3 gün yemek yemeyip turp gibi olmak normal midir?

3 gündür içime öküz oturdu ne yemek ne su hiç bir şey yiyip içesim gelmiyor iştahtan kesildim. Bugün sabah sadece kahve içtim gün içinde de biraz su ama hiç bir şey hissetmiyorum normal mi 😒 Yersem kusucakmışım gibi geliyor

#Glowster

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

• Bende kafama takinca birseyleru stresten birseyler yuyemez hale gelirdim. 3 gün belkide daha fazla hicbisey yemedigim zamanlar oldu olmetecekkadar da su içiyordum zorla. Ama ben yataktan kalkamaz hale geliyordum. Yatalak gibiydum halsizlesiyirum iyice. Kalktigimdada kalp carpintim oluyordu. Bide sizin gibi kahve icsem herhalde kalp krizinden giderdim. Kahve enerji icecegi gibi seyler icme eger dogru duzgun birsey yiyip icmiyorsan. Ama bu böyle gitmez unutma kalici hastaliklara bile yakalanabilirsin allah korusun hicbirsey senden inemli degil bu yüzden kendin icin cabala. Saglik elden gidince dahada baska hicbirseyin anlami kalmiyir. Bile buke kendine zarar verme sonra cok pisman olursun. Zamanla azar azar atistirmalara bak. Zorla bir corba ic. Sabah sonra oglen biraz salat ye. Aksam bir iki dilim ekmek veya yine corba. Zaten birsey yersen daha rahat su içersin. Yedikce su icersin ve su hayat gercekten de suyu az tukettigim gunlerde halsizlesiyirum veya başım falan ağrıyor. Bu yüzden icmek cok onemli. Yemezsen icemezsin de. Kendini kendin icin zorla

1|0
    0|0
    • Ya haklısın ama olmuyor gerçektenn

• Peki insaallah öyle dir sen yinede hastanelik olana kadar ac kalmada

• Yia sen ne tatlış bir gizlisin öyle 😻 Hiç tanımadığı birini düşünüyor ne kadar da ponçik kalpli 😻😻

En İyi Erkek Görüşü

• 3 gün yemek yememek nedir ya benimki Max 12-13 saat sürüyor ağrıyla karşılaştığımda midem bulandıginda felan

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

86
  • Birkaç gün üst üste yemek yemeyip zayıflamak veya sağlıklı olmak mümkün değildir hem fizyolojik hem de psikolojik rahatsızlıklara neden olur💫

0|0
    0|0
    • Bir amacım yok sadece midem bulanıyor ve istemiyorum

• O zaman sana hazmı kolay hafif yemekler ya da çorba yemeyi öneririm hem rahatsız olmazsın hem de aç kalmamış olursun ciddi bir durumsa doktora gidebilirsin 😊

• Oruç gibi düşün ama hiç yememek olmaz. Bir öğün yenmeli! Karaciğer organların ihtiyaçlarını ordan karşılaması için

0|0
    0|0
  • Ölüm orucuna girmişsin sağlıklı değil birde kahve içiyorsun ani kalp krizi geçirebilirsin bulumiye olmuşsun doktora görün bence

0|0
    0|0
    • Bazen sol kolum uyuşuyor bide biraz halsizlik ama ayakta durabiliyorum iyiyim yani

• Uyuşma sebebi boyun fıtığın ya da boyun düzleşmesinden kaynaklanıyordur onun içinde nöroloji bir uzmanla görüş

• Miden kapamış kendini sıkıntı yok az az atıştır

0|0
    0|0
  • Normal değildir.

0|1
    0|0
  • Normal mi sence :/ bir kontrole git lütfen.

0|0
    0|0
  • anormaldir bence😀

0|0
    0|0
  • Kahve niye içiyorsun kardeşim iştahın zaten yokmuş

1|0
    0|0
  • Oluyo öyle arada :/

0|0
    0|0
  • Ye asla durulmaz o kadar

0|0
    0|0
  • nasıl hiç bişey yemiyo musun

0|0
    0|0
  • Abartıyosun sonuçları ağır olur

0|0
    0|0
  • Normal değil. 2-3 saatte bir atıştırırım ben.

0|0
    0|0
  • Pekii😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...