Lens kullanan var mı?

Kurulup oluyor mu? Nasıl başa çıkıyorsunuz?
Güncellemeler:
5gün
Ama lens kullanan herkeste oluyor sen ne yapıyorsun ki olmuyor

0|0
84

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet ben kullanıyorum eve gelir gelmez çıkartır gözümü dinlendiririm lensle uyumam ve temiz kullanmayı özen gösteririm bir sıkıntı yaşamadım bazen göze yapışıyor biraz sertçe aldım mı ele geliyor

0|0
    0|0
  • Göz lensinden bahsediyorsan 6 yıldır kullanıyorum ama ne sorduğunu anlayamadım.

0|0
    0|0
    • 5gün

Kontakt lens mi

• 5gün

Niye aylık günlükler daha iyi değil mi

• 5gün

Tamam günlük al

• Beşiktaş jk

0|0
    0|0
  • Lens zor ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kuruluk daha tam başlamadan göz hekimime gidip durumu anlattım göz damlası verdi eğer gözlerimin çok kurduğunu hissedersem kullanıyorum evde olduğum zamanlar gözlük kullanıyorum ve bol su içmeye çabalıyorum

0|0
    0|0
  • Kuruluk yapiyir bende kullanmadan oncede vardi simdi dahada arti duzenli kullaniyorum damlami bisi olmuyor

0|0
    0|0
  • kuruluk yapar yaptığında solusyonundan birer damla damlat gözüne ama doktor kontrolünde kullanmiyorsan bir doktora danış alerjin olabilir

0|0
    0|0
    • 5gün

Solüsyon anlatılır mı ya o temizlik için. Doktor kontrolünde kullanıyorum

• 5gün

İşe yarıyor mu

• Bende olmuyor, sende ayrıca göz kuruluğu varsa doktor damla falan verir, tekrardan git.

0|0
    0|0
    • 5gün

Verdi zaten. Ama sizde nasıl olmuyor yani nasıl başardınız bunu

• Evet kuruluk oluyor refresh göz damlasini kullaniyorum gün icin de

0|0
    0|0
    • 5gün

Ben de öyle ama lens takarken nasıl kullanıcam dışarıda lensi çıkartmak çok zor

• 5gün

Lensi takmadan önce damlayi kullan ayrica disarda lensin ustune damlatiyorum ben cogu zaman sabah takmadan o damlayi kullanmam yetiyor

• Kullandım bişey olmuyor temiz kullan ama

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...