Arkadaslar hemsire llan var mi acil kafayi yiyeem tup bebekten anlayan?

kanser hastasiyim kemoterapi den once yumurta dondurma işlemi yapicam p. tesi gunu alincak yumurtalar ampullu bir igne verdiler saat 00.30da mutlaka yapman gerekiyo saatinde diye kalktigimda 7 dakika gecmisti aceleyle yapmaya calistim bir ampulu zorla kirdim ikinci ampul başa dogru kirildi icine cam kacmismidir iğne ile cekerken icine girmismidir yaptigimda 00.46 geciyodu ignrnin ismi (choriomon 5000) 16 dakikadan bisey olurmu

0|0
62

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• dediğin şeyin olması yani camın kaçması nerdeyse imkansız bana da bozulk ampul gelince içe dogru kırılıyor daha öyle birşeyle karşılaşmadım

1|0
    0|0
    • 6gün

insallah sorun cikmaz ya bir sekilde yaptimda bide cam kacmissa kanserin ustune onunla ugrasmak baya canimi sıkacak

• 6gün

ilgilendigin icin cok teşekkür ederim

• 5gün

ne demek önemli değil :D çok geçmiş olsun

• İstanbuldabisen ben bir yer onerm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir sakin ol içine cam falan kaçmamıştır şırınga çekmez yani çekse de geri vücuduna alırken sıkıntı olurdu zaten

1|0
    0|0
    • 6gün

insallah girmemistir kafayi yemek uzereydim su saat sorun olurmu acaba

• 6gün

cok tesekkur ederim

• 6gün

Rica ederim

• Saçmalama, cam girmez. Keske telaş etmeseydin, hic gerek yok buna. O iğne bir tür hormon, yumurtaların olgunlaşmasını sağlıyor.20 dk geç operasyon yapılırdı en kötü. Sakin sakin yapsaydın daha iyi olurdu, çünkü stres hormonu salgiladin.

0|0
    0|0
  • O kadar zaman geçmesi önemsiz sayılabilecek bir süre zarfı. Ampul de kaçmaz ayrıca iğne içinden. Sıkıntı yapma.

0|1
    0|0
  • fazla bir zaman degil kusum ama bir daha alarm kur ben alarm kuruyodum hep ilk mi daha ben baya deneyimliyim soruların varsa yaz

0|0
    0|0
  • Sakin ol hiç bir şey olmaz cam kaçamaz bu imkansız zaten doktoruna da anlatırsın neler olup bittiğini ve eminim hiç bir sorun olmaz Sadece sakin ol yeter hiç olmazsa yarın doktorunu arar sorarsın

1|0
    0|0
    • 6gün

cok tesekkur ederim

• 6gün

Rica ederim ama sen sakin ol yeterki

• artık olan olmuş

1|0
    0|0
Yükleniyor...