Gözlerim hep doluyor neden?

Bundan 2 yıl önce biriyle ayrıldım o zamandan beri hayatım resmen kabusa döndü hep hüzünlü hiç gülmedim maddi manevi çöktüm her şeyimden oldum eroin bağımlısı bile oldum ben ne yapacağım bu kız benim hayatıma tecavüz etti resmen ölmek daha mı iyi

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Olmek cozum degil tabiki unutmak zor umursamamak zor ama yapcak bisi yok

0|0
    0|0
    • 7gün

En güzel çözüm ölmek

• 7gün

Yapma lan gunah gercekten degmez onun icin kendine gel onune bak hepimizin gecmisinde kotu hissiyatlar var cok kotu hayatlar var bunlari dusun sukret

En İyi Erkek Görüşü

• Tek sevgili yaptım hayatım boyunca 'siktir' oldu gitti bir daha da gerek duymadım 5 sene daha. Neden üzülüyorsun olm? Değer miymiş değmez miymiş öğrenmedin mi hala?

0|0
    0|0
    • 7gün

İş işten geçtikten sonra anladım bu genç yaşımda hayatım resmen Yok oldu Allah hakkımı bırakmasın

• 7gün

Artık fayda kalmadı bakacağım olmadı örülü odaya kapattıracağım kendimi

• 7gün

şu an yaşadığın hayattan mutlu değilsen değiştir. Gökyüzüne baktığında yıldızlar duruyorsa güneş hala doğuyorsa umut var demektir. Ruhsal olarak destek arıyorsun ama zamanı var demek ki sen kendini değiştirmeye başla.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• olay psikolojik belli ki, bunu her türlü atlatabilirdin kimse vazgeçilmez değildir.. bence hayatına tecavüzü o kız değil sen yapmışsın güçlü kalıp toparlanmak yerine yenilgiyi kabul etmişsin

0|0
    0|0
    • 7gün

Her türlü yardımı aldım olmuyr hepsi kulak delip geçiyor sadece ömrümü ya torbacı yollarında geçirecem ya da tek bir kurşun

• 7gün

Aile Yok baba vefat etti annem terk etti p iç gibi ortada kaldım babamdan kalan evleri her şeyi sattım bir dikili ağacım bile Yok bu dünyada bir ana oğlunu terk eder mi etti arkasına bakmadan defolup gitti o kadın ben bu hallere düşmeyeyim de kim düşsün küçük kardeşimi aldılar benden o kız mışıl mışıl uyusun umurumda olmaz ama ben hallerdeysemde onun yüzünden hiç bir şey yapmam demem kıza zaten bu saatten sonra bana ne yapsın kimsesiz birine kim ne yapar

• 7gün

zor bir hayat yaşamışsın belli hayatında çok şey eksik sevgi ve ilgi gibi, sanırım hayatına giren kıza da çok bağlandın ve bir şekilde ayrıldın, birine bağlandığında kopmak gerçekten zor oluyor tahmin edebiliyorum koca bir boşluğa düşüyosun resmen, ama bunlar geçici hiç bir duygu kalıcı değil sevgi gibi mutluluk gibi hüzün gibi hepsi geçici... eğer geçmiyorsa psikolojik yardım alman gerek, oda olmuyorsa iş sadece sana kalıyor istiyosan güçlüysen ve çabalarsan ve umudun varsa yaparsın zayıf ve umutsuzsan çoktan ölmüşsün zaten demektir.. hangisisin sen seç..

• Erkekler ağlar demekki

0|1
    0|0
  • Bu da gelir bu da geçer ağlama.

0|0
    0|0
    • 7gün

Ağlatmak lazım

• 7gün

Çamura battım artık unutsam ne fayda ki Allah bırakmasın hakkımı

• 7gün

Düzelir sıkma canını