Kapat

Kaşar Peyniri Analizi Ve Lezzet Noktası Ve Birkaç Bilgi İle Size De Birşeyler Soruyorum ( Resimli ) ?

1-) İçim Bildiğimiz Kaşar Peyniri
1-) İçim Bildiğimiz Kaşar Peyniri
1-) Bu Normal Bı Sıkıntısı Olmayan Ve Bulunmayan Bütçe Dostu bir Kaşar Peyniri Ama Lezzetli Olmasını İstiyorsan Fazla Fazla Koy Erimesi Normal Ve Rengi Normal E Göre Açık Renklidir
2-) Karlıdağ Kaşar Oeyniri
2-) Karlıdağ Kaşar Oeyniri
2-) Benim Dikkatimi Çeken Çok Fazla Paket Rengi Olması Ve Kafa Karistirmasi Ama Benim Görüşüm Bunu Almamaniz Çünkü Genelde Ekşi Oluyor Bozuk Olmuyor Ama Genel Olarak Ekşi Oluyor
3-) Sütaş Burger (Cheddar) Peyniri
3-) Sütaş Burger (Cheddar) Peyniri
3-) Kendisi Acı Çikolata Gibidir Az Kişi Sever Ama Sevenler Çok Lezzetli Sevmeyenler Çok Kötü Der Bana Sorarsanız Sadece Hamburgerde Güzel Sade Kendisini Yerken Kusuyordum Çok Kotuydu Ve Bu Pek Güzel Olmaz Tostta
4-) Pınar Tost Kaşarı
4-) Pınar Tost Kaşarı
4-) Bana Kalırsa En Güzeli Bu Tad Olarak Çünkü Biraz Cheddar Peyniri Biraz Kaşar Peyniri Ve Bol Yağlı Bir Peynir Kendisi Çok Hızlı Erir Ve Pişer Pismez Yenmesi Gereken Bisey Çünkü Kalınca Sertleşiyor.

Gelelim Sonuçlara Tercihe Göre Benim Fikrim :
Pınar Tost Kaşarı - İçim Kaşar Peyniri - Sutas Cheddar Peyniri - Karlıdağ Kaşar Peyniri Olucak.

NOT : Bunlar Tamamen Bilgi Değildir Çoğu Görüştür

Gelelim Sizlere Soru Siz Hangisini Tercih Edersiniz?

Neden Onu Tercih Edersiniz?

Gerçek Kasar Nasıl Olmalı?

Bozuk Kaşar Nasıl Olur?

En Sağlıklı Kaşar Hangisidir?

Kaşar dan Hiç Zehirlendi iz Mi Nasıl Oldu?

Reflü Ve Gastrit Hastalari Hangi Kasari Yemeli?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Mide şikayetleri olanlara kaşar iyi gelmez. Yağlı olduğu için mide asitini arttıracaktır.

0|1
    0|0
    • 2gün

Görüşte Bulunduğunuz İçin Sağolun Bilgi İçin Teşekkürler

Yükleniyor...