Kadın bedeni zayıf spermi yumurtaya ulaşmadan atıyor! Kaliteli bir spermden oluştuğunuz için kendinizi şanslı hissediyor musunuz?

Kadın bedeni zayıf spermi yumurtaya ulaşmadan atıyor! Kaliteli bir spermden oluştuğunuz için kendinizi şanslı hissediyor musunuz?

Bilim insanları, araştırma sonucunun anlaşılabilir olduğunu ve kadın üreme organının bu sayede sayıları 60 ila 100 milyonu bulan spermden sadece 'en iyilerinin' yumurtaya ulaşmasına imkan kıldığını açıkladı.
Sonuç olarak, sadece en güçlü sperm hücreleri yumurtaya ulaşmak için dar bölgeleri atlatıyor ve döllenme için 'kalite kontrol' süreci oluşuyor. Araştırma, doğurganlık taramalarının iyileştirilmesine ve bir çiftin hamile kalma şansını artırmaya yardımcı olabilir.
Kadınlar her konuda olduğu gibi, kadın bedeni de seçici bir işlev göstererek yaradılışlarının ne kadar da muhteşem oluşunu bir kez daha ortaya koymaktadır.
  • Evet, şanslı hissediyorum
    A seç
  • Hayır, şanslı hissetmiyorum
    B seç
  • Keşke dünyaya gelmeseydim
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
114

En İyi Kız Görüşleri

• Şanslı falan hissetmiyorum. Beni meydana getiren sadece sperm değil sonuçta. Ben sperm değilim yani. Sperm ve yumurtanın bilesimiyim. Öncesinde ne vardı bilemem, birden ortaya çıktım. Sperm yumurtaya ulaşınca var oldum. Öncesinde ne olduğunu bilmiyordum, benim zamanım o an başladı. O yüzden şanslı vb. bir şey hissedemeyiz. O sperm ulasamasa diğeri ulasacakti..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• binlerce sperm arasından birinci olmak süper bir duygu.
    ama aynı birinciliği bu kadar mal ile paylaşmak ise ayrı bir utanç kaynağı
    ( kadına şiddet uygulayan, hayvana saygısı olmayan, bencil, vs... insan müsveddelerinden bahsediyorum ! )

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

93
  • Kadın fiziği ve biyolojisi mükemmel çünkü! Burda şanslı hissetmesi gerekenler kadınlar erkekler değil:)

1|2
    0|1
  • En azından bir şeyde birinciliğimiz var😂 evet hissediyorum 😂

0|1
    0|0
  • Doğmasam iyiymiş bizi seven bir kız dahi yok boşuna yaşıyoruz

0|1
    0|0
  • Keşke oluşmasaydım diyorum bazen ama bazen de diyorum ki oy tatlış sen olmasan napardı ebeveynlerin

0|1
    0|0
  • her kadın aslında bir erkeğin spermi bu arada dimi ya :)

0|0
    0|0
    • Bebekler spermden değil, sperm ve yumurtadan oluşuyor. 50-50 yani.

• Arkadaşım, biyolojik olarak yumurta ve spermin değeri birbirine denk. Rahim farkıyla kadının üremedeki rolü büyümüş oluyor. Yapay rahim olsa da kadınsız üreyemiyorsunuz yani. Ne bu öne çıkma çabası :d

• @mutantnproud İşin fena yanı xD Kadınlar erkekler olmadan üreyebiliyor xD XD XD Ama doğan bebek de tamamen kız cinsiyetinde oluyor xD xD

• Tuhafmış ya.

0|1
    0|0
  • Zayıf sperm olaydık bunları yaşamazdık:)

0|2
    0|0
  • Evet

0|2
    0|0
  • Keske dünayaya gelmeseydim? wtf 😂

0|1
    0|0
  • keşke dünyaya gelmeseydim

0|1
    0|0
  • Kardeşlerim nerde lan