Metabolizmam Yavaş, Neden Kilo Veremiyorum?

Su içsem yarıyor, diyet yapıyorum ama neden kilo veremiyorum? İşte, tam bu noktada sizler için hazırladığım metabolizma hızlandırma yolları ve yöntemleri hakkında yeni videomu izleyebilirsiniz.

Boya, yaşa ve kilonuza böre bazal metabolizma hızınızı buradan hesaplayabilirsiniz:
https://aysetugbasengel.com/bazal-metabolizma-hizi-hesaplama/

💃Özetle, Metabolizma Hızlandırmanın En Etkili 6 Yolu:
- Güne 1 bardak su ile başlayın.
- Protein ağırlıklı bir kahvaltı yapın.
- Gün içinde 2-3 lt su tüketin.
- Beslenmenizde protein gruplarına yer verin.
- Her gün 1 saat yürüyüş yapın.
- Zencefil ve tarçın karışımlı su tüketin.

Bu noktalar hakkında tüm detayları videomun içinden seyredebilirsiniz.

Sevgiler,
Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel

0|0
1422

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tesekkurler cok faydali

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1321
  • Yemek konusunda kanaatkar davranan her kimse kilo verebilir, vücudunu yağ kuşatmasına teslim eden kimseler, açık bir şekilde tembel ve açgözlü kimselerdir. Sonra bir kenara geçip metobolizma şikayetine baş koyarlar, oysa ki şikayet etmeleri gereken ilk husus, zayıf ve güçsüz iradelerine yönelik ortaya koyulmalıdır. Ancak insan inkarcıdır, kendini bir düzine yalanla teselli etmeyi doğrularla yüzleşmekten çok daha kolay bulur.

1|0
    0|0
  • Sabah ve akşam beslenmeye başladım ben. Arada çok acıkırsam bir meyve ya da kuru yemiş ceviz tüketiyorum inanılmaz rahatladım. Bir ayda 6 kiloda gitti sarkmada yok biraz sporda hayatıma kattım çok mutluyum ana öğün ara öğün yapmak beni çok yoruyordu ne yiyeceğimi düşünüpduruyordum böyle çok iyiyim

1|1
    0|0
  • Seni veya başka diyetisyenleri dinlemeye gerek yok belli başlı kuralları var zaten spor yapacaksın yemiyeceksin bu kadar basit ama herşeyin başı spordur kilo alsanda kilo versende yağ tuz şeker un hamur vs bunları çıkartacaksın dediğin bir şey var proteinle besleneceksin haa tabiki de karbonhidrat alacaksın ama belli bir bölümü ona bakmak lazım

1|0
    0|0
    • Hı çok biliyorsunuz gerek yokmuş kaç kişi yapıyor ya da sen biliyorsun ya ne kadar yapıyorsun söyler misin?

• @tebeSsüMetmeli ben bu mesleğe karşıyım sevmiyorum saygı duymuyorum ve gereksiz boş bir meslek olduğunu söylüyorum kızım senin başka işin gücün yok mu da benimle uğraşıyon esek sıpası seni

• Herkes kendi terbiyesine yakıştığı şekilde konuşur yazık bişey demiyorum edep edep edep...

• Bende de tam tersiydi onceden. cok fazla yememe ragmen bir gr yağ olusmuyordu. bahsettigim donem 18 li yaslar. Şu an 24 um ve yavas yavas basladi kilo alabilme hala cok yiyorum. yeme aliskanligimi ilerde kilo yuzunden degistirmem gerekirse yapamamaktan korkuyorum

1|0
    0|0
  • Metabolizmam hızlı neden kilo alamıyorum diye bir ben sorsam.

1|0
    0|0
  • Merhaba Ayşe hanım, Öncelikle kilo almanın başlıca sebebi hızlı ve sıcak yemek yemektir. Suyu aslında 3 litre içmekten farklı olarak nezaman içilmeli oda önemli. Benim için 3 litre su içeceğine yemekten önce ve yemek dahilinde 1 litre kadar içip geri kalan yarim litreyide susadıkça içmektir. Vücutta yenilenme olması icin 3 litre su içilsin isteniyor ama bu kış aylarında pek mümkün olmuyor. 1.5 litre suyu sadece su olarak içsek bence işimizi fazlası ile görür. Yaz aylarında zaten 3 litre su içiliyordur. Ama sıcak ve hızlı yenilen yemeğe, susuz yenilen yemeğe 10 saatte yürüseniz faydası olmayacaktır. Ve tabii yağ tüketimini de dengelemek gerekir.

1|0
    0|0
  • bir de tam tersi bir video çekseniz... Metabolizmam çok hızlı kilo alamıyorum diye.

0|0
    0|0
  • Bence bu olay troit bezleriyle alakalı her altı ayda bir defa kontrol ettirmek gerekiyor

3|0
    0|0
    • kesinlikle öyle ben ne kadar yersem yiyeyim troit bezlerimin çok çalışması yüzünden kilo alamıyorum mesela 😨

• Zaten diyete başlamadan önce sizden bazı şeyler isteniyor sadece tiroid de değil ama çokça öneme sahip tiroidler

• Şu kadarını söyleyebilirim kandaki troit hormonu az ise vücüt yavaşlar troit hormonu fazla ise vucuk hızlı çalısır ve bu yüzden bunun dengesi çok önemli iki durumda vücut için zararlı

• 25 yaşından sonra metabolizma yavaşlar ve kilo vermek zorlaşır diyorlar. Doğru mu? Doğruysa ne yapmalıyız? Reklam amaçlı gelmediyseniz lütfen cevap veriniz. Teşekkürler

0|0
    0|0
  • Hocam herşey yerli yerine metabolızmamda hızlandırdım ama çok yavaş kilo veriyorum neden olabilir acaba

0|0
    0|0
  • Param yok
    Kilo vermek istiyorum yardım etmek ister misin

1|0
    0|0
  • Bu şekilde hızlandığına eminsen mesleği bir an önce bırakmalısın

1|0
    0|0
  • Aksine benimde hizli ve yiyorum yiyorum kilo almıyorum :(

1|0
    0|0