Sevgili Kscan'lar, beden kitle indeksi'nizi (BKİ), olmanız gereken ideal kilonuzu biliyor musunuz?

Malum, bir kış daha geride kaldı ve çoğu insan sporsuz ve fazla kilolarla girdi bahar aylarına. Artık bir toparlanın bakalım; ne kadar fazlalığınız var, boyunuzu kilonuzu yazın hesaplayayım. Sevgili Kscan'lar, beden kitle indeksi'nizi (BKİ), olmanız gereken ideal kilonuzu biliyor musunuz?

1|1
137

En İyi Kız Görüşleri

• Tm erkekde kas olmasi guzel ama abartmayin da fazlasi itici bence eski segilimin baklavalari vardi acsyip derecede hala calisiyodu ona soyleyemesemde falasi bana itici geliyo

0|0
    0|0
    • 6gün

Yanlış soruya yorum yaptınız sanırım. Olayın baklavayla künefeyle alakası yok. Tatlı mazinize saygılarımla

• 6gün

Naparsınız işte, seviyeyi yerlere çekiyorum çok seviyesizim 😄 Allahtan sizin gibiler var da toplumumuz kalkınıyor, iyi ki varsınız 😊

• 6gün

İnsanin kendini bilmesi kadar guzel bisey yok bu hayatta

En İyi Erkek Görüşü

• 183 81 fakat kas yağ kütlesine bakmadan bu sağlıklı bir ölçüm olmayacak kas kütlem fazla çünkü

0|0
    0|0
    • Kesinlikle kardeşim, bunu genelde belirtiyorum üyelere, daha net olmayan tahmini hesaplamalar bunlar, yağ oranıdır aslolan. En az 5 kilo vermelisin, yağ oranını azaltıp kas eklemeni tavsiye ederim

• Pardon ben yorumunu yanlış okumuşum, yağ kütlem fazla diye görmüşüm 😅 O halde tebrikler; sporu, sağlıklı yaşamı, yaşayın yaşatın insanlara efendim 😄 Ama şunu unutma, spor bir istikrar işidir. Hayatın boyunca formda olma hevesini hiç kaybetmemeni temenni ederim 😄

• Kesinlikle katılıyorum ve başladığımdan beri de sakatlık haricinde keyfi uzak kalmadım spordan artık hayatımdan çıkaramayacak bir durumdayım :D

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

116
  • Umrumda değil

0|0
    0|0
  • Ideal kilomdayim hesapladım

1|0
    0|0
    • 7gün

Ne mutlu size, istikrarınızı ve formunuzu kaybetmemenizi temenni ederim :)

• 1.60 boy 48,5 kilo hesapla 😂😂 46 da olabilirim

0|1
    0|0
    • 6gün

Hala aynı kilodaysan şayet, normal değerler arasındasın 😄 Yalnız anlamadığım nokta, bir insan 2 emoji sonunda 2 buçuk kilo nasıl zayıflayabiliyor, hala muamma. 48 ya da 48 buçuk der normal bir insan, yine ofsayttesiniz Vegan Hanım 😄 Ben de ya 76 ya da 53 kiloyumdur. O civarlar işte

• 1.81 boy 58 kilo

0|0
    0|0
    • İdeal kilonun fazla altındasın, 76 kilo idealin. Acilen kilo almalısın, rüzgardan uçmadan önce 😄

• Evet yağ da gerek, ama hayır kas da gerek 😄 İkisi birlikte

• Kas yapıyorum şu an yağ olmadığı için çabucak gelişiyor kas

• 1.63-54

0|0
    0|0
  • Hesapla bağalım 163 e 68 kilo 😅

0|0
    0|0
  • Boyum 1.54 kilom 47

0|0
    0|0
  • Boyum 167 sanırım
    Kilom 58 veya 60

0|0
    0|0
    • 59 olarak hesaplıyorum, ve tam ideal kilodasın. Fakat elbette yağ kas oranı önemli bu hesaplamalarda, genelde yağ oranı fazla bizim insanların, eğer öyleyse idealliğe rağmen yağ oranını düşürmelisin

• Evet yağ oranım fazla kilo vereceğim umarım teşekkürler

• Rica ederim

• BMİ max 83 ben 81 kiloyum

0|0
    0|0
    • Vay Raskolnikov 😄 Senin gibi ünlü bir edebi şahsiyet, spor yapmasın yahu, Suç ve Ceza gibi değerli eserlerde gezinsin yeterli 😁 Severek okudum 2 kere. Yine de yağ oranın yüksekse, 4 5 kilo verebilirsin :)

• Niye bu kadar pozitifsin arkadaş. Ben böyle pozitif olamıyorum. 🤔 bende bir sıkıntı varda bakalım çözücem gibi

• Çok geçmiş olsun, ben ne sakatlıklar atlatmıştım futbolculuk yıllarımda, insan yine de bir şekilde sporu bırakmamalı elinden geldiğince tabi, kolundan gelmese de 😅 Kolum kırıkken, kardiyo koşuları yapardım, ne günlerdi be 😅 Yaşamayı sev kardeşim ve şükret her şeye.

• Boy 175 kilo 74

0|0
    0|0
    • İdeal bir aralıktasın, fakat yağ oranını azaltıp kas eklersen, 70 71 kilo civarı seni daha fit kılacak

• Göbeksiz 80 kg olmşluğm var :) hey gidi günler hey 😝😂

• 1.58 53 ve buna rağmen herkes çok zayıfsın diyor

0|0
    0|0
    • Kesinlikle çok zayıf değilsin. 2 kilo fazlalığın bile var normalde. Fakat gayet ideal bir orana sahipsin. Muhtemelen yağ oranın düşük ve bu tercih edilecek bir durum

• 183 78

0|0
    0|0
    • 4gün

Gayet ideal kilodasın kardeşim, formunu koru, yağ oranının takipçisi ol.

• 162 53 kilo. kilo vermem gerek 😒😒

0|0
    0|0
  • 1.60 53

0|0
    0|0
    • İdeal bir aralık gayet, fakat 2 3 kilo verebilirsin yağ oranının durumuna göre

• Boyum iyi 1.70 ama zayıflamam gerek galiba kilom 67 😭

0|0
    0|0
    • İdeal aralıktasın fakat en az 6 7 kilo vermen gerekiyor daha ideal bir duruma gelmen için. Yağ oranın fazla

• Üzülme yahu verirsin, yeter ki iste 😄

• Boyum 185 kilo 72

0|0
    0|0
    • İdeal aralıktasın kardeşim fakat kas kütleni 7 8 kilo arttırırsan çok daha ideal bir hale gelirsin

• 165 50 kilo

0|0
    0|0
    • İdeale yakın, biraz altındasın; 5 6 kiloluk bir zayıflığın var. Kilo almalısın

• Cicibebe yiyerek aldim hemdee

• Yalnız o biraz sağlıksız kilo alımı olmuş 😅 Ama lezzetli 😁

Benzer Benceler

Yükleniyor...