 3gün

Git yine aynısı olucak bizim tıpta yatağa düşmeden çözüm yok maalesef hepsi ilaç verip geçiyor ilaç deniyorlar özelede gittim aynı devletede gittim aynı

• bende de midede aşırı gaz ve bulantı var karnım sık sık ağrıyor lansor vermişti tahlil de istemişti doktor lansordan sonra biraz daha rahatladım

1|1
    0|0
  • dahiliyeci ile görüşeceksin kan idrar hatta dışkı tahlili bile ister zor değil ama bence senin strese bağlı mevzular

1|0
    0|0
  • üşütmüşsün.

1|0
    0|0
  • Üşütmüşsün

0|0
    0|1
Yükleniyor...