Surekli mutsuzluk Hali ! Neden kaynaklanir ve cözümü var mı dir?

Merhabalar zor bir cocuklugum oldu kucuklugjmden beri icine kapanik kendini degerli gormeyrn bir cocuktum babam iyim bir degildi daha dogrusu saglikli egitimli merhamet sevkate coook eksikti siddeti de var mı bzbamin anneme karsi oyle bir ailede buyudum daha dogrusu buyumeye calistim simdi bende bir anneuim ama korkularim cok kendime givenmiyorum ozguvenim yok yaptigim her isi sorguluyorum dogrumy taptim yoksa yanlismi bu durum beni yiyip bitiriyo
artik oyle bir gale geldimki gundelik hayatimi cocuklarimi etkiliyor cevremi hep negativ dusunuyorum elimde olmadan sansimin olmadigi ni bu hayatin kötü oldugunu zor oldugunu iyilerin yerinin olmadigini dusunuyorum
bu konuyla ilgili ne yapabilirim simdiden cvpladiginiz icin tsk ederim herkese ☺️

0|0
16

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Baştan sona dek okudum, yazdıklarıni.
    Farkında olmadan teşhisi koymuşsun.
    Hem de ilk cümlende..
    "... zor bir çocukluğum oldu. .."
    Burada gizli cevap, aradigin...
    Çocukluğun ile barışmaya bak
    Değilse bir ömür devam eder kavgan, kendinle...

1|0
    0|0
    • 5gün

Galiba haklisin... cocuklugum bunu nasil yenerim bilmiyorum

• 5gün

Hayir oyle gormuyorum aksine tsk ederim yardim ettiginiz icin sagolun

• 5gün

Rica ederim de,
      Denzel Washington'in bu meseleye dair muhteşem bir filmi vardı. Belki de 15 sene önce izledim. Ama ne adını hatırlıyorum ne de diğer oyuncuları... O filmi bulup, "izle" diyeyim istedim ama bire türlü bulamadım 😢

• Ne yaparsan yap bazan insanın tam kalbine saplanır o mutsuzlık ve umutsuzluk

1|0
    0|0
  • bir şeyler başarmaya çalış mesela gitar çalmaya çalış ondan sonrası gelir

0|0
    0|0
  • Dertlesecek birine ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • Ne zamandır böylesin

0|0
    0|0
    • 5gün

Nerdeyse hep böyledi m tabi zaman zaman iyi dönemlerim oldu ama icimde bir yerde o mutsuzluk hep varsi

• 5gün

Geleceğe dair bir umudun varmı? Kendini değersiz hissediyomusun? Karanlıkta veya boşlukta gibimisin? Bu sorularının cevabı evetse ve 1 2 gün değil en az 2 hafta bu durumdan çıkamıyorsan, depresyondasın.

• okul var mı yarın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ibadet et

0|0
    0|0
Yükleniyor...