Kan kusuyorum? acil?

4 ay önce kötü bir olay yaşadım, aşırı stres altında kaldım fazla üzüntüm oldu. bu olay 1 ay hayatımı etkiledi. hayat boyu unutmayacağım 1 ay geçirdim, 25 gün kadar bir sürede 11 kilo verdim devamlı kusmalarım vardı. doktor asla üzüntü stres yapmamam gerektigini ülser başlangıcı olduğunu söyledi. sonrasında zaten şükür düzeldim şimdi iyiyim 3 aydır hiç sorunum yok gerek psikolojik gerek sağlık olarak. yemem de düzeldi verdigim kiloları aldım. bugün üzüntü stres olmamasına hatta tam aksine iyi olmama rağmen aniden mide ağrım başladı ve 6 7 dakika önce de kan kustum ne yapmam lazım? erkek arkadaşım hastaneye götüreyim kanaman olabilir diyor, ben yurtta kalıyorum bu saatte hastaneye gidemem çıktığım an anneme haber gider problemimi bildiği için üzüldüm sanar telaşlanır kalbi dayanmaz ne yapıcam ben?
Güncellemeler:
gece hastaneye götürdüler dayanamadım ağızdan gelen kan devam etti. mideye hortum salındı bazılarınızın dediği doğru mide kanaması geçiriyormuşum. tek tek yazamıyorum geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim :)

0|0
010

En İyi Erkek Görüşleri

• Hasteneye gidilmesi gereken bir vaziyet
    Fakat korkarak bunu ikiye katlamaman gerekiyor eğer kendini iyi hissediyorsan sabahı bekleyip hastaneye görün fakat iyi değilsen şu an burada bu soruyu yazarak hastaneye gitmemekle buyuk bir hata yapmis olursun kardeşim Allah şifa versin

0|0
    0|0
    • biraz daha dişimi sıkıcam, şu saatte çıktığım an anneme haber gidecek ve mecaz anlamda demiyorum kalbi dayanmaz , biraz daha bekleyip 6 gibi gidicem

• erkek arkadaşım geliyor yurtla konuşacak ben inemiyorum aşağı telefon elimde klozetin başında kaldım

• Kardeşim Rahat ol çok mühim bir şey değildir insaAllah. Allah şifa versin bırakma kendini pozitif düşün ve güçlü ol ve en yakın hastaneye geçin Allah şifa versin kardeşim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Allah korusun peki ya ciddi bişey olursa ozaman daha çok üzülmez mi annen bence biranönce gitmelisin

0|0
    0|0
  • Ölsen daha mi iyi, ailenden habersiz is yapma
    Git dr ye

0|0
    0|0
  • ul an mal mısın nesin sen defolup gitsene hastane ya iç kanaman varsa?

0|0
    0|0
  • Sen gene de hastaneye git

0|0
    0|0
  • Ölüm kokuyor

0|0
    0|0
  • Acile git

0|0
    0|0
  • Bıktım kilolardan