115 kiloyum nasıl zayıflarım?

okul olduğu için diyette yapamıyorum 40 kilo fazlam var boyuma göre nasıl zayıflarım :(

0|2
2328

En İyi Erkek Görüşleri

• Normal sağlıklı öğünlerinizi aksatmadan sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz
    20 kiloya kadar verdirebilen haşlanmış limon tarifi nasıl yapılır?
    Haşlanmış limon tarifi için gerekli malzemeler:
    Haşlanmış limon vücudun yağ yakımını hızlandırır ve gün içinde fazla efor sarf etmediğiniz anlarda bile yağ
    yakımını devam ettirir. Vücudu temizleme etkisi ile zehirli toksinlerin atılmasını sağlar.

İhtiyacımız olan malzemeler ise;
    •2-3 cm lik zencefil parçası
    •5 adet limon
    •4-5 diş sarımsak
    •2 litre su

Hazırlanışı
    Haşlanmış limon içeceği için ilk yapmanız gereken limonların kabuklarını soyun ve suyunu sıkın. Posasını ve kabuklarını atmayın daha sonra içine ekleyeceğiz. Ardından blendır ile sarımsakları, zencefili iyice parçalıyoruz. Limon suyunu, ve blendırdan geçirdiğimiz malzemeleri bir tencereye ekleyip iyice karıştırıyoruz.
    Ayrı bir tencerede ise 2 litre suyumuzu, ilk başta arta kalan limon kabuklarını ve posasını ekleyip kaynatıyoruz. Su fokurdamaya başladığında üzerine blendır ve limon suyundan elde edilen karışımı ekliyoruz. Karıştırmaya devam ediyoruz. 5-10 dakika bu şekilde devam ettikten sonra kapağını kapatıp soğumaya bırakıyoruz.
    Tarifimiz hazır.

Haşlanmış limonu her sabah aç karnına bir fincan içerek vücudunuzun safra kesesini uyarılmasını sağlarısınız.
    Bu da bütün gastrointestinal sistemin uyarılmasını sağlar. Limonda bulunan mineraller de midenizi rahatlatır, sindirim sistemini güçlendirir. Hızlı ve doğal olarak kilo vermenizi sağlar. Her gün bu içeceği hazırlayın ve hiçbir diyet yapmadan 20 kiloya kadar olan vücut fazlalığınızın gittiğini göreceksiniz.

0|0
    0|0
  • Durumun varsa spor salonuna yazık yoksa yürüyüş yap ama sağlam yurumen lazım 90 dk falan ve tabi yediklerinden dikkat et edemezsen bile en azından Daha kilo almazsin hele bide yemegi kessen ayda en az 10 kilo

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bol su iç. Günde 45 dakika yürü. Öpünlerinin arası 4 saat olsun ve ara öğün alma. Aralarda şekersiz yeşil çay içebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bende 4 gün önce başladım diyete benim de okulum var ve bence sen bahane buluyorsun. Sabahları saat 7 de kalkıyorum ve haşlanmış yumurta biraz ekmek biraz peynir ve 2 adet ceviz yiyorum ve 1 bardak su içip okula gidiyorum okulda da gün boyu 1 veya 2 şişe su içiyorum öğle arası da yemekhaneden yemek yiyorum fakat pilavdan almıyorum makarnadan da 2 3 kaşık alıp bırakıp ana yemekten yiyorum çorba salata ıspanak vb gibi. Eve gelince de annem aksam ne yapıyorsa ondan abartmayarak yiyorum ve bolca şu içiyorum. Hafta sonları saat 4 te yürüyüşe çıkıyorum eve gelince de 15 20 dk bölgesel youtubeden bacak inceltme hareketlerini yapıyorum. Okuldan gelince de 10 15 dk yapıyorum ve su An gayet iyi gidiyorum. Kilo vermemek için bahane buluyorsun hiç zaman kaybetmeden de başla. Axla şok diyet de yapma metabolizmanı mahveder.

1|0
    0|0
Havayı Koklayan Adama Ne Oldu?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• yemegini azalt , daha saglikli beslen , yürüyüs yap. okadar. zor degil inan bana :D soru varsa sora bilirsin. bende su an kilo vermekteyim bir haftadan beri ve verdim bile. ben bogazima cok düskünüm ve hayatimda cok kilo alip vermisligim oldu. yani nasil kilo verilir iyi biliyorum

0|0
    0|0
  • Spor yap ilk aylarda 5 10 kilo verirsin sonra yavaşlar ama sunları DOKTORA SORUN 6 YIL OKUYOZ 6 bişeler biliyoruzda mezun ediyorlar zaten internette aramayın suları

0|0
    0|0
  • Diyet, yürüyüş ve azim :) Canını sıkma kilo dediğin şey alınıp veriliyor dış görüüşünden ziyade sağlığın için kilo verirsen daha mutlu olurum :)

0|0
    0|0
  • Genetik bir rahatsızlığın falan mı var veya şeker hastalığı? Eğer varsa çok dikkatli beslenmen lazım bir diyetisyen yardımcı olabilir ve aynı zamanda spor da şart

0|0
    0|0
  • Seninle ayni sorunlara sahibiz tam benimde 40 kilo fazlam var senin yaşin daha genc biraz hareket ile verebilirsn. ama ben ameliyat ile verecegim sanirim :) ama boylede mutluyumm

0|0
    0|0
    • 40 kilo fazlaniz var ve siz bunu saglikli sekilde verebilirsiniz. isterseniz. aciktikca su icin. bol. salata yiyin. benim. annem 50 yasijdan sonra zayifladi ve saglikla

• @Solante90 veremiyorumm:)) kardes oldu bana kilolar gercektem

• Bana göre diyet falan yalan zayıflamak mı istiyorsun? O zaman tut ağzını kardeşim az ye bak nasıl tığ gibi olursun

0|1
    0|0
  • Maddi olarak imkanin varsa ailen yRdimci sun bir diyet uzmani ile beraber program ile zayiflayabilirsin

0|0
    0|0
  • Sabah akşam biri kucağında sektirmesi lazım seni :P

0|0
    3|0
  • boşver zayıflamayı, benim ol, dert etmem öyle şeyleri

0|0
    0|0
  • Spor salonuna üye ol

0|0
    0|0
  • Bize sorma, bir diyetisyenle görüş, geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • yemeye devam

1|0
    0|0
  • Hamur işi şekerli gıdaları kesip spora başlayarak

0|1
    0|0
  • diyetisyene git

0|0
    0|0
  • Diyet+Spor.

0|0
    0|0
  • denize girme.

0|0
    3|0
    • @cücelerkraliçesi beni buradaki bir kaç aciz kız yalakası ile karıştırdınız sanırsam? neyse sizi kendi halinize bırakıyorum ve sizde hafif feminen duygular sezdiğimi söylemeden edemeyeceğim. iyi günler.

• Feminizm nedir bilmiyorsun bile sıkıntı yok cahilliğine verdim

• bende 30 kilo vermiştim biraz daha vermem gerekiyo

0|0
    0|0
  • Boyun kaç peki

0|0
    0|0
  • Nasil 115 kilo oldun

1|0
    0|0
  • Yuhhh

0|0
    1|0
  • Boş ver ye gitsin

0|0
    0|0
  • Hareketli ol

0|0
    0|0
  • Boyun uzun mu

0|0
    0|0
  • Spor yaparak

0|0
    0|0
  • hmmm kilolulari severim

0|0
    0|0
  • Diyet +egzersiz yardımcı olabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• bir kendinize gelin. bakin burda bir dalga konusu oluyor MALESEF. muhtemelen guzelsiniz ama kilo guzelliginizi kapatiyor. yazik gunah. hemen hemen bugun kilo verecegim deyin ve baslayin annem 50 yasindan sonra saglikla kilo verdi. istersen yapabilirsin yeter su dakika basla.

0|0
    0|0
  • Her şey kafanda bitiyo. Aynada istedigin kiloda oldugunu hayal et. Her şeyin yarısını ye okula da gitsen ketcapli patatesli seyler yeme evden meyve götür benim arkadaşım okula peynir zeytin haslanmis yumurta getiriyodu sende oyle yapabilirsin ve çok su iç şekeri de bırak

0|0
    0|0
  • Leslie diye bir kadin var bide squatgirl youtubeda ben 10. Siniftayken bunlarin videolarindakini yaparak hergun evde bide tambugday ekmek yiyodum beyaz ekmek yemiyordum sekeri tamamen birakmistim cikolata cipside ayda birkere yiyordum bide porsiyonu azalttim ip atliyodum hergun bide bisiklet suruyordum baya zayifladim

0|0
    0|0
  • ya bahaneler bahaneler. okul olsa ne yazar okuldan dönünce spora git

1|0
    0|0
  • Benimde 40 kilo fazlam var 🙈 80 kiloyum 40 olmak istiyorum

1|0
    0|0
  • Ciddi bir diyetisyene git tahlil felan yapsınlar belki bir sorunun vardir onu ogrenmeden zayiflayamazsin

1|0
    0|0
  • Eğer maddi durumun yeterliyse bir diyetisyenle görüş ve onun kontrolü altında diyete başla. Yapılmayacak bir şey yok benim de 20 kilo fazlam vardı ve diyet spor yardımıyla hepsinden kurtuldum.

0|0
    0|0
  • Aç kalarak başka çaren yok
    Yeşil elma dedoktusu yap + spor bir ayda farkı gör

0|0
    0|0
  • Bana yaz tatlim :)

0|0
    0|0
  • Az yiyerek ve azmederek

0|0
    0|0
  • Spor şart kuzu

0|0
    0|0
  • Erkek abi tamam

0|0
    0|0
  • Sıvı diyeti yapmanı öneririm

1|0
    0|0
  • Diyetisyen desteği ile

0|0
    0|0
  • Masallah 🧿

0|0
    0|0
  • Ekmek yeme

0|0
    0|0
  • Boyun kaç

0|0
    0|0
  • Hörblayf kullan

0|0
    0|0
  • 115 kilo neeeeee

0|0
    0|0
  • Gel ben seni herbalife danışmanıma yönlendiriyim. Benim gibi biri kilo verdiyse herkes verir

0|0
    0|0
  • Spor nasil fikir?

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...