Kilo vermeye yardımcı ek besinlerden hangisini tercih edersiniz?

Merhaba,
Kış geldi. Metabolizmamız yavaşladı. Yavaşlayan metabolizmamız için size bazı önerilerim var. Bu öneriler normal beslenmenize ek olarak kullanabileceğiniz takviyeler. Hepsinin metabolizmayı hızlandırıcı ve iştahı kapatıcı özellikleri var. Siz bu önerdiklerimden hangisini tercih edersiniz ya da kullandığınız var ise deneyimlerinizi yorumlara bekliyoruz.
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|0
1611

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Çay sevdiğim için yeşil çay ekstresi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Bunların hepsini çöpe at akıllım. Sabahları aç karnına ya haşlanmış lahana suyu iç ya da bir adet yeşil elma tüket. Kabuklu şekilde. Sonra bana dua eder bendeki de ne kafaymış yahu iyiki hayata dair abimi dinlemişim dersin.

3|0
    0|0
  • İlk ikisini doktor kontrolünde kullanmak lazım vücut da eksik değilse fazlası zarar.
    Son ikisini​ bilmiyorum ama onlar takviye olarak kullanılabilir.

0|0
    0|0
  • Bu profesyonel destek gerektiren bir durum, diyetisyenin bilgisi ve kontrolü ile yapılmalı.

0|1
    0|0
  • Magnezyum eksikliği yoksa dışarıdan ekstra magnezyum sağlık sorunlarına neden olacaktır.

1|0
    0|0
  • Bir işe yaramıyorlar demek istemiyorum ama bunları içip bir mucize bekliyorsanız yanılıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • L-carnitine

0|0
    0|0
  • Magnezyum takviyesi almak gerek gadası

1|0
    0|0
    • 7gün

Magnezyum eksiğin yoksa, takviye olarak kullanmak sağlığını bozar. Magnezyum birçok gıdanın içinde var zaten, sağlıklı beslenerek doğal yollarla çok rahat magnezyum ihtiyacını alabilirsin.

• 5gün

Gadasi cig sarimsagi ez ye magnezyum deposu. Dogalda antibiyotik. Sonra bu kardesine dua et.😌

• 5gün

Cansın sen

• Magnezyum çok değerli bir vitamin!!

0|0
    0|0
  • Bu urunu kullananlar var tafsiyede ediyorlar

0|0
    0|0
  • Kahve çekirdeği yağı iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Yeşilçay ekstresi çok yararlı gibi görünüyor. Zaten yeşil çay içmeyi de seviyorum, onu alırdım.

0|0
    0|0
  • yeşil kahve çekirdeği tercih ederdim..

0|0
    0|0
  • Bunlari aktarlardan alin. Daha saglikli. Ayrica yemegin pesine cay meyve yemesseniz vitamin mineral ve kansizlik sorunu metabolik hastalik disinda pek yasamazsiniz. Kansizliginiz varsa yemekle beraber yogurtta yemeyin. Once doktora gidin herseyin fazladida zarar.

0|0
    0|0
  • A ve B şıkkını vücudunuzdaki mineral vitamin dengesini ve karaciğer fonksiyonlarınızin sağlık durumunu bilmeden kullanmamak gerekiyor. Son iki şık da kafein ve uyarıcı farklı maddeler içerdiği için tansiyon yapabilir. Belki son şık daha eser miktarda uyarıcı madde içeriyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Funda, mate, biberiye, kekik ve yeşil çaydan oluşan bir çayım var.
    Bazen yatmadan önce bir bardak sütün içine toz tarçın ekliyorum.

0|1
    0|0
  • Anket şıkları Breaking Bad'i anımsattı bana :(
    Yeşilçay tercih ediyorum.

1|0
    0|0
  • Bu ürünlerin isimlerini duydum ama hiç kullanmadım. Kararsızım

0|0
    0|0
  • Reklam için insanların sağlığıyla oynamaya hakkınız yok, bu paylaşımı çok kınıyorum.

0|0
    0|0
  • Yeşil Kahve Çekirdeği Yağı kullanan arkadaşım vardı aşırı hızlı yağ yakıyor cidden güzel bir ürün o.

0|0
    0|0
  • magnezyum eksikliği varsa, magnezyum.

0|0
    0|0
  • Yeşil Kahve Çekirdeği Yağı

0|0
    0|0
  • Yesilcay extresi

0|0
    0|0
  • Ekmek tercih ediyorum.