Dünya'nın en fazla antibiyotik kullanan ülkesiyiz. Siz de her sağlık probleminde antibiyotikçi olanlardan mısınız?

Dünya'nın en fazla antibiyotik kullanan ülkesiyiz. Siz de her sağlık probleminde antibiyotikçi olanlardan mısınız?

0|0
179

En İyi Kız Görüşleri

• Hayır. Ben bal, bitki, spor taraftarıyım.
    Ne zaman depression başlıyorsa bir tepeyi seçiyorsanız yavaş yavaş koşa koşa tırmanıyorsunuz. Kafanızda hiç birşey kalmaz ya da tarlaya çıkıp narları toplayın güneş altında yattığı yeri çok beğeneceksiniz.

0|0
    0|0
  • Asla. 1 haftadır Sürünüyorum ama içmiyorum 😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç kullanmadım. Onun yerine doğal antibiyotik kulkanırım sarımsak ve şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Belli başlı ilaçlar vardır kullandığım ki bunlar da sabit , gerekli durumlarda kullanmam gereken ilaçlar.
    Lâkin içlerinde antibiyotik yok , doktor tarafından kullanmam belirtilmedikçe taraftarı değilim kendilerinin.

0|0
    0|0
  • Evet çok severim antibiyotiği. Canım antibiyotik. Bir de hükümet antibiyotikler ithal diye kısıtlama yoluna reçetesiz vermeme yoluna gitmeseydi iyiydi

0|0
    0|0
  • İlaç kullanmıyorum, bence doktor tavsiyesi olmadan verilmemeli antibiyotikler.

0|0
    0|0
  • Dikkat ediyorum

1|3
    0|0
  • İlaç kullanmayı sevmem, son çare olarak görüyorum.

0|0
    1|0
  • Evet cılız bünyem ve ünlü antibiyotiklerim.

0|0
    0|0
  • Modern tıp insanlarımızın sağlığını mafetti

0|0
    0|0
  • Olayların tümü kotu

0|0
    0|0
  • Yok ölümğ beklerim valla içmem acı

0|0
    0|0
  • Eskiden ama şimdi nerdee

0|0
    0|0
  • Grip olduğum zamanlarda zorunlu olarak kullanırım

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Malesef kulaginda enfeksiyon var napca mecbur iccen

0|0
    0|0
  • Doğru düzgün ilaç kullanmam zaten sağlık problemim olduğunda ilk kendime daha dikkat ederim olmazsa antibiyotik olmayan o sağlık problemimin ileriye gitmesini engelleyip atlatmamı sağlayan destekleyici ilacımı kullanırım olmazsa doktora giderim

0|0
    0|0
  • Üsteleye üsteleye istiyor bizim millet. Ölüceksiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çünkü bu ülkenin tıp eğitiminden geçenler, hastalığı tedavi edecek bir donanımla mezun olmuyor. İlaç firmalarının pazarlama müdürü gibi çalışıyorlar. "Gelene ilaç yaz gönder" olunca mantık, ilaç tüketimi patlıyor...

0|0
    0|0
  • Öncelikle mevsim degisiklikleirnde multivitamin ve doğal ürünler ile önlemeye çalışıyorum. Gribe yakaladıktan sonra da kocakari karışımlarından yaparım. Çok uzarsa o zaman son çare antibiyotik.

0|0
    0|0
  • Komşu ya da arkadaş tavsiyesine uyan tek milletiz.

0|0
    0|0
  • grip de bile kullanmıyorum doğal antibiyotikler hariç tabi :D

0|0
    0|0
  • Antibiyotik kullanmam.

0|0
    0|0
  • içilmemeli..

0|0
    0|0
  • Gerekmedikçe almam karaciğere zarar veriyormuş.

0|0
    0|0
  • Evham insanız ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...