BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

KScanların Doktor Civanım Dediği Sosyal Medya Fenomeni Doktorlar!

Herkese merhaba!

KScanların Doktor Civanım Dediği Sosyal Medya Fenomeni Doktorlar!

Mutlaka sosyal medyada takip etmeseniz de size “tanıyor olabileceğin kişiler” diye sunulan ya da dikkat çekici bir resmini aramadığınız halde gözünüze çarptığı sosyal medya fenomeni olan doktorları görmüşsünüzdür. Hazır Tıp Bayramı geliyorken işini sosyal medya ile eğlenceli hale getirmiş olan sosyal medya fenomenlerinden bahsedeceğim.

Fotoğraf iç gıcıklayıcı ve göreceklerinizin teminatı sevgili KScanlar!

KScanların Doktor Civanım Dediği Sosyal Medya Fenomeni Doktorlar!

Buyrun efenim:

Dr. Murat Aksoy

Akşam saatlerine yakın yine bir soru takıldı aklıma: bir günde kaç saat uyumak gereklidir? Sence ???? 🙄🙄🙄 #photooftheday #surgeon #tvshow #varis #damarcerrahisi #doktor #saglik #health #music #kordvokal #doctor #estetik #vascularsurgery #doktorum #kanal24 #brtk #zamanehastalıklari #sagliklihayat #doktorumyanimda #drmuratlabirdakika #challengetime #tv360 #365gunsaglik #365gunsaglikhareketi Dr.Murat Aksoy (@profdrmurataksoy)'in paylaştığı bir gönderi (Eki 9, 2017 at 7:07öö PDT)

Aslında kendisi Varis ve Damar Cerrahı. Hem hekimliği hem de sanatçı yönüyle oldukça medyatik. Kanal D’de Doktorum Programı’nda sunuculuk yaptı. Aynı zamanda sanatçı kişiliği de oldukça ağır basıyor ve Kord Vokal isimli bir müzik grubunda güzel şarkılar seslendiriyor. Instagram ve Facebook’da da yüksek derecede takip ediliyor. Ayrıca fazlasıyla yakışıklı bir bey kendisi:)

Dr.Hakan Tüfekçi

Hayalinin peşinden git. Belki gerçek olur. #doctor #grey #dream #nightshift #emergency #followyourdreams #acil #nöbet #zincomega Hakan Tufekci 👑 MD (@drhakantufekci)'in paylaştığı bir gönderi (Haz 13, 2017 at 12:10ös PDT)

Sanki Amerikan dizilerinden fırlamış oyuncular gibi. Kendisi Bursa’da bir devlet hastanesinde acil servis hekimi. Aynı zamanda sosyal medyada kitleleri peşinden sürüklüyor. Hani bi' uğrayayım da canlı göreyim derseniz Mustafa Kemal Paşa Devlet Hastanesi:)


Dr.Ahmet Coşkun

Perilere inanmayan kaldı mı 🤔🧚‍♀️🧚‍♂️ #toothfairy #lovechild #doctor Ahmet Coşkun (@dr.ahmetcoskun)'in paylaştığı bir gönderi (Ara 13, 2017 at 4:22öö PST)

Ahmet Bey’in uzmanlığı oldukça havalı. Pediyatrik diş hekimi aynı zamanda oldukça fazla takipçi sayısı olan bir Instagram fenomeni. Onu görmek için çocuğum olsun da dişi çürüsün diyenleri duyduk:)

Dr.Furkan Özer

Overthinking is over. 🌳 Dr.Furkan Özer (@drfurkanozer)'in paylaştığı bir gönderi (Oca 12, 2018 at 5:25öö PST)

Baş ve boyun cerrahı olan Dr.Furkan Hacettepe Üniversitesin’nde çalışıyor. Boynum tutuldu deyip gidebileceğiniz bir bölüm değil önceden uyarayım:)

Dr. Mike Varshavski

Smile. 🙂 You're more prepared for what's ahead than you may believe. 💭#whereisspring #happy #healthy Dr. Mike Varshavski (@doctor.mike)'in paylaştığı bir gönderi (Mar 18, 2017 at 9:01öö PDT)

Kendisi yakışıklı doktor kategorisinde nirvana. Ne yazık ki kendisi New York’da doktorluk yapıyor. Üzgünüm kızçeler biz de çok isterdik yurdum devlet hastanesinde görev yapsın da kendimizi hasta edip hastan olduk be doktor diyelim:)


14 Mart Tıp Bayramı olması nedeniyle mesleğine emek vermiş tüm hekimlerimizin bayramını kutluyoruz.

İyi ki varlar!
Sevgiler.


7|6
90107
kaktüskafa KizlarSoruyor'da Fenomen
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

  • 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.
    Doğruyu söylemek gerek şimdi yakışıklı adamlar. :)

    1|0
    0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 106

Kızlar Ne Diyor 90

Benzer Sorular

Yükleniyor...