Kilo alma önerileriniz var mı?

Arkadaşlar kilo almakla ilgili problem yaşıyorum önerileriniz var mı? Kullandığınız takviye ilaçlar falan. Önerilerinizi bekliyorum..

0|1
2414

En İyi Kız Görüşleri

• Ben yiyip oturuyorum 43 kiloda 50 kilo oldum sık sık ye ve tatlı kalorisi yüksek gıdalar tüket ballı süt fındık fıstık sonra börek çörek vs anladın sen onları tüket kilo alırsın

0|1
    0|0
    • Öğün aralarında çerezler falan tüketiyorum da günlük tükettiğim kalori fazla olduğu için karşılayamıyorum

• Metabolizman hızlı sanırım bir doktora gidersen ilaç takviyesi alsan daha iyi olur

• Evet teşekkürler

• Doktora görünsen iyi olur bazi insanlarda bagirsak sisteminde sorun olabiliyor yani yedikleri vücuda alinmiyor. Öyle bir durum varsa sende ne yersen ye etki etmez. Doktora danismak gerekir ilaclari oluyor bunlarin. Bagirsak sorunu yoksa bir de tiroid hormonlarini test ettir bezler fazla aktifse kilo alinamaz ve daha baska belirtileri de olur

0|1
    0|0
    • Ayrica kilo almak icin karbonhidratlara yönelme bu kesin cözüm olmaz bagirsaklarini bos yere yormus olursun sadece. Haricinde nasil alabilcegine dair tavsiye veremiyecegim umarim düzelir zamanla :)

• Bahsettiğin testlerin hiç birini yapmadım mutlaka yaptırcam, iyi tavsiyelerdi teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşleri

• Sağlıklı bir şekilde kilo almanız için.
    Normal öğünlerinizin yanında günlük olarak
    Çikolatalı puding: Bu sayede vücuttaki kan istediği protein ve mineralleri alır. Kilo kaybı yaşayanların günde 3 kez 1 hafta boyunca puding yemesi gerekiyor.
    B. Peynir: 200 kalori bulunuyor.
    Yumurta: Günde 2 yumurta kadınların günlük protein ihtiyacının 4 te 1ini, erkeğin ise 5 te birini karşılar.
    A, D, E ve B vitaminleri içeren yumurtadaki selenyum maddesi, bebeklerde sindirim sorunlarını çözer, yetişkinleri de kansere karşı korur.
    Dondurma :Günde 2 top vanilyalı dondurma yemek, insan vücudunun günlük protein ihtiyacının yüzde 20sini karşılar.
    Salam B vitamini, demir, sodyum ve potasyum deposudur.
    Ekmek yerine mümkünse börek yiyiniz.
    Susam, yoğun yağ içerir. Fazla tüketimi kilo aldırır.
    Muz
    Fıstık ezmesi,
    Patates,
    Fasulye,
    Tereyağı ve zeytinyağı,
    Üzüm ve İncir.
    Egzersiz
    Kilo alma sürecinde yağ alımının engellenmesi ve kas hacminin artırılarak kilo alınması için düzenli
    olarak egzersiz yapılmalıdır. Düzenli egzersiz ve spor metabolizmayı hızlandırır.
    Özellikle kardiyo egzersizleri ve aerobik egzersizleri yapılabilir.
    Ayrıca bisiklet egzersizleri, tempolu yürüyüş, yüzme ve dans gibi egzersizler de yapılabilir.

Metabolizmanızı yavaşlatmak için sürekli olmaksızın hafta içi tüketiniz
    Hazır gıdalar, cips, gofret, çikolata ve bazı kuruyemişler kalori açısından oldukça zengin besinlerdir. Bir avuç badem yemişim, 1 tane gofret yemişim bunda ne var diye düşünmeyin. Uzun vadede bu tür atıştırmalıkların aşırı kiloya yol açtığını da unutmayalım
    Süt İçiniz.
    Büyük bir bardak çikolatalı süt sana yüksek kalori getirecektir.
    Yalnızca süt değil, milkshakeler de, özellikle meyveli olanları yüksek kalori içerirler.
    Gün boyu canın çektikçe bunlardan tüketerek hızla kilo alabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • iştahın da yemede bir sorun yoksa karbonhidra ağırlıklı beslen. Kendine ara öğünler koy örneğin işte, okulda yanında mutkaka karışık kuruyemiş olsun küçük ama kalorisi yüksek şeyler. Rahatsız etmiyorsa da akşam yemeğini yatmadan az önce ye.

Alternatif: Günde extra iki öğüne ekleyip cicibebe süt karışımı yiyebilirsin 500 grami ikiye böl bir günde. makul miktarda sütle müthiş bir tadi var. Bir kilosu marketlere 12 13 TL vitamin oranında yüksek.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Yatmadan önce cicibebe ve sütü karıştırıp ye bende zayıftım kilo alamıyordum denedim 1.5 ayda 4 kilo aldım ama her akşam ye aksatma

0|1
    0|0
  • Geceleri yemek yemek en önemli etkenlerden biri olabilir

0|1
    0|0
  • Kilo almak için spora gidenler var. Bence spora yazıl.

0|1
    0|0
  • Doktora görünmen daha mantıklı sanki? Vücut su yağ oranına göre doktor ihtican olanı sana verir zaten

0|1
    0|0
  • Bazen insanlar ne yerse yesin kilo alamamalarının sağlık yönünden olabilir belki bağırsak paraziti vardır eğer ki varsa ne yersen ye kilo alamazsın bir (dahiliye) doktoruna git bir test yaptır ilaç ile çözülebilir bir problem daha sonra bir diyetisyene git sonuçta boşuna okumuyorlar onlar bizden daha bilgili senin problemine uygun bir çözüm bulur. Ayrica kulaktan duyma takviye ilaç ve iğneleri uygulama kaş yaparken göz çıkartırsınız.

0|0
    0|0
  • gece yemek yemek kilo yapıyor şekerli karbonhidratlı şeyler hamur işi vs

0|1
    0|0
    • Deniyorum ama alamıyorum günlük tükettiğim kalori fazla galiba

• bunun için bir doktora danışabilirsin bilmediğin bir problem olabilir

• Gittim de sağlığım açısından hiçbir problem yok zaten başlarından savuruyorlar ilgilenmiyorlar bile

• Bilen varsa banada söylesin 7.24 makarna yiyiyorum nickimden anlıyıcağınız gibi ama kilo alamıyorum kadınlarda kolay çözüm yolu doğum kontrol hapı kullanmak veya doğum kontrol iğnesi kilo aldırıyor vücut yapıyor ama erkekleri bilemem

0|0
    0|0
  • Ekmek arası ekmek ye

1|2
    0|0
  • Vay be alalemin problemlerini bak 😭ben obez olmamak için ugraş veriyorum

0|0
    0|0
  • Biz kilo veriyoruz o yuzden nasıl alınır bilmiyoz

0|1
    0|0
  • Ye iç yat 😍

0|1
    0|0
  • bal, muz, cicibebe , süt bunlari tuketmen lazim

0|1
    0|0
  • Benim arkadaşım hurma yiyordu kilo almıştı baya

0|1
    0|0
  • Tatli ye bol bol

0|1
    0|0
  • Sporla yemek yemek.

0|1
    0|0
  • Şeker ve hamur işi ye sık sık sonra kuru yemiş

0|1
    0|0
  • Balık yağı

0|1
    0|0
  • Bana sadece ekmek kilo aldiriyo 😂

0|0
    0|0
  • Ekmek türleri tüket

0|1
    0|0
  • Yokk

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 12

• Öncelikle Ne işi yapıyorsun ve kaç saat çalışıyorsun

0|1
    0|0
    • Hemşirim bazen 8 bazen 24

• Valla kardeşim dediklerimi yaparsan ancak alabilirsin
      Spraktin şurup
      Günde 5 kere bebe büsküvisi ile süt karışımı
      Uyumadan önce de mutlaka gece yemeği yemelisin bünyen alışıp miden büyük ve kilo alman için iştahın açılır

• Güzel tavsiyeler teşekkürler

• Kilo alma önerisi lazım knk bosver kilo vermeyi. Evlenince alırsın

0|1
    0|0
  • Günde beş öğün yemek ye. Kilo alacam diye şekerli ve yağlı yiyeceklere de yönelme. Bol lifli, karbonhidratlı, protein oranı yüksek şeyler ye. Ye diyorum ama sadece de yeme. Bunun yanında spor da yap. Kilo almazsan gel yanıma

0|0
    0|0
    • Spor yapcak zamanım yok ama evde setler halinde ufak egzersizler yaparsam yemeklerle beraber faydasını görür müyüm

• Spor yapacak zamanım yok demek sadece bahanedir. Spor her yerde yapılabilir.

• Çalışıyorum ondan eve gelincede pert

• Spor yapmiyorsan başla ve progainer al 3 ay kullan 10 kilon garanti..
    Ama spor yapman lazim.

0|0
    0|0
    • Spor yapmak için yeterli zamanım yok yapmadan kullanırsam zararı var mı

• Iki dambıl al 30 dk antreman yapsan kafi. Spor yapınca kas olarak aliyorsun daha etkili oluyor.

• Akşam yatmadan yulaf bal süt. Ama yulafı dolapta ve sütün içinde 2 3 saat beklet.

0|0
    0|0
    • Yulaf zayıflamak için kullanılmıyo muydu

• Umarım faydasını görürüm teşekkürler

• 👍🏻🤲

• Gece yemek ye alırsın bırak ilacı milacı

0|1
    0|0
  • Diyet bilgisi gerek sana sadece

0|1
    0|0
  • Tek çare spor salonuna yazılmak

0|1
    0|0
  • Spor yapmalısın iştahında açılır

0|1
    0|0
  • 1 hafta takıl bana ;)

0|0
    0|0
  • Full ekmek göm

0|0
    0|0
    • Sağlıklı olmuyor öyle de sürekli hamur hamtallaştırır siyolar

• Baskan hamur işi ile kilo alabilirsin sağlıksız oluyor elbette diğer türlü beslendimi kilo alman mümkün değil boy kilo oranı ney

• Et ye bol bol

0|0
    0|0
    • Dolar başını aldı gidiyo et alcak para mı kalıyor 😂

• İyi tavsiyeler ben bir bakiyim

• teşekkurler afiyet bal seker olsun aslanıma :D

Yükleniyor...