Doğada Diyet diye Bir Şey Yoktur ! Sizce bu doğru mu?

Siz hiç bir Aslanın Veya Kaplanın veya başka bir hayvanın diyet yaptığını gördünüz mü diyet yapmazlar çünkü onlar bir yere giderken koşarlar ( yemeklerini almaya gittikleri gibi avlanma yani ) ve karınları tokken yemek yemezler ve bu yüzden de diyet yapmazlar.
Biz her yere ya arabalarla gidiyoruz toplu taşıma minibüs felan filan...Doğada Diyet diye Bir Şey Yoktur ! Sizce bu doğru mu?

0|0
91

En İyi Kız Görüşleri

• Aynen. Doğada diyet diye bir şey yok çünkü onlar zaten sistemlerini bozacak şeyler tüketmiyorlar. Biz önce sağlıksız şeyler üretiyoruz, sonra organik sağlıklı vb. ürünler 2-3 katına satılıyor. Amaç sadece kar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

70
  • Avcı toplayıcılık zamanımızda bizler de böyleydik ve daha sağlıklıydık nitekim teknolojinin hayatımıza kattığı olumsuz etkilerden bir tanesi bu. Eskiden zaman kavramı şu an olduğu gibi değildi bizim sürekli yetişmemiz gereken yerler ve sorumluluklarımız var.

Mesela ilkel yaşantımızdan bize geçen bir özellik de yüksek kaloriye sahip şeyleri tüketme isteği. Eskiden bulup bulamayacaklarını bilmediklerinden meyve bulduklarında yiyebildiğin kadar ye olayı vardı ve hala genlerimizde bu var bu yüzden aç iken markete gitmeyin diyorlar.

Ben ilk sorunu voleybol oynayarak ve günlük 10.000 adım yürüyerek çözdüm diğer sorunu da kendime sürekli bu durumu hatırlatarak ve okuldan geleceğim zamanlarda evde sürekli sağlıklı yemek bulundurarak. Çok zor değil biraz dikkat gerektiriyor sadece.

0|1
    0|0
  • Ama napalim ilkel ilkel mi yaşayalım? Ben 55 kiloyum vede dikkat ediyorum. Bizim insanımız yiyir yiyor sonra başlıyor yakınmaya...

0|1
    1|0
  • doğru tabi sen bir arslanın hiç fareyi yerken bu kilo yapıyo kaplancım başka bişey yiyek dediğini duydun mu

1|1
    0|0
  • Bencede yok. Bana birisi diyetten bahsedince daha çok acıkıyorum.

0|1
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • ebet

0|1
    0|0
  • Evet yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...