Türkiye'de psikolojik tedavi görenlerin sayısı %330 artmış! Sizin de psikolojik tedaviye ihtiyacınız var mı?

Psikolojikmen rahatsız hissediyor musunuz kendinizi? 😃

0|1
6963

En İyi Erkek Görüşleri

• Kadın erkek eşitliği yok demiş birileri... Erkeğe tanınıp kadına tanınmayan tek bir hak söylesinler! Devlet çalışan kadını erkeğe göre daha erken emekli ediyor, boşanınca erkeğe değil kadına nafaka veriyor, erkekler daha fazla şiddet gördüğü halde insan yerine konmayıp erkeğe nazaran daha az sayıda kadına olan şiddete değiniliyor yasalar kanunlar hazırlanıyor, Asker polis vs. gibi kadın çalışanlara zor görevler verilmiyor, yanı sıra nezaket denen saçmalıkta var kadın bağırır erkek bağıramaz, kadın küfreder erkek edemez, kadın el kaldırır erkek kaldıramaz... Bu ülkede eşitlik yok evet kadınlar erkeklerden daha çok haklara sahipler

0|1
    0|0
  • Herkesin ihtiyacı var , benim psikolog arkadaşlarım var bedavaya hallediyorum. Hiçkimse 4x4lük bir hayat yaşamıyor sonuçta konuşacak dertleşecek birilerine ihtiyacı oluyor , bu işi profesyonel olarak yapanlara gitmeleri de gayet güzel bişey.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Nasıl artmasın ki? Düşünce özgürlüğü yok. Kadın ve erkek eşit haklara sahip değil. Çocuklara istismar ediliyor. Hayvanlara işkence ediliyor. Ekonomik kriz var. Silah almak çok kolay. İşsizlik sorunu var. Gelir dengesizliği söz konusu. Halkı vergilerle sömüren bir hükümet. Sırf farklı görüşü savunduğu için sözde hükümet tarafından “vatan haini” ilan edilen kesim... say say bitmez.
    Böyle bir ülkede psikolojisi sağlığı yerinde olanları takdir etmek lazım asıl.

2|3
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

6761
  • Psikoloğum var

0|1
    0|0
  • Evet bana tedavi şart

0|1
    0|0
  • Türkiye' de yaşam mücadelesi zorlaşıyor. 20 Milyon İcra dosyası var, 2015 yılında insanların 75 Milyar TL kredi kartı borçları vardı. 2 Milyon kişi yasal takipte. Terör, şiddet, işçi haklarının gasp edilmesi, hayat pahalılığı gibi şeyleri saymıyorum bile.

0|0
    0|0
  • %330 nasıl artıyor sjzjzsjsjs
    Hadi ama kimse kendini kandırmasin toplulumuzda çoğu insan birbirine köpek gibi saldırmaya , ters cevaplar vermeye çalışıyor. Çoğu sorunlu.

1|1
    0|0
  • Psikolojimi korumaya çalısıyorum. Haberleri izleyince insan etkileniyor bu tür hadiselerden. Durum görüldügü gibi adil bir ülkede yasamıyoruz maalesef.

1|0
    0|0
  • Sakıncalı bir durum 😊

0|1
    0|0
  • Hayır yok ama ülkede değil 88 milyon'un olduğu açık hava hapishanesinde yaşıyoruz😂😂😂😂😂

2|2
    0|0
  • Hayir diyenlerden kork😂evet diyenler zaten eglence icin evet diyordur.

0|1
    0|0
  • çok ihtiyacım var galiba😊

0|1
    0|0
  • Gercek hastalar gitse bu kadar artmaz.
    Hep o karaktersizler yuzunden bunlar.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle ihtiyacım var sınav sitresi yüzünden ara sıra durduk yere ağlayıp insanlara sert tepkiler veriyorum😒 Buda halen istediğim bölümü kazanamamdan kaynaklanıyor

1|1
    0|0
  • tevekkül edip herşeyin Allahtan geldiğine inanırsanız piskolojiniz bozulmaz. sualsiz teslim olun Allaha sığının şüphesiz o affedicidir...

0|1
    0|0
  • Terapiye gidiyorum zaten. Herkese tavsiye ediyorum. Mutluysaniz, daha da mutlu oluyorsunuz.

1|1
    0|0
  • Estağfurullah. ya ne alaka siyanürlü çay içtim diye bu muamele?

0|1
    0|0
  • Rahatsız hissetmiyorum lakin kuvvetle muhtemel ihtiyacım var diye tahmin ediyorum.

0|1
    0|0
  • Bizi delirtenler hastaligini kabul etmedikleri surece biz tedaviye devam canım

0|1
    0|0
  • Her normal Doğumla dünyaya gelenin psikolojisi bozuk doğuyor zaten.

1|1
    0|0
  • Israrla onerdiler her seferinde reddettim ilac kullanimina karsi degilim aslinda ama yan etkileri cok guclu oldugu icin kullanmam pek mumkun degil.

0|1
    0|0
  • Bence var ama terapiye. Psikiyatristler ilaç yazıp sepetliyor.

0|1
    0|0
  • türkiyede bu işsizlik olduğu sürece her sene katlanarak artar bu sayı. Yakında deli bir toplum olacaz mk.

0|1
    0|0
  • ben de gitmek istiyorum lakin çok pahalı yani piskoloğa 300 tl verdikten sonra yine piskolojim bozulacak benim

0|1
    0|0
  • Sosyal fobi var içine kapanık biriyim takintilarim var yalnızım hayattan zevk almıyorum kendimi kaybetmiş hissediyorum boşlukta hissediyorum kabuğumu kiramdim keşfedilmemiş bir benlik içinde hapsolmuş haldeyim

0|0
    0|0
  • Bence var 😂 artık mideme vuruyor kilo veriyorum bittim iyice

0|0
    0|0
  • Önceden yaşadıklarım ve yaşafıklarımıx nedeni ile psikolojik sorun oluştu ve artık bıkma noktasına geldim. Erkek arkadaşımla buluşmaya gitmeye çalıştığım anda midem bulanıyor strese girip kusuyorum. Ve bu nasıl geçer en ufak bir fikrim bile yok

0|0
    0|0
  • Benim ruhum güçlü. Sorunlarım için doktora ihtiyacım yok.

0|0
    0|0
  • Hissetmiyorum sadece sinirli biriyim. Toplumun psikolojisini bozanlar tedavi olsun o zaman sorun kalmaz

0|0
    0|0
  • Ben gerek duymuyorum ama bu konuda beni zorlayan çok insan var.

0|1
    0|0
  • bir ara psikologa gidiyordum, şimdi o sorunlarım yok, hatta IQ arttı 120 iken 140 oldu.

0|1
    0|0
  • Tabi lan benim psikolojim kesin bozuk ya ben sevdigim her seyi kiskaniyorum ama öyle böyle degil sevdigim filmi bile kiskaniyorum ya

0|1
    0|0
  • ciddi bir sayı. benimde ihtiyacım yok desem yalan olur.

0|1
    0|0
  • Hastaların ya da insanların bilmediği birşey var, psikolojik rahatsızlık sandıkları gibi değil, yani ona buna kızmak veya sert tepki vermek can sıkıntısı falan bunlar psikolojik rahatsızlık değil, doktorlar da yararlanıyor sizin gibilerden. Psikolojik rahatsızlık beyinde ve vücutta olan kontrolsüz tepkilerdir. Can sıkıntısı yüzünden öleceğini zannetmek panik atak korku, yüz bölgesinde kasılmalar gözlere tek nokta halinde binen ağırlık hissi alında aynı şekilde ağırlık çökmesi hissi kollar da uyuşma, aniden kilo alıp vermek beyinden ani elektrik akımı geçmesi anlık bilinç kaybı konsantrasyon bozukluğu birşeye odaklanamama psikolojik rahatsızlıktır. Her canı sıkılan psikolojim bozuk diyo psikolojiniz bozuk olsa duramazsınız bunu bilin. Normal %300 artması çünkü psikolojisi bozuk sanıyorlar

0|0
    0|0
  • Genel olarak iyi idare ediyorum. Ama zaman zaman icinden cikilmasi zor bir hal aliyor herşey.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle var belirsizlik için de yaşıyorum bu beni mutsuz ediyor

0|1
    0|0
  • %30 demek istemiş arkadaşlar evet psikolojimle başa çıkamıyorum manyak gibiyim.

0|0
    0|0
  • Psikologmusun

0|1
    0|0
  • Nasıl bozulmasın? Çık dışarı bak. Gülen bir tane insan var mı?

0|0
    0|0
  • Var evet psikolojikmen hastayım kimse tedavi edemedi onları deli ettim 😂😂😂

0|0
    0|0
  • vAR bELeŞMi

0|1
    0|0
  • Herkesin ihtiyacı var bence

0|1
    0|0
  • Kesinlikle var rahatsızım :)