Kapat

Yüzümde en belirgin yer göz altı morluğum kapatamıyorum çözümünü bilen var mı?

makyajla kapatmayı deniyorum grilesiyor çizgilere doluyor pudra kullansam dahi bıktım doktora gittim çare olurmu hep vardı çünkü

1|0
92

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kan eksikliği var galiba sende ya da meyve tüketmiyorsun ya da gece erken yatmıyorsun

0|0
    0|0
  • Görmek lazım 😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• genetikse çözüm yok makyaj dışında benim de aynı problemim var göz altarına kapatmadan önce turuncu renk correctorlar var ondan kullan çok dağıtma ama sonra üzerine concealerini sür sonra da pudrayla sabitle turuncu renk correctoru özellikle iç kısımlara morlukların yoğun olduğu kısma uygula

0|0
    0|0
  • Genel bir iyilesme icin doktora gitmelisin. Fakat makyajla kapatmak istiyorsan ilk oncelikle hafif turuncumsu olan bir rujunu, farini, alligini elinde ne varsa goz altina surmelisin. Onun uzerine guzel kapaticiligi olan bir kapatici surmelisin. Ekstradan pudra kullanmak istiyorsan piyasada ozellikle grilesme yapmayan pudralar var onlara bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Orflima nın optımals even out göz kremi war tawsıye ederim kullan cok da pahalı degıl 25 ile 30 arası bısey

0|0
    0|0
    • 2gün

kremler ise yarayacagina pek inanmıyorum çünkü cokuk benim doldurmaz ki

• 2gün

Randevu alma hattını ara oraya anlat senı yonlendırıyolar sımdı yanlıs yonlendırmeyelım

• 2gün

peki teşekkürler

• Cc ya da bb krem denedin mi?

0|0
    0|0
  • Benimde göz altı damarı var asla kapanmıyor

0|0
    0|0
  • California🌴

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadasımın da oyleydi kahve falan sürüyordu cok hafiflemişti bir araştır istersen doğal yontemleri canım

0|0
    0|0
  • Kapanmaz ki

0|0
    0|0
  • Demir vitamini kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...