Mevsim geçişlerini sağlıklı geçirebilmek için hangi takviye ilacını almalıyım?

Hepinizin bildiği gibi mevsimler artık iç içe geçmiş durumda. Bu da doğal olarak hastalıklara yol açıyor. Ee, çalışan ve okuyan insanlar olarak yoğun tempoda hasta olmamız bize olduğu gibi olumsuz dönüyor. Ben de elimde 3 alternatif belirledim ve sizlerden de fikir almak istedim. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
Vitamin takviyesi
Vitamin takviyesi
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
2528

En İyi Kız Görüşleri

• Bu ilaçların hiçbirini kullanmadım kesin bir şey diyemem. Ama yediklerinize dikkat etmelisiniz. Havalar soğudukça direncimiz düşüyor. Taze mevsimi olan sebzeleri, meyveleri tüketmelisin. Sıcak bir çorbada iyi gelir. Ben yediklerime dikkat ettiğim için çok şükür hasta olmuyorum. Bir de çok fazla C vitamini olan besinler tüketiyorum.😊

0|2
    0|0
    • Her gün çorba içmeye çalışıyorum. Sabahları uyandığımda ve gece yatarken de meyveler ile besleniyorum.. Umarım yeterlidir örtmeniim. :D

• Olmazsınız inşallah hiçbir zaman. Rica ederim :))

• Bilmukabele...

• Eskiden bunlarmı vardı ve eskiden insanlar daha sağlıklıydı. Bol sebze meyve bitki ve baharatlar. Bulunabiliyorsa yabani otlar başka birşeye luzum yok

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Aslına bakarsak sağlıklı beslendikten sonra bu ürünlere ihtiyaç duymuyorsun ama stresli bir iş hayatı/okul vs. Gibi koşuşturma gerektirecek şeyler olunca beslenmeyi arka planlara atabiliyorsun.
    Ben kendime Pharmaton aldım ama henüz kullanmadım kardeşim. Önerecek aşamada değilim ama çok öneren var. :)

0|1
    0|0
  • krılom değilde köpek balığı karaciğer yağı daha iyi eskiden çok takviye alırdım spor yaptığım zamanlarda arı sütü gibi bişe görmedim duymadım resmen mucize diyebilirim okadar faydası varkı içinde çözülemeyen bazı maddeler var hala xxx dedikleri ve asıl yararlı olan o x maddeleri onu kulladığımda antremanda hoca enerji verici bişelermi kullanıyorsun demişti anlatmıştım oda başlamıştı ve hasta olmuyordum alıcak olursanda kesinlikle yerli üretim almalısın fıyatının yuksek olmasına takılma senin tüketiceğin sabahları yarım çay kaşığından daha az 100gr bana uzun bir süre gidiyordu

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 23

• Bence atom çayı da düşünmelisin

0|1
    0|0
  • bir sağlıkçı olarak sağlık ocağına gitmeni tavsiye ederim bağışıklık aşılarını da kontrol ettir

0|1
    0|0
  • Böyle şeylere gerek yok bence mevsimine uygun giyinirsen ve sebze meyve tüketirsin kendine dikkat edersen korunursun

0|1
    0|0
  • Keçiboynuzu pekmezi her sabah bir kaşık aç karnına ye hiçbir şeyin kalmaz :)

0|1
    0|0
  • Hiç kullanmam gerek yok bol meyve kuruyemis sebze et balık varken onları yerim bunlara gerek yok

1|1
    0|0
  • Hiçbirini duymadım. Ambalajları da cazip gelmedi. En iyisi yine Pharmaton.

0|1
    0|0
  • Hicbiri bir ise yaramaz bunlarin😃daha cok bitkisel caylara veya dogal besinleri tercih ederim

0|1
    0|0
  • Tarhana çorbası demek istiyorum =(

2|1
    0|0
  • Omega3 beynin en temel yapı taşı

0|1
    0|0
  • İlaç alma , sağlıklı beslen yeter.

0|2
    0|0
  • Vit time al

0|1
    0|0
  • şu an hasta olduğum için verecek cevabim yok 🙄

0|1
    0|0
  • Sogan sarimsak ye😀

0|2
    0|0
  • rakı

0|2
    1|0
  • Hiç biri

0|1
    0|0
  • Redoxon daha iyi💫

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • İlaca ne gerek var meyve ye

1|1
    0|0
  • Redoxon kullanılabilir

0|1
    0|0
  • Hastayımmm😣😣😣

0|1
    0|0
  • Bu ilaçları hiç denemedim yinede doktor önermeli

0|2
    0|0
  • Balık yiyin bence ve bolca ç vitamini doğal yollardan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Sağlıklı beslenirseniz bu tür takviyelere ihtiyacınız olmaz.

0|1
    0|0
  • Bu ilaçlar nedir böyle merdiven altı mı? İlk defa görüp/duyuyorum. İlaca hiç gerek yok bir kase yoğurda birkaç diş sarımsak ile vucüt da mucizeler yaratılabilir tüm kış boyu. Tabi kokuya karşı da iş yerinde/okulda/dışarıda önlem almak kaydı ile :)

0|1
    0|0
  • Bence hiçbiri ;doğal yöntemler en iyisi Ben ıhlamur adaçayı tarçın karanfil ve zencefili 15 yıldır kullanıyorum ve çok şükür nezle bile olmadım. Ama bünyeden bünyeye değişir.

0|1
    0|0
  • Doğal antibiyotik olan sarmısak ve bol c vitamini (mandalina portakal vs) her zaman iş görür ha bu arada çoğu kişi ihmal eder ama ayakları sıcak tutmak çok önemli

0|1
    0|0
  • Efenim manav ve pazarda satılanları deneyelim önce. Doğal olanları yani. :)

0|1
    0|0
  • Daha çok doğal yolları tercih ediyorum. Bilhassa zencefil ve limon çayları.
    Yine de , bazı vitaminler işe yarar. Pharmaton vs.

0|1
    0|0
  • C vitamini alabilirsin. Ilaç degilde c vitaminleri var günde 1 defa alınıyor suya atıp cozunuyor ondan alabilirsin eczanelerde var.

0|1
    0|0
  • Gerek görmüyorum. Akşama kadar gezmeyin zırt pırt dışarı çıkmayın bişey olmaz net.

0|1
    0|0
  • Ben raki iciyorum her aksam gayet sorunsuz geciyor mevsimler

1|1
    0|0
  • alma :)

0|1
    0|0
  • Redoxon yeter

0|1
    0|0
  • No ilaç

0|2
    0|0
  • Redoxon iyidir

0|1
    0|0
  • Solgar ürünleri iyidir

0|1
    0|0
  • Bol meyve ve sebze hepsine bedel aslında

0|1
    0|0
  • Hicbiri

0|1
    0|0
  • Sarımsak en iyisi

0|1
    0|0
  • Doğal beslen kardeş

0|1
    0|0
  • Grip asisi ol

0|1
    0|0
  • İlaç yok bol meyve var

0|1
    0|0
  • Bol bol meyve ye vitamin al ilac kullanma

0|1
    0|0
  • Takviye iyidir

0|1
    0|0
  • Ot. d

0|1
    0|0
  • Metamphetamine

0|1
    0|0
    • Cevap veriyorum hiçbiri
      Takviye ve ilaçların insan sağlığına hiçbir yararı yok. En önemlisi mevsimlere uymak.

• İyimiymiş

0|1
    0|0
Yükleniyor...