Çakralarınız ne durumda?

Benimkiler pırıl çıktı :)

Evrendeki her şeyin özünün enerji olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Bizler de evrenin parçasıyız ve birer enerji formuyuz. Çakralar, bedenlerimiz içindeki yaşam enerjisi merkezlerini temsil ederler. (kundalini, chi, prana) Erken çocukluk döneminde yaşadığımız acı, duygusal travma veya mantık hataları sonucu ilgili çakra bloke olur ve yaşam enerjisi üzerimizde olması gerektiği gibi doğal akışını sağlayamaz. Bu yedi çakradan herhangi biri bloke olduğunda ise, bir dizi fiziksel, duygusal ve psikolojik sorun döngü halinde rahatsızlık verir. Tekrarlayan acı verici ve negatif duygular hayatımıza çekilirler ve tüm yaşamımızı etkilerler. Ta ki çakra blokajlarından kurtulacağımız bir çalışma yapana kadar. Çakralar (chakra), vücudun her bölgesinde bulunduğunu söyledik ve çakra tıkanıklıklarının ilgili bölgede bazı sorunlara yol açtığından bahsettik. Peki hangi çakrada sorun olduğunu nasıl anlarız? İşte bu çakra testi ile, çakra blokajları kolayca tespit edilirler.

0|2
014

En İyi Erkek Görüşleri

• Pardon da onedio tipli siteler ile çakra öğrenilmez eğer birşeyleri öğrenmek istiyorsan uzak doğuya seyahat etmelisin

0|0
    0|0
    • ettim :) yoga eğitmeniyim ben, iyi bir site bu onedio'a benzemiyor arkadaşım.
      hastalıkları olan arkadaşlarıma yaptırdım doğru çıkıyor. baya pro testleri.

• O zaman ilginiz varsa takibe alayım benim de baya var çakralar dmt gibi olaylara merakım

• Abla yaş olmuş 39 . Senin o çakralarına imam pamuğu tıkadı tıkayacak. Sen çakraları kapa tesettüre gir namaz neyin kıl adam ol. Öbürsü dünya da belki sana enerji sinerji sokarlar. Bu dünya fani ölüm ani herşey boş pompalan coş.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• çakra aççana gıt namaz kıl öbür dünyada açarlar çakranı yoksa

0|0
    1|1
  • Kök çakra sakral çakra solar pleskys kalp boğaz 3. Göz taç çakrası hepsi yalan ve asli olmayan şeyler bunlar ile ancak kendini kandırırsın

0|0
    0|0
    • çakraların varlığı bilimsel olrak kanıtlalı bin yıl oluyor :) hepsi bedende bir hormon bezine tekabül ediyor. uzakdoğuda çakra demişler o kadar. mesela boğaz çakrası tiroid bezine, 3. göz pineal beze tekabül eder.

• Sen bilim ne demek biliyor musun böyle bişeyi nasıl bilimsel yontemlerle deneyip kanun ya da teori yapıyorsun makalesi nerde bana da bir atsana sen 1000 yıl önce ki makaleyi okumadıysan bana güncel bir makale atar mısın

• beyefendi tarzınız ne kadar çirkin, size neden cevap vereyim bu tarzla? belki bilim adamıyım ne biliyorsun? çok cahilsiniz ayrıca.

• Maşallah sağlamız yarın da kök hücre bağışı yapacam İnşallah

0|0
    0|0
  • Hızlı bir giriş oldu :)

1|0
    0|0
  • 22 puan verdi testten bana

1|0
    0|0
  • Çakımı yeni bileylettim guzum

1|0
    0|0
  • yaptım harika, bütün rahatsızlıklarımı bildi :)

1|0
    0|0
  • he bende aşk testini yaptım durum umutsuz :)

1|0
    0|0
  • site çok iyiya :)

1|0
    0|0
  • iyi çıktı

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve