Sizin, sağlığınızı borçlu olduğunuz alışkanlıklarınız var mı?

Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir yiyecek, içecek ya da ruhani yöntem var mıdır?
Kimi insan vitaminlerle, içeceklerle ya da dini ibadetlerine sağlığını borçlu olduğunu söyler. Sizin iksiriniz nedir?
Benimkisi gıda olarak yumurta ve erken uyanmak, psikolojik olaraksa çıkarsızca sevilmek. :)
Sağlıklı yaşa!
Sağlıklı yaşa!

1|0
145

En İyi Kız Görüşleri

• Hayatım boyunca her şeyi sağlığım için yaptım zaten. Çok küçük yaşlardan beri sağlık takıntım var. Eline çikolata değil havuç tutuşturulunca mutlu olan bir çocuktum. Ağzıma asitli içecek sürmedim, ne küçükken ne şimdi. Hep taze meyve sularına heves ederdim ve şimdi de böyle. Ya da süt, iş gereği kahve falan.
    Spor da buna artı olabilir. Kısacası yaşantım komple sağlığımı olumlu etkileyecek şekilde.

0|1
    0|0
  • Yürüyüş yapmak
    Bol su içmek
    Her sabah yumurta yemek💎

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Spor yapmak ve sabahları kekik suyu içiyorum bir tatlı kaşığı.. Yaşlı ve cok sevdiğim bir büyüğümden tavsiyeydi bana.. Tadı acidir ama vitamin yönünden çok zengin..

0|1
    0|0
    • Benim de amcam tavsiye etmişti. Yıllardır uygularım. Hem insanın etini sıkılaştırıyor hem de ağız sağlığına faydası var. :) Aktardan alıyorum damıtılmış kekik suyu...

• Aslında tadı çok acı ben içiyorum 2 dk kendime gelemiyorum.. Fakat antioksidan etkisi ve vitamin içeriği güçlü. . Benim bu işlerle uğraşan bir arkadaşım var yazlıkta o temin ediyordu saf kekik suyu saolsun.. Stok bitti yazın yine almak lazım. . Keyifli forumlar olsun..

• Bir şat bardağına yarısına kadar döküp bir dikişte içiyorum. Acı eşiğim yüksektir :) Teşekkürler.

• Ayırt etmeden her şeyi yemem çoğunu severek yemem. 4-13 yaş arası vejeteryan olmam. Çocukken yer fıstığını çok yerdim kabuğuyla o aganigiye etkili. 😀 Falan filan.

0|1
    0|0
    • Ben de 2017 senesinde 6 ay vejetaryen olmuştum. 6 ayda vücudum öyle küçülmüştü ki anlatamam... :D

• Çok zayıftım 2005'e kadar sonra kilo almaya başladım.

• Aman aman tövbeler olsun :) Öyle zayıf olmaktansa kilolu olmak dah aiyidir. :D

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

123
  • Düzenli spor yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Benim var bir kac tane bir suyun basina giderim suyun akisini izlerim sonrada elimi yüzümü yıkarim sonrada sessiz bir yere gider kalbimi dinlerim diger seyde bahcese ugrasirim birseyler yaparim oda iyi geliyor sahilde ve dogada yürümek en güzelini sona sakladim namaz kılıp KURANI KERİM okumak iyi geliyor bana 😍😍😍

0|1
    0|0
  • Nerdeyse haftanin 5 gunu erken kalkiyorum.. onun disinda yok🤭🙄

0|1
    0|0
  • Büyük çantaları işe yemek götürmek için kullanan biriyim

0|1
    0|0
  • Ne yazıkki sağlıklı biri değilim..

0|1
    0|0
  • Duştan sonra uyumak akıl sağlığımı buna borçluyum